Фарбування волосся: на шляху до ідеалу

Чудовий зовнішній вигляд складається з сотні бездоганних деталей. Усі вони – однаково важливі. Невдалі експерименти з кольором волосся можуть не лише надовго зіпсувати Вам настрій, а й додати декілька років, згубно вплинути на стиль або підкреслити дефекти шкіри, які так хотілося приховати.

Фарбування волосся – насправді дуже відповідальний процес. Він має безліч особливостей та секретів, відомих лише досвідченим майстрам. Тому для досягнення бажаного результату радимо обирати тільки професійне фарбування волосся. Таке, як у салоні краси «Сіті Шик». Ви заслуговуєте найкращого!

Ідеальне фарбування волосся - що це таке?

  • Правильно підібраний колір волосся (з урахуванням індивідуальних особливостей зовнішності: кольору шкіри та очей, довжини та структури волосся, а також багатьох інших);
  • Лише високоякісні, безпечні фарби та косметика з догляду за волоссям;
  • Кваліфіковані майстри.

Тепер ми знаємо всі складові ідеального фарбування волосся: розумна, адекватна ціна, високоякісна фарба та досвідчені майстри.

Ви можете тільки зафарбувати відросле коріння або докорінно змінити свій образ. Стилісти салону «Сіті Шик» радо допоможуть Вам у цьому. Вони втілять у життя усі Ваші навіть найнеймовірніші бажання!

Фарбування волосся у салоні «Сіті Шик»

Для нас головне - здоров'я Вашого волосся, його захист і подальший догляд. Адже від цього залежить його зовнішній вигляд. Оберіть делікатне фарбування волосся, яке діє на нього дуже м’яко.

На вибір клієнтів «Сіті Шик» - широка палітра барвників, відтінків та видів фарбування. Так, наші майстри можуть запропонувати Вам колорування, тонування, мелірування. Все залежить від Ваших смаків. Незмінним залишається одне – першокласний сервіс і професійна косметика від l'Оreal Professionnеl та Goldwell при невисокій вартості.

У салоні «Сіті Шик» Вам запропонують фарбування волосся, вартість якого нижча, ніж в інших салонах Києва аналогічного рівня і з використанням аналогічних матеріалів. Ви обов'язково залишитеся задоволені результатом і якістю виконаної роботи. Пам’ятайте: правильно підібраний колір волосся може кардинально Вас перетворити: зробити молодшими, яскравішими та цікавішими.

Щоб Ваше волосся після фарбування виглядало «на всі 100», довіртеся нашим спеціалістам! Будьте певні: вони Вас не розчарують!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.