Покриття Vinylux

VINYLUX (ВініЛюкс) – це не просто надзвичайно актуальне  лакове покриття для Ваших нігтів від провідної американської компанії CND. Це унікальна, надсучасна система. Покриття і колір водночас! Система лаку, який швидко сохне, створена для активних та мобільних, тих, хто не сидить на місці і цінує свій час, але при цьому прагне новизни і завжди бути в тренді.

Плюси нової системи лаків VINYLUX – ВініЛюкс

  1. Безпечні інгредієнти. Відсутність дибутилфталату, толуолу, формальдегіду та його смол.
  2. З VINYLUX Вам не знадобиться базове покриття.
  3. Багата, розмаїта палітра (62 кольори). 31 з них відповідає найновішим позиціям Shellac.
  4. Сучасний, вдосконалений механізм адгезії без покраски.
  5. Завдяки фотоініціаторам у верхньому покритті манікюр постійно твердне. Це відбувається впродовж всієї носки (7 днів). При цьому покращення міцності відбувається під дією природного освітлення.
  6. Відсутність нітроцелюлози усуває жовтизну. Полімери та смоли, що входять до складу верхнього покриття, роблять його менш крихким та підвищують міцність.
  7. Абсолютно новий механізм  «щеплення» лаку з кератином нігтя. Це дозволяє носити  манікюр цілий тиждень без сколів, відшарувань та тріщин.
  8. Лак висихає дуже швидко – лише 10 хвилин.
  9. Для зняття лаку достатньо 30-ти секунд.

VINYLUX  - вибір активних та сучасних. Разом із цією системою перед Вами відкриються нові можливості та горизонти. Крокуйте в ногу з часом – приходьте у «Сіті Шик» і наші майстри неодмінно Вам допоможуть.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.