Укріплення нігтів на руках і ногах біогелем - природна краса для Ваших нігтів

ЇЇ величність Мода — надзвичайно непередбачувана та примхлива леді. Сьогодні новинка мегапопулярна, а завтра про неї вже ніхто не згадає. Виняток – класичні, перевірені роками технології, тенденції та речі. Навіть, здавалося б, всесильна мода тут безсила. Адже природна краса – по-справжньому неповторна.

Покриття нігтів біогелем — з цієї категорії. Ця послуга манікюрного кабінету салону краси «Сіті Шик» завойовує все більшу популярність серед багатьох інших оздоровчих та омолоджуючих процедур. І це – зовсім невипадково. Гель спеціально розроблений для нанесення на нігті.

Міцний, як акрил

Повільний ріст, розшарування, ламкість, – всі ці проблеми знайомі більшості жінок не за чутками. Аби позбутися їх, спробуйте гелеве покриття. Ця процедура швидко поверне красу та естетичний вигляд Вашим нігтям. Навіть нарощування вже не знадобиться.

Наші майстри з задоволенням використовують біогель. Він має щонайменше три плюси:

  • підкреслює природній колір та форму нігтя;
  • за міцністю біогель не поступається акрилу, який використовують під час нарощування;
  • нігтева пластина не тільки дихає і продовжує рости, а й стає міцнішою.

Бездоганність до кінчиків нігтів

Гелеве покриття  – не примха, а необхідність. Без нього не обійтися жінкам, які звикли завжди бути на висоті і виглядати бездоганно.

У чому основна перевага зміцнення біогелем порівняно з нарощуванням, або, скажімо, покриттям Шеллаком?  Ця процедура – універсальна. Вона ідеально підійде тим, хто не хоче нарощувати нігті і тим, кому з певних причин не підходить Шеллак (наприклад, через ламкість та розшарування нігтів). Зміцнення гелем роблять винятково по довжині нігтевої пластини, щоб її зміцнити і приховати дефекти. Довжина нігтя, на відміну від нарощування, залишається незмінна. Таке покриття довговічніше, ніж Шеллак. Воно зберігається до 2,5-3 тижнів і наноситься повторно, як при корекції нарощування.

Час перестати червоніти і почуватися незручно, коли хтось дивиться на Ваші нігті. А також забути про ламкість та розшарування. Гелеве покриття поверне Вашим нігтям їхню природну красу, міцність та здоров’я. Це надійна броня, яка готова дати відсіч можливому пошкодженню.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.