Фарбування балаяж: «поцілунок сонця» для Вашого волосся

Ваша мрія – розкішне, об’ємне волосся, сповнене здорового блиску та сяйва? Спробуйте сучасне фарбування волосся в стилі балаяж у салоні краси «Сіті Шик». З ним Ви почуватиметеся на висоті завжди і всюди. Сьогодні ця послуга надзвичайно популярна. Майстерно промальовані пасма здатні створити неймовірну глибину і легкість стилю, залишаючи ніжний «поцілунок сонця» на волоссі.

Все, що потрібно знати про балаяж

Часткове освітлення волосся в особливий спосіб – французька техніка забарвлення, яка була розроблена в 1970-х. Ця методика дуже ефективна. Колір наноситься на волосся без застосування фольги, пензликом або пальцями за запланованим малюнком. Балаяж підходить для волосся різної довжини.

Лінія відростання відсутня

Завдяки фарбуванню в стилі балаяж можна досягнути безліч найрізноманітніших ефектів від м'яких, натуральних, до різких, контрастних переходів на грані стилю «панк». Ви – з тих жінок, які звикли завжди виглядати модно і почуватися у формі незалежно від обставин? Тоді Ваш вибір – балаяж. З цим видом фарбування не потрібно відвідувати салон через кожні декілька тижнів. Коли відростають корінці, межі між пофарбованою раніше і відрослою частиною волосся немає. Хіба не «плюс» порівняно з фарбуванням всього волосся? Підтримка тону необхідна тільки в декількох випадках. Наприклад, якщо подекуди є сивина, Ви хочете отримати особливий пастельний відтінок волосся або гаму від середньо-натуральних до темних коричневих кольорів поверх освітлених пасм.

Також це досить економний і водночас яскравий спосіб кардинально змінити стиль. Вам не доведеться повністю фарбувати волосся. Навіть якщо Ви обмежені у часі і не можете часто відвідувати колориста, Ваше волосся всеодно буде виглядати «на всі сто». Адже лінії відростання не буде.

БалАяж : як це робиться?

Весь процес залежить від довжини волосся та бажаного результату. Ви можете висвітлити лише окремі пасма, кінчики або і те, і інше. Варіантів та способів виконання – безліч. Все залежить від малюнка. Різні техніки виконання об'єднує швидкість фарбування і делікатний склад спеціальної пасти для досягнення необхідного ефекту. Якщо це Ваша перша спроба змінити колір волосся, досить почати з 2-4 пасмом біля обличчя. Потім можна довіритися колористу і створити лише Ваш зірковий стиль модного волосся.

Балаяж ідеально підходить для натурального та фарбованого волосся. Для досягнення цього ефекту застосовують безліч різних методик. Якщо Ваш майстер – професіонал своєї справи, він обере потрібну Вам техніку виконання. Її результат доповнить Ваш стиль. До речі, таке освітлювання пасом чудово виглядає на м'яких зачісках у французькому стилі і трохи скуйовдженому волоссі, яке вільно спадає на плечі.

Щоб волосся не було пересушене, не втрачало свого блиску та відтінку, використовуйте професійні шампуні і кондиціонери. Також не забувайте про регулярні інтенсивні оздоровчі процедури для волосся і шкіри голови в салоні або вдома. Якщо Ваше волосся доглянуте та здорове, колір завжди буде виглядати якнайкраще.

Переваги використання техніки балаяж

  • Актуальний образ для літа. Балаяж імітує вигорілі на сонці пасма;
  • Балаяж дозволяє висвітлювати пасма лише на тон або навіть півтону (якщо не тримати фарбу довго). Це особливо важливо для тих, кого лякають будь-які кардинальні зміни іміджу;
  • Балаяж підходить навіть для дуже короткого волосся, тоді як омбре – лише для волосся певної довжини;
  • Балаяж працює на будь-якому волоссі. Незалежно, хто Ви – блондинка, рудоволоса чи брюнетка, – всі жінки можуть спробувати трохи освітлити пасма, зробити натуральний колір багатшим і надати волоссю додаткового об’єму.

Таємниці зіркового стилю

Балаяж існує уже досить довго. Це – невід'ємна складова сучасного стилю зірок. Однак сама ідея постійно вдосконалюється. Особливо ця техніка припала до душі витонченим натурам. Спочатку всі робили омбре і балаяж природно, м’яко. Але останніми роками ми спостерігаємо значно різкіші поєднання та контрасти, що підняло техніку на новий рівень.

Зважилися на зміни у Вашій зовнішності? Щоб результат виправдав усі сподівання фарбування волосся у стилі балаяж у Києві краще проводити у професійного майстра. Завітайте до нас у салон краси «Сіті Шик». Ми завжди раді допомогти Вам у Вашому перетворенні!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.