Колорування волосся: шанс змінитися без кардинальних перетворень

Якщо Ви хочете підкреслити стрижку, візуально збільшити об'єм волосся або просто трохи «освіжити» колір, що встиг набриднути, зробіть колорування. Ця процедура допоможе вдало оновити образ без кардинальних перетворень та особливих зусиль. Колорування підійде для чорного, русявого і навіть дуже світлого волосся.

Що таке колорування?

Це професійний метод фарбування окремих пасом. Для цього майстер застосовує від 3 до 15-ти відтінків барвника. Використання схожих між собою натуральних тонів надасть об’єму тонким пасмам і бажану текстуру стрижці. Тоді як контрастні кольори додадуть ефектності образу. Щоб пересвідчитися у цьому, досить зробити фото «до» і «після» колорування волосся. До речі, для цієї процедури використовуються лише професійні фарби.

Процедура підійде жінкам будь-якого віку. Єдине: в зрілому віці бажано використовувати колірні переходи в одній гамі. У стилістів, які професійно ставляться до своєї роботи, є маса різноманітних ідей з використанням близьких тонів. Вони наносяться по-різному на усі пасма. Це дозволяє урізноманітнити Ваш звичний образ: завдяки експериментам з укладкою можна підкреслювати різні відтінки по черзі.

Відмінність від мелірування

Мелірування – це знебарвлення окремих прядок або їхнє фарбування в темний колір. Тобто застосовується тільки один відтінок. У цьому випадку залишається натуральний колір з додаванням деяких забарвлених пасм. Тоді як у нашому варіанті використовується маса відтінків. По суті, це кольорове мелірування. Наприклад, під час колорування на світлому волоссі можна залишити природній колір – і він буде одним з відтінків. Втім, найчастіше забарвлюється вся шевелюра.

Різновиди колорування

Способи виконання колорування:

  • поздовжнє (нанесення різних відтінків по всій довжині);
  • поперечне (складність виконання – висока, плавні переходи від темного до світлого виглядають дуже природно, колір тримається значно довше).

Види колорування за зовнішнім виглядом:

  • багатоколірне;
  • перламутрове;
  • неонове;
  • каліфорнійське;
  • візерункове.

Багатоколірне дозволяє використовувати широку палітру відтінків. Вона підійде майже всім. Якщо у Ви – брюнетка або шатенка, можна робити акценти на світлих і темних пасмах.

Перламутрове фарбування особливо популярне на Заході. Для нього використовується спеціальна фарба. Вона змінює свій відтінок залежно від освітлення. За допомогою цього нюансу досягається перламутровий ефект переливання. Перламутрове колорування особливо виграшне для світлого волосся.

Неонове фарбування передбачає використання епатажних, навіть божевільних кольорів. Колись так самовиражалися панки та представники інших неформальних субкультур. Тепер все змінилося. Дуже поширене неонове фарбування хоча б декількох пасом. Цей вид колорування виглядає просто неймовірно на русявому волоссі.

Секрет каліфорнійського фарбування – м’який, плавний перехід від темних коренів до платинових кінчиків, чимось схоже на брондування. Особливість цієї процедури – в її природності. Здається, що дівчина щойно повернулася з пляжу і злегка вигоріла під каліфорнійським сонцем. На фото таке колорування волосся складно відрізнити від натурального кольору.

Візерункове фарбування – справжній шедевр. Створення фантастичних візерунків та малюнків на локонах за допомогою трафаретів зробить Вашу зачіску по-справжньому унікальною. Колорування на темному волоссі в поєднанні зі світлим візерунком виглядатиме чудово. І навпаки.

Яке забарвлення підійде саме Вам?

Якщо Ви власниця темних пасм, різнобарвне фарбування стане найкращим рішенням для зміни іміджу. Можна поєднати поздовжній спосіб з поперечним, створивши свою неповторну зачіску.

Якщо Ви русяві, фарбування з використанням природних тонів однієї кольорової гами безпомилково Вам підійде. Крім цього, колорування на русявому волоссі дозволяє глибше використовувати темні тони.

Якщо у Вас світлі пасма, жодних обмежень немає. Дівчатам з таким волоссям пасуватимуть рудуваті і каштанові пасма. Не виняток і попелясті тони. Важливо, що для фарбування в різні кольори не знадобиться попередньо знебарвлювати пасма. Це дозволяє зберегти здоровий вигляд локонів.

Експериментуйте досхочу і з насолодою! Створіть свій унікальний образ завдяки колоруванню від професіоналів «Сіті Шик»!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.