Лікування і догляд волосся косметикою Inner Effect від Goldwell

Ваша мрія – міцне, красиве, гладеньке волосся, сповнене здоров’я, енергії та блиску? Пружність, максимальний об'єм та багатогранний, стійкий колір? Але не знаєте, як цього досягнути? А безліч засобів, представлених на ринку, повністю не вирішують Вашої проблеми?

Відтепер усе інакше. До Вашої уваги - ексклюзивна салонна програма відновлення класу «люкс»! Спробуйте і переконайтеся.

Продукт, який Вам пропонує «Сіті Шик», виконує всі свої обіцянки. Зупиніть Ваш вибір на новій програмі регенерації волосся Inner Effect від Goldwell! І навіть найнеймовірніші мрії стануть дійсністю! Вас чекають ексклюзивні салонні рішення, які дозволять Вам побачити своє волосся і догляд за ним в зовсім новому ракурсі.

InnerEffect від Goldwell - серія ексклюзивних професійних препаратів для глибокого відновлення структури волосся в салоні і додатковий комплекс продуктів для підтримання ефекту відновлення в домашніх умовах.

InnerEffect - відновлення структури волосся зсередини для кращого і тривалішого ефекту фарбування волосся, а також надійний захист кольору для максимального сяйва і блиску.

InnerEffect - це високоефективна програма глибокого відновлення. Миттєвий результат лише після однієї салонної процедури!

Унікальна взаємодія салонних програм InnerEffect з засобами для домашнього догляду.  Те, що було раніше неможливо, стало реальністю!

Чим унікальні ці продукти порівняно з іншими засобами з догляду за волоссям?

InnerEffect – насправді значно більше, ніж просто лікування поверхні. Це - відновлення зсередини плюс миттєвий та водночас тривалий результат.

Відновлювальна технологія InnerEffect - це запатентована високорозвинута система транспортування, яка складається з нано-капсул та підсилювачів глибокого проникнення. Це гарантує оптимальне проникнення кондиціонуючих і захисних агентів глибоко всередину волосини.

Спеціальні підсилювачі глибокого проникнення збільшують вплив молекул протеїну. Тривалий об'єм, блиск і пружність, - ось результат, який Ви отримаєте.

До складу InnerEffect входять різні комплекси жирів та білків. Вони спеціально підібрані для лікування будь-якого типу волосся.

Активні нано-капсули покращують надходження жирів глибоко всередину волосини. Саме там вони можуть досягнути оптимального ефекту. Ваш результат - омріяний блиск і тривала м'якість.

Спеціальна активна система захисту кольору з УВ-фільтром та антиоксидантами заповнює та лікує поверхню волосини (кутикулу), захищає колір від несприятливих впливів навколишнього середовища. Ви отримаєте насичені, сповнені блиску і помітно стійкіші кольори.

Усі салонні програми InnerEffect підбираються індивідуально, що, без сумніву, дуже важливо. Ваше волосся гарантовано отримає той догляд, якого потребує.

З InnerEffect немає нічого неможливого. Ви отримуєте догляд та відновлення волосся за складеним індивідуально для Вас рецептом,з урахуванням всіх особливостей і проблем саме Вашого волосся.

Ціни на лікування волосся

 
ПослугаВартість
Комплексне лікування органічною косметикою NAPURA від 1000
Біологічне очищення та лікування шкіри голови NAPURA від 700
Кератинове випрямлення волосся від 3900
Лікування волося вогнем від 800

Ми стараємося для Вас!
Ми чекаємо на Вас!

    • Телефони

      Режим роботи

    • Лист директору

Центр здоров'я та краси "Сіті Шик".
Зроблено з любов'ю в Києві.