• Головна
  • Послуги
  • Подарункові сертифікати

Попередження

The form #4 does not exist or it is not published.

Подарункові сертифікати: подаруйте коханим візит у «Сіті Шик»!

Ви досі в роздумах і вагаєтеся, що подарувати? Із парфумами або одягом — важко вгадати, гроші — надто банально, а дорога дрібничка, врешті, може виявитися непотрібною... Обрати гарний, потрібний і, головне, ексклюзивний презент – завжди непросто. Справжнісінька головоломка! А скільки часу доведеться витрати на пошук і, власне, саму покупку! Але ж так хочеться догодити іменинникові і заодно обрати щось незвичне та оригінальне.

«Сіті Шик» допоможе Вам у пошуках найкращого презента. До Вашої уваги - Подарункові Сертифікати на обслуговування в нашому салоні. Хіба не чудовий варіант презенту? Ми подбаємо, щоб Вашим подарунком залишилися задоволені!

У нас Ви можете придбати Подарункові Сертифікати номіналом 300, 500 та 1000 гривень. А також - особливий вид Подарункового Сертифікату, де вказана лише назва процедури, яку Ви бажаєте подарувати (її вартість не повинна бути меншою, ніж 300 грн).

Скористатися сертифікатом можна як за один раз, так і під час декількох візитів у «Сіті Шик». Також Ви можете подарувати «День СПА» у нашому центрі. Ми допоможемо Вам підібрати такі процедури, які задовольнять навіть найвибагливіший смак!


Notice: Undefined property: stdClass::$tag_show in /home/citychic/oneb.com.ua/www/components/com_zhgooglemap/helpers/placemarks.php on line 916

Ми стараємося для Вас!
Ми чекаємо на Вас!

Центр здоров'я та краси "Сіті Шик".
Зроблено з любов'ю в Києві.