Cпа день у салоні: незабутній СПА-день у «Сіті Шик»

Вам потрібно якнайшвидше відволіктися, здолати втому і напругу, адже попереду – особлива подія? Романтичне побачення, світський раут чи дружня вечірка? Подаруйте собі миті, сповнені релаксу і неземного блаженства у салоні «Сіті Шик». Завітайте до нас на день СПА. Ця комплексна програма принесе красу і гармонію Вашій душі і тілу.

Спробувавши комплексний СПА-догляд, Ви затьмарите усіх  і виглядатимете «на всі 100»: неперевершено, красиво і по-особливому святково.

До Вашої уваги такі СПА-процедури:

  • СПА-обгортування всього тіла (на вибір - фруктове, ліфтингове та шоколадне);
  • Релаксуючий масаж тіла (він входить в обгортування, але може бути і окремою процедурою);
  • Термальний СПА-догляд на люкс косметиці для обличчя;
  • Експрес-зволоження для рук;
  • Експрес-зволоження і релаксація для втомлених ніг.

Якщо Ви не обмежені у часі, доповніть цей перелік сеансом в інфрачервоній сауні або гідромасажем, а також підлікуйте і подаруйте своєму волоссю експрес-СПА догляд на органічній косметиці Napura.

відчуйте себе богинею!

Побалуйте себе і отримайте задоволення. Такий комплексний догляд – найкраще рішення для особливих моментів у житті, коли потрібно швидко бути в бездоганній формі. Упродовж періоду від 3-х годин SPA-догляд м’яко огорне Вас із голови до п'ят. Ви повністю розслабиться, забудете про втому. Ваше тіло стане легким і невагомим. З'являться бадьорість, відчуття польоту і впевненість у собі. Вмілі руки наших майстрів створять диво з Вашим обличчям, тілом та волоссям. Хіба Ви цього не варті?

На завершення СПА-догляду – вишукана, сповнена неземних ароматів чайна церемонія. Ми подаруємо Вам чудове самопочуття і феєричний настрій!
Обіцяємо, що час, проведений у нашому салоні, стане для Вас незабутнім. Відчуйте себе богинею. Спробуйте смак насолоди під час комплексного СПА-догляду в салоні «Сіті Шик»!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.