Попередження

The form #4 does not exist or it is not published.

Покриття Shellac (Шеллак) - унікальне поєднання лаку і гелю

Ваша мрія – красивий, міцний і якісний манікюр щонайменше на два тижні? Тоді Шеллак (Shellac) – для вас! Дбайливе ставлення до нігтів, їхнє зміцнення, максимальна простота нанесення та зняття, стійкість та завжди бездоганне покриття. Шеллак – це найкраще, що може обрати жінка.

Shellac (Шеллак) – це новітній продукт нейл-індустрії для покриття нігтів від американської корпорації CND. Він поєднує у собі «2 в 1»: найкращі властивості гелю та декоративність лаку для нігтів. Палітра Шеллак має незвичний, багатогранний колір та усі трендові відтінки. Це – ідеальний вибір для ваших рук і ніг.

Альтернатива нарощеним нігтям

Гель-лаки Shellac – інноваційна альтернатива традиційному манікюру і нарощеним нігтям. Вони наносяться, як і звичайний лак для нігтів. Завдяки продуманій формулі та досконалій текстурі гель-лаки тримаються 2 тижні та легко знімаються лише за 10 хвилин, без спилювання та травмування нігтя. Одразу ж можна наносити нове покриття.

Shellac (Шеллак) – це ідеальне рішення під час відрядження чи відпустки. Адже, коли відростає нігтева пластина, колір можна перекривати звичайним лаком. Шеллак абсолютно гіпоалергенний. Він не містить шкідливих компонентів. Таке покриття позитивно впливає не лише на природню поверхню та зовнішній вигляд нігтя, а й на його внутрішню структуру.

Ідеальне покриття – до двох тижнів

Процедура нанесення Шеллаку займає близько 30 хвилин. Покриття неможливо змазати або недосушити, а весь процес сушки триває не довше двох хвилин.  Адже для його висихання необхідна ультрафіолетова лампа.

Покриття зберігає ідеальний вигляд до двох тижнів. Шеллак чудово поєднується з поверхнею нігтевої пластини. А еластичність гелю дозволяє уникнути тріщин.

Гель-лак – вирішення проблеми тонких та ламких нігтів. Інноваційне покриття Shellac захистить від тріщин та пошкоджень. Це чудовий спосіб швидко відростити власні натуральні нігті.

Ціни на догляд за нігтями

ПослугаВартість
Манікюр обрізний жіночий 250
Манікюр апаратний жіночий 300
Педикюр (класичний, комбінований,апаратний) жіночий 500-550
Манікюр обрізний чоловічий 300
Манікюр апаратний чоловічий 350
Педикюр (класичний, комбінований,апаратний) чоловічий 550-600
Покриття нігтів лаком (Vinylux) 100
Покриття нігтів гель-лаком руки/ноги 250-300
Нарощування гелевих нігтів від 600
Корекція гелевих нігтів від 450
Художнє покриття/декор нігтів від 50
Лікувальне укріплення нігтів IBX 100
Протезування нігтьової пластини
(гелем з клотримазолом)
від 200
Протезування BS пластини від 300
Установка скоби 3ТО від 600
Видалення, обробка нігтьового клину, мозолів, тріщин, тампонування від 50

Notice: Undefined property: stdClass::$tag_show in /home/citychic/oneb.com.ua/www/components/com_zhgooglemap/helpers/placemarks.php on line 916

Ми стараємося для Вас!
Ми чекаємо на Вас!

Центр здоров'я та краси "Сіті Шик".
Зроблено з любов'ю в Києві.