Фарбування La Biosthetique

La Biosthetique (Ла Біостетік, Франція) більше 40 років є одним з провідних косметичних брендів, представлений широкою лінійкою косметичних засобів, включаючи систему фарбування волосся LA Biosthetique COLOR.

Фарби LA Biosthetique COLOR ідеально підійдуть тим, хто обирає професійну концепцію фарбування міжнародного преміум-класу, засновану на досягненнях найсучасніших досліджень. Інноваційна система колорування дозволяє втілювати будь-які ідеї у фарбуванні і одночасно дбайливо доглядати за волоссям. Наділене розкішним блиском, здорове і доглянуте волосся, сяюче насиченим, яскравим кольором стане основою нового, модного образу. Продукти для фарбування від LA Biosthetique забезпечать швидкі, надійні, довгострокові і точні результати. У цих фарбах міститься мінімальний відсоток аміаку. Всі продукти проходять жорсткий контроль якості і тестуються на ефективність, що гарантує їх безпеку і чудову якість. Стандарт, що задається LA Biosthetique, не просто відповідає сьогоднішнім вимогам, він постійно вдосконалюється, передбачаючи майбутнє.

La Biosthetique славиться своїми насиченими, сяючими відтінками фарб для волосся. Хотіли б Ви стати блондинкою або перетворитися в брюнетку, а може Вам необхідно лише створити акценти або приховати сивину? У колористів з La Biosthetique завжди знайдеться рішення саме для Вас!

Лінійка фарбування від Біостетік включає в себе три серії:

  • Професійне фарбування
  • Оновлення кольору
  • Тонування

Ексклюзивне Професійне фарбування

La Biosthetique - ексклюзивна програма найвищого класу, заснована на досягненнях найсучасніших технологій. Багата палітра відтінків і нескінченні можливості їх поєднання, ідеальне зафарбовування і висока стійкість тонів гарантують виняткову яскравість і насиченість відтінків в результаті. Фарба з довготривалим інтенсивним результатом, яка зафарбовує 100% сивини і надає волоссю абсолютно природний зовнішній вигляд. Навіть при регулярному фарбуванні волосся буде здоровими. Головна перевага цієї системи – одночасна турбота про волосся. Кокосове масло і алое вера забезпечують максимально дбайливе забарвлення.

Крем TINT & TONE ADVANCED є перманентним барвником з інноваційною технологією мікропігментування і захисними компонентами - гліцерином, олією кокоса, бетаїном, лецитіном, касторовою олією, бісабололом і алое вера. TINT & TONE ADVANCED дозволяє працювати з безмежною палітрою відтінків. Комплект барвників має в палітрі 110 кольорів і зовсім не обмежує творчість майстра в процесі змішування різних нюансів.

Повернення насиченого і яскравого кольору

Яка жінка не мріє про яскравий, насичений відтінок волосся, який просто не може залишитися непоміченим! З новим відтіночним кондиціонером Glam Color Advanced успіх гарантовано! Він повертає волоссю сліпуче сяйво і ідеально підходить для всіх типів волосся: фарбованого, з меліруванням або натурального.

  • Glam Color Advanced представлений в 7 колірних нюансах
  • Для сліпучого відтінку і оптимального захисту кольору
  • Освіжає колір волосся між фарбуваннями
  • Протеїни шовку покращують структуру пошкодженого волосся, сприяючи їх відновленню
  • Простий в застосуванні

Glam Color Advanced освіжає колір Вашого волосся і наповнює його чудовим сяйвом - і все це за час від 3 до 10 хвилин. Спеціальні пігменти гарантують збереження яскравості кольору на тривалий час (від 3 до 5 разів миття голови), а протеїни шовку додатково доглядають за волоссям.

Для сяючого кольору і гламурних переливів волосся.

 

Інноваційне тонування

Прямий тонуючий барвник для процедури біолюмінування (11 відтінків)

Біолюмінування, що виконується за допомогою інноваційних тонуючих фарбників SHINE & TONE ADVANCED, дозволяє досягти екстраординарного блиску волосся, значно поліпшити його якість і надати яскравий, хвилюючий відтінок!

Секрет барвників – мікротехнологія пігментації, яка діє за принципами фізичного магнетизму. Молекули позитивно заряджених пігментів різного розміру притягуються до волосу як магніти, гарантуючи рівномірний і стійкий результат фарбування. Структура волосся не порушується, а навпаки, відновлюється за рахунок інтенсивного впливу кондиционирующих речовин.

Спеціальні компоненти зміцнюють структуру волосся, утримують вологу, надають шовковистість і гладкість. Барвник прекрасно ретушує сивину, завдяки натуральному рівню рН 5,5 не фарбує шкіру голови, що робить можливим його нанесення від коренів до кінчиків.

Відкрийте світ сяючих фарб для Вашого волосся!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.