Дитячі стрижки та укладки: особливості та різновиди

Дітям хочеться гарно виглядати часто навіть сильніше, ніж дорослим. Адже саме в юному віці закладається їхня самооцінка. Від того, наскільки вдалася дитяча стрижка, залежатиме ставлення дитини до самої себе. Тому цю відповідальну місію можна доручити лише найкращим, найдосвідченішим фахівцям.

Дитяче волосся дуже тонке. Ця особливість диктує певні вимоги до дитячої стрижки і майстерності майстра. Хороший перукар повинен вміти поводитися з дитиною. А також – знаходити «золоту серединку» між її очікуваннями та уявленням батьків про гарну зачіску. Погодьтеся, це досить непросто!

Процес стрижки повинен нагадувати своєрідну гру, щоб зацікавити маленького клієнта. Не менш важлива і «дитяча обстановка». Іграшки, теплі тони в інтер’єрі, дружня, невимушена атмосфера заспокоять малечу. Очевидно, що дитині потрібна така стрижка, що не потребує укладки. Майстер висушить волосся природним чином або феном (цим не варто зловживати!). 

«Хлопчачих» стрижок більше, ніж «дівчачих»

Перукарі салону «Сіті Шик» радять обирати прості дитячі стрижки. Вони виглядають легко та природно. Ви будете здивовані, але вибір дитячих стрижок для хлопчиків значно ширший, ніж для дівчаток. Маленькі модниці зазвичай обмежуються каре або рівно підстриженим волоссям. Інша справа – хлопчики. Вони можуть обрати зовсім коротке волосся або завдовжки до плечей (така дитяча стрижка чудово виглядає на кучерявому волоссі), виголити фігурні візерунки на потилиці і скронях або залишити позаду бешкетне пасмо на тлі коротко стриженої верхівки.

Дитячі стрижки мають бути зручними і не суперечити вимогам педіатрів. Гривка у жодному випадку не повинна навіть частково закривати очі, а волосся – плутатися і заважати. Якщо у дитини – довге волосся, не можна сильно затягувати хвостики і косички.

Дитяча стрижка складається з тих самих етапів, що і підрізання волосся у дорослих.

Спершу перукар оцінить структуру і стан шевелюри. Потім разом з маленьким клієнтом та його батьками обере оптимальну зачіску. Зазвичай,  достатньо час від часу оновлювати стрижку дитини. Але якщо попереду якесь святкування, то окрім звичайного підрізання волосся знадобиться укладка.

святкова Укладка та зачіска для самих маленьких

Дитячі мрії дуже схожі. Кожна маленька дівчинка хоче перетворитися на прекрасну принцесу, а хлопчик – на супергероя, наприклад, відважного спайдермена. Втільте їхні мрії у життя, звернувшись до фахівців з дитячої стрижки та укладки «Сіті Шик».

Як ми вже зазначили, дитяче волосся – дуже тонке. Тому для укладок використовують спеціальні делікатні засоби. Однак, яким би якісним не був препарат, дитяча укладка – досить недовговічна. Малюки настільки жваві та рухливі, що за декілька годин зведуть нанівець усі зусилля стиліста! Тому дитячу укладку треба робити безпосередньо перед урочистою подією, щоб вона не встигла втратити форму.

Будь-які дитячі стрижки та укладки підвладні майстрам центру краси і здоров’я «Сіті Шик».

Приводьте до нас свою дитину – і ми реалізуємо всі побажання. А головне - новою зачіскою залишаться задоволені всі: і Ви, і, звісно ж, Ваша дитина!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.