Сяючий бронзовий відтінок шкіри – вже не мрія, а реальність. Спробуйте!

Хочете завжди виглядати на всі 100 і весь рік мати ідеальний загар: красивий, шоколадний і рівномірний?  Відволіктися від щоденної метушні і подумки перенестися на екзотичні острови, де кожен крок — дивовижа, а кожен погляд — міні-відкриття? Спробуйте незабутній смак життя у салоні краси «Сіті Шик». Новий італійський солярій Sportarredo Vega Lux - справжнє диво техніки і відкриття сезону. Відчуйте, що таке ідеальний загар і справжній релакс разом із нами!

Райська насолода з солярієм Sportarredo

Кожен сеанс штучної засмаги в Sportarredo Vega Lux – справжня нірвана для душі та тіла. Наш солярій подарує райську насолоду, зігріє навіть у холодні дні і змусить відчути яскраву гаму найприємніших емоцій. Ультрасучасний дизайн, безпечні та потужні лампи, які вже за 4-5 хвилин дарують бронзовий загар, і по-домашньому затишна атмосфера – миттю перенесуть вас у тропічну казку, подарують неймовірну легкість, яка розіллється в усьому тілі, і чудовий сонячний настрій. Крім того, завдяки потужному обдуву все повітря виходить на вулицю, а не повертається назад в кімнату.

Наш солярій – справжнє відкриття для тих жінок, які звикли виглядати бездоганно, незважаючи на пору року та примхи погоди. Коли надворі – сірість, дощ і вітер, а сонце заховалося десь у хмарах, у нас можна лягти, розслабитися  під штучним сонечком і отримати бажане за лічені хвилини.

Сяючий бронзовий відтінок шкіри задовольнить смаки найвибагливіших модниць, назавжди прожене депресію і подарує вам відчуття свята, молодості та краси. Це швидко і дуже зручно, адже омріяний результат помітний уже через кілька сеансів.

Ультрафіолет під контролем!

З нами не треба вирушати у теплі краї, рівномірно розмащувати примхливі креми для автозасмаги і боятися обпектися на сонці. Потужні лампи солярію Sportarredo завжди під контролем: вони безпечні, ніжні і не обпікають. Зрештою, штучна засмага корисніша за природну.

Хвилюватися за безпеку - зайве. Адже поруч будуть професіонали. Працівники “Сіті Шик” - справжні знавці своєї справи. Фахівці салону допоможуть визначити ваш тип шкіри, складуть індивідуальний графік процедур та оптимальну тривалість сеансів.  Релаксуйте і згадуйте найсолодші миті знову й знову! Красивий шоколадний загар – вже не мрія, а реальність! Переконайтеся самі! У салоні краси “Сіті Шик” чекають гостей щодня без вихідних.

Ціни на солярій

 
ПослугаВартість
Солярій (1 хв.) 8
Шапочка для захисту волосся 2
Одноразові тапочки 4
Стікіні 2
Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.