Вечірні зачіски: фальш-каре, мальвінка чи хвіст?

Фешн-подіуми диктують нам недбалу природність в укладці волосся. Ця тенденція об’єднує як повсякденні, так і вечірні зачіски. Тобто навіть з довгого волосся можна самостійно зробити красивий, вишуканий варіант для виходу в світ. Головне – обрати те, що якнайкраще підійде саме Вам.

Ви збираєтесь на офіційний захід або дружню вечерю і хочете виглядати ефектно? Але в запасі – обмаль часу? Просто накрутіть волосся, зберіть в модний пучок чи хвіст, або залиште напіврозпущеним з нехитрим плетінням. Стилісти салону краси «Сіті Шик» запропонують Вам найактуальніші образи цього року. Подальший вибір – за Вами!

Різні пучки на вечір: низький, високий, набік.

Пучок, швидше за все, не скоро вийде з моди. І це недивно. Він поєднує у собі витонченість та красу. Окрім того, Вам не доведеться провести декілька годин у перукарні. Його легко зробити самотужки.

Вечірні зачіски з плетінням

Усі дівчата вміють заплести косу. На її основі можна створити багато приголомшливих образів. Але зупинятися на цьому не варто. Попрактикуйтеся в плетінні колосків, французьких або голландських кіс. Завчивши кілька нескладних прийомів, Ви завжди зможете використовувати їх у своїх вечірніх зачісках і дивувати оточуючих.

Мальвінки

Напівзібране вгорі, розпущене внизу. Найсексуальніша зачіска на думку чоловіків. Вочевидь, знає про це і Анжеліна Джолі. Саме з такою зачіскою її можна побачити на червоних доріжках. Спробуйте і собі.

Високі зачіски

У таких зачісок безліч переваг. Підібравши волосся наверх, Ви відкриєте свою шию і заодно продемонструєте публіці нове кольє чи сережки. Висока зачіска візуально збільшить ріст, що теж не менш важливо.

Зачіски на хвилястому волоссі

Якщо взяти за основу підкручене волосся, вечірня зачіска вийде у Вас за лічені хвилини. Гарно вкладіть його у вигляді пучка або черепашки і добре зафіксуйте невидимками.

Фальш-каре

Зробити несправжнє каре дуже просто. Досить підколоти довге волосся невидимками. Вкласти пряме чи підкручене волосся можна багатьма способами. Псевдобоб – одна з найпопулярніших вечірніх зачісок. З нею можна відчути себе зовсім в іншому образі.

Кінський хвіст

Хвіст може бути гладким та високим, або об'ємним і трохи неохайним. Головне – заховати гумку, обмотавши її тонким пасмом волосся. Або ж використати гарну шпильку або гумку, яка підійде до Вашого одягу.

Аксесуари У волоссі

Особливого шарму вечірньому образу додадуть аксесуари. Всі побачать, що Ви продумали кожну деталь. Красива шпилька або обруч підкреслять красу Вашого волосся.

Довжина волосся анітрохи не обмежує нас на шляху до мрії. Точніше, у виборі зачіски. Вирішальну роль відіграє час, який Ви готові витратити на красу, і Ваша фантазія. Звертайтеся до нас – результати будуть неочікувані та абсолютно приголомшливі! А вихід в світ запам’ятається надовго!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.