Інфрачервона сауна – джерело здоров'я та енергії

Хочете розслабитися з користю для зовнішності та здоров’я? Відвідайте інфрачервону сауну. Вона прийшла до нас з Японії - країни, де завжди дбайливо ставилися до самопочуття. Принцип дії такої сауни у прогріванні тіла людини інфрачервоними променями. Теплові хвилі проходять крізь повітря і проникають у тіло. Так прогрівається весь організм. Інфрачервоні хвилі проникають на глибину до 4 см. Тоді як у звичайній сауні - лише до 3-5 мм.

Приємне лікування

Сеанс в інфрачервоній сауні підвищує спротив організму до інфекцій і стримує процес розмноження вірусів. Навіть якщо у Вас – застуда, інфрачервона сауна піде лише на користь. За перші декілька хвилин тіло нагрівається до 38 градусів. Цього достатньо, щоб загинули мікроби. Регулярні сеанси дають відсіч застуді, сприяють одужанню, лікують астму та захворювання верхніх дихальних шляхів. Інфрачервона сауна значно ефективніше лікує ті недуги, для яких знадобиться прогрівання організму. Наприклад, запалення легень, бронхіти, нежить.

Дослідження також довели, що інфрачервоні хвилі лікують вугрові висипання та прискорюють процес відновлення клітин. А тепло сауни полегшує біль у м’язах та суглобах. Також покращується кровообіг. Шкіра стає гладенькою, пружною та еластичною. Внаслідок рясного потовиділення розширюються навіть ті пори, які не працювали вже багато років. Інфрачервоне тепло позитивно діє на всі шари шкіри, стимулює механізми очищення організму, відновлення клітин, зміцнення імунітету, нормалізує обмін речовин. Підвищується судинний тонус.

Схуднення і релакс

Інфрачервона сауна - чудовий спосіб схуднення та ефективної боротьби з целюлітом. Коли Ви ніжитесь у сауні, Ваш організм продовжує активно працювати, сильно утворюється піт, перекачується кров. За 1 сеанс у сауні можна спалити близько 900 калорій, тоді як завдяки швидкому бігу - лише 450. Тобто Ви можете схуднути майже на 1 кг. І це - лише за один сеанс! Регулярне відвідування сауни допоможе Вам позбутися зайвої ваги. Окрім того, інфрачервона сауна сприяє природному виведенню шлаків та шкідливих речовин із організму.

Порятунок від стресу

Усього 30 хвилин в інфрачервоній сауні салону краси «Сіті Шик» - і Ваш життєвий тонус знову в нормі. Такі сеанси заспокійливо впливають на нервову систему, рятують від безсоння, позбавляють щоденних стресів і напруги. Ви будете розслаблені, наче після загального масажу. М’яке, благодатне тепло «запустить» виробіток так званих «гормонів щастя» - ендорфінів. Ви миттю відчуєте неймовірну легкість в усьому тілі, приплив енергії та сил! До речі, інфрачервону сауну можна відвідувати щодня.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.