Косички: зачіски, які непідвладні часу

Плетіння косичок - дуже популярна послуга у салоні краси «Сіті Шик». Важко повірити, що колись ця зачіска відповідала виключно практичним міркуванням: заплетене  волосся не відволікало жінку від домашніх справ. Тепер все інакше.

Останніми роками майстри перукарського мистецтва приділяють плетінню кіс щоразу більше уваги. Упродовж багатьох століть коса і коси незмінно залишаються на піку моди. Навіть тепер вони завжди актуальні. Все, що зазнало змін і вдосконалень з роками, - способи їхнього плетіння і вкладання.

Майстри плетіння кіс салону «Сіті Шик» використовують різноманітні техніки для створення зачісок з вигадливих переплетень у кілька пасом: три, чотири, п'ять, шість. Результат приголомшує навіть очікування найвибагливіших  модниць. Без перебільшення, це справжні витвори мистецтва! Такі зачіски одразу виділяють їхню власницю, підкреслюють її індивідуальність, додають «родзинки» загальному образу і блиску волоссю.

Плетіння кіс у салоні «Сіті Шик»

Плетіння кіс у салоні «Сіті Шик» можна охарактеризувати одним влучним словом: ексклюзив. Наші майстри запропонують Вам декілька креативних варіантів плетіння. Вони підберуть таку зачіску, яка буде виключно індивідуальна і підійде саме Вам.

Якщо у Вас мало часу, не хвилюйтесь. Наші перукарі швидко вкладуть Ваше волосся найвишуканішим чином. Лише декілька хвилин – і Ваш образ стане довершеним та загадковим.

Коса - це завжди модно, красиво та жіночно. І водночас романтично та практично. Складні переплетіння пасом можуть надати зовнішньому вигляду тієї «родзинки», яка задумана на даний момент або відповідає певній урочистій події. Майстерно вкладене в коси волосся підходить усім представницям прекрасної статі. Вік клієнтки значення не має. Ці унікальні зачіски не підвладні часу. Вони допомагають виразити себе, свій стиль та характер.

Послуги з плетіння кіс у Києві надає більшість столичних салонів, однак далеко не всюди є майстри, які досконало володіють цим мистецтвом.

Оптимальна довжина волосся і техніки плетіння кос

Вважається, що коси - прерогатива власниць довгого волосся. Насправді це зовсім не так. Цю розкіш можуть також дозволити собі любительки коротких стрижок. Звісно, за винятком ультракоротких варіантів.

Професійне плетіння косичок – це робота з волоссям різної довжини. Інколи для створення деяких особливо красивих зачісок плетуть коси тільки на короткому волоссі.

Зараз існує дуже багато способів плетіння косичок. Не менший вибір і варіантів зачісок з елементами кіс. Осягнути це мистецтво за декілька днів неможливо. Секретам цієї майстерності навчаються роками.

Перукарі салону «Сіті Шик» віртуозно володіють усіма професійними техніками плетіння. Звертайтеся – і ми запропонуємо Вам тільки найкраще. А ще – досхочу фантазуйте. Для майстрів «Сіті Шик» немає нездійсненних завдань.

Ціни на стрижки

ПослугаВартість
Жіноча стрижка з укладкою від 500
Чоловіча стрижка з укладкою 400
Дитяча стрижка (до 6 років) 250
Укладка волосся від 300
Накрутка на плойку від 450
Вирівнювання на утюжок від 350
Плетіння коси від 150
Зачіска волосся (вечірня) від 700

Ми стараємося для Вас!
Ми чекаємо на Вас!

    • Телефони

      Режим роботи

    • Лист директору

Центр здоров'я та краси "Сіті Шик".
Зроблено з любов'ю в Києві.