Фарбування волосся GOLDWELL: «ноу-хау» для Вашого волосся

Для фарбування волосся у салоні «Сіті Шик» також представлена унікальна фарба Goldwell. Спробуйте – не пошкодуєте! Це – справжнє «ноу-хау» в сфері б’юті-індустрії. Мета компанії-виробника - створення високоякісних засобів для майстрів перукарської справи. Goldwell, без сумніву, найкраще, що Ви можете дати волоссю. Це успішне поєднання інноваційних технологій з найактуальнішими модними тенденціями в світі. Широка палітра, глибина кольору і дивовижний блиск. Зупинивши свій вибір на професійних фарбах цього бренду, Ви будете приємно вражені.

Завжди на крок попереду

20 років тому компанія Goldwell стала власністю японського концерну-гіганта KAO. Це  - світовий лідер у сфері біохімічної промисловості. Відтоді бездоганна репутація бренду підтверджується з року в рік. Продукція Goldwell поєднала японські та німецькі традиції виробництва. Створення фарби відбувається за трьох умов: найсуворішим контролем якості, використанням новітніх технологій і впровадженням точних методів.

Завдяки цьому косметичні засоби Goldwell завжди на висоті. Вони на кілька кроків випереджають продукцію інших брендів. Адже розробляються в найбільшій дослідницькій лабораторії Європи. Вона оснащена за останнім словом техніки і використовує лише передові технології. Там працюють найкращі фахівці  у своїй галузі.

Унікальні властивості

Притаманна японцям пристрасть до «ноу-хау» дозволяє компанії Goldwell пропонувати дійсно унікальну продукцію з інноваційними властивостями.

Ось лише декілька з них:

  • запатентована технологія кислого фарбування волосся;
  • іонне безаміачне освітлення волосся;
  • нектарування волосся;
  • голографічне фарбування.

Іонне освітлення -  це м'яке фарбування волосся в один з неймовірних відтінків, що представлені в палітрі Goldwell. При цьому використовується кремоподібний засіб з приємним запахом. Він старанно зберігає природну структуру волосся, водночас дозволяючи досягти бажаного результату.

«Родзинка» технології кислого фарбування – особливі інгредієнти, які дбайливо доглядають за волоссям і надають йому неймовірної м'якості. Така процедура гарантує здоровий блиск волосся, усунення сивини та насичений, глибокий колір.

Голографічне фарбування дозволяє досягнути справді унікального ефекту. Волосся набуває найрізноманітніших відтінків, залежно від освітлення у приміщенні, і переливається дивовижним блиском. Навіть під час відростання коренів межа фарбування непомітна – коректувати колір Вам не доведеться щонайменше місяць.

Нектарування – унікальна органічна процедура з фантастичним результатом. Вона поєднує непоєднуване: фарбує волосся в стійкий та глибокий колір, доглядає за ним і збагачує поживними речовинами.

Палітра фарби Голдвелл – дуже широка. Тільки уявіть: більше сотні відтінків! Причому всі – стильні та актуальні. Звертайтеся в «Сіті Шик», і майстри нашого салону допоможуть обрати колір, який підійде саме Вам.

Ми впевнені, що Ви залишитеся задоволені і раз спробувавши, назавжди віддасте перевагу бренду Goldwell!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.