Косички: зачіски, які непідвладні часу

Плетіння косичок - дуже популярна послуга у салоні краси «Сіті Шик». Важко повірити, що колись ця зачіска відповідала виключно практичним міркуванням: заплетене  волосся не відволікало жінку від домашніх справ. Тепер все інакше.

Останніми роками майстри перукарського мистецтва приділяють плетінню кіс щоразу більше уваги. Упродовж багатьох століть коса і коси незмінно залишаються на піку моди. Навіть тепер вони завжди актуальні. Все, що зазнало змін і вдосконалень з роками, - способи їхнього плетіння і вкладання.

Майстри плетіння кіс салону «Сіті Шик» використовують різноманітні техніки для створення зачісок з вигадливих переплетень у кілька пасом: три, чотири, п'ять, шість. Результат приголомшує навіть очікування найвибагливіших  модниць. Без перебільшення, це справжні витвори мистецтва! Такі зачіски одразу виділяють їхню власницю, підкреслюють її індивідуальність, додають «родзинки» загальному образу і блиску волоссю.

Плетіння кіс у салоні «Сіті Шик»

Плетіння кіс у салоні «Сіті Шик» можна охарактеризувати одним влучним словом: ексклюзив. Наші майстри запропонують Вам декілька креативних варіантів плетіння. Вони підберуть таку зачіску, яка буде виключно індивідуальна і підійде саме Вам.

Якщо у Вас мало часу, не хвилюйтесь. Наші перукарі швидко вкладуть Ваше волосся найвишуканішим чином. Лише декілька хвилин – і Ваш образ стане довершеним та загадковим.

Коса - це завжди модно, красиво та жіночно. І водночас романтично та практично. Складні переплетіння пасом можуть надати зовнішньому вигляду тієї «родзинки», яка задумана на даний момент або відповідає певній урочистій події. Майстерно вкладене в коси волосся підходить усім представницям прекрасної статі. Вік клієнтки значення не має. Ці унікальні зачіски не підвладні часу. Вони допомагають виразити себе, свій стиль та характер.

Послуги з плетіння кіс у Києві надає більшість столичних салонів, однак далеко не всюди є майстри, які досконало володіють цим мистецтвом.

Оптимальна довжина волосся і техніки плетіння кос

Вважається, що коси - прерогатива власниць довгого волосся. Насправді це зовсім не так. Цю розкіш можуть також дозволити собі любительки коротких стрижок. Звісно, за винятком ультракоротких варіантів.

Професійне плетіння косичок – це робота з волоссям різної довжини. Інколи для створення деяких особливо красивих зачісок плетуть коси тільки на короткому волоссі.

Зараз існує дуже багато способів плетіння косичок. Не менший вибір і варіантів зачісок з елементами кіс. Осягнути це мистецтво за декілька днів неможливо. Секретам цієї майстерності навчаються роками.

Перукарі салону «Сіті Шик» віртуозно володіють усіма професійними техніками плетіння. Звертайтеся – і ми запропонуємо Вам тільки найкраще. А ще – досхочу фантазуйте. Для майстрів «Сіті Шик» немає нездійсненних завдань.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.