Фарбування Омбре: для яскравих та виразних

Мабуть, ви уже неодноразово чули про ультрамодний спосіб фарбування волосся омбре. Цей тренд яскраво демонструють зірки Голлівуду. Зараз ефект омбре на піку моди. Його використовують не лише у перукарському мистецтві, а й у манікюрі, одязі  та макіяжі. Заінтригувало, чи не так? 

Що ж це таке? Омбре (затінення в перекладі з французької), – особлива техніка освітлення волосся. Її секрет у тому, що пасма плавно змінюють забарвлення від темних корінців до світлих кінчиків.

Батьківщина омбре – спекотна Каліфорнія, штат, де панує вічне літо. Воно й не дивно – ця техніка імітує ефект волосся, яке вигоріло на сонці.

Цей різновид колорування може сміливо претендувати на титул  найактуальнішого фарбування цього року. Це стосується як темного, так і світлого волосся. Десятки голлівудських красунь одразу стали палкими прихильницями техніки Ombre Hair Color. І це невипадково.

Омбре – чудовий вибір для всіх тих, хто завжди хоче бути в тренді. Не бійтеся експериментів і внесіть свіжий подих у свій повсякденний образ!

Омбре – це не лише красиво та елегантно, а й маса варіантів фарбування для волосся різної довжини. Кожна жінка зможе знайти серед цього різноманіття свій ідеальний образ. А стилісти салону краси «Сіті Шик» запропонують Вам найактуальніші варіанти.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.