Лікування і догляд волосся косметикою Inner Effect від Goldwell

Ваша мрія – міцне, красиве, гладеньке волосся, сповнене здоров’я, енергії та блиску? Пружність, максимальний об'єм та багатогранний, стійкий колір? Але не знаєте, як цього досягнути? А безліч засобів, представлених на ринку, повністю не вирішують Вашої проблеми?

Відтепер усе інакше. До Вашої уваги - ексклюзивна салонна програма відновлення класу «люкс»! Спробуйте і переконайтеся.

Продукт, який Вам пропонує «Сіті Шик», виконує всі свої обіцянки. Зупиніть Ваш вибір на новій програмі регенерації волосся Inner Effect від Goldwell! І навіть найнеймовірніші мрії стануть дійсністю! Вас чекають ексклюзивні салонні рішення, які дозволять Вам побачити своє волосся і догляд за ним в зовсім новому ракурсі.

InnerEffect від Goldwell - серія ексклюзивних професійних препаратів для глибокого відновлення структури волосся в салоні і додатковий комплекс продуктів для підтримання ефекту відновлення в домашніх умовах.

InnerEffect - відновлення структури волосся зсередини для кращого і тривалішого ефекту фарбування волосся, а також надійний захист кольору для максимального сяйва і блиску.

InnerEffect - це високоефективна програма глибокого відновлення. Миттєвий результат лише після однієї салонної процедури!

Унікальна взаємодія салонних програм InnerEffect з засобами для домашнього догляду.  Те, що було раніше неможливо, стало реальністю!

Чим унікальні ці продукти порівняно з іншими засобами з догляду за волоссям?

InnerEffect – насправді значно більше, ніж просто лікування поверхні. Це - відновлення зсередини плюс миттєвий та водночас тривалий результат.

Відновлювальна технологія InnerEffect - це запатентована високорозвинута система транспортування, яка складається з нано-капсул та підсилювачів глибокого проникнення. Це гарантує оптимальне проникнення кондиціонуючих і захисних агентів глибоко всередину волосини.

Спеціальні підсилювачі глибокого проникнення збільшують вплив молекул протеїну. Тривалий об'єм, блиск і пружність, - ось результат, який Ви отримаєте.

До складу InnerEffect входять різні комплекси жирів та білків. Вони спеціально підібрані для лікування будь-якого типу волосся.

Активні нано-капсули покращують надходження жирів глибоко всередину волосини. Саме там вони можуть досягнути оптимального ефекту. Ваш результат - омріяний блиск і тривала м'якість.

Спеціальна активна система захисту кольору з УВ-фільтром та антиоксидантами заповнює та лікує поверхню волосини (кутикулу), захищає колір від несприятливих впливів навколишнього середовища. Ви отримаєте насичені, сповнені блиску і помітно стійкіші кольори.

Усі салонні програми InnerEffect підбираються індивідуально, що, без сумніву, дуже важливо. Ваше волосся гарантовано отримає той догляд, якого потребує.

З InnerEffect немає нічого неможливого. Ви отримуєте догляд та відновлення волосся за складеним індивідуально для Вас рецептом,з урахуванням всіх особливостей і проблем саме Вашого волосся.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.