Подологія: повертаємо красу ступням та нігтям

Усі ми хочемо, щоб наші ніжки залишалися красивими, не потерпали від мозолів, «натоптишів» та тріщин. Але при цьому забуваємо про головне – доглядати за ними. Не менш ретельно, як скажімо, за обличчям чи руками. Викривлення стоп, проблеми зі шкірою та нігтями зараз не рідкість. І якщо вчасно не усунути проблему, домашні процедури уже нічим не не зарадять.

Якщо у вас:

  • вростання нігтів;
  • грибкові інфекції;
  • гіперкератоз;
  • тріщини на ступнях;
  • діабетична ступня,

— вам неодмінно знадобиться допомога спеціаліста-подолога. Фахівці салону краси «Сіті Шик» допоможуть вирішити будь-яку із перелічених проблем.

У чому ж завдання подолога? В ефективній діагностиці та лікуванні проблем зі ступнями та нігтями. Водночас це майстер педикюру, котрий поверне їм природну ніжність та красу. Причому – без хірургічного втручання. Не виняток – проведення процедури медичного манікюру та педикюру для пацієнтів з діабетом.

Аби уникнути будь-яких неприємностей з нігтями та ступнями, бажано відвідувати подолога щонайменше раз на місяць. Фахівці нашого салону вчасно помітять навіть незначні зміни та одразу призначать ефективне лікування.

Якщо вріс ніготь

У вас вріс ніготь, Ви в розпачі, але не знаєте, куди звернутись? Погодьтеся, проблема – не з  приємних. У «Сіті Шик» ви зможете отримати не лише професійну консультацію спеціаліста-подолога, а й за потреби пройти лікування. Причому в найкоротший термін. Не хвилюйтеся – позбутися проблеми зазвичай вдається без оперативного втручання. Головне – не зволікати.

Щоб відкоректовувати ніготь, який вріс, спеціалісти нашого салону ставлять скоби або пластини. Тоді він вирівняється і набуде потрібної форми. Виняток – якщо людина звернулася з врослим нігтем, на якому вже наросло так зване "м’ясо". Тоді єдина панацея – його видалення спеціальним апаратом. Усі ці методи – значно ефективніші, ніж, для прикладу, хірургічне видалення нігтя. Погодьтеся, оперативне втручання – болісна і надзвичайно неприємна процедура. Однак, навіть попри це, вона не вирішує проблеми. З часом, коли ніготь відростає, все повторюється знову. Тому єдиний вихід – звернутися до спеціаліста. Кваліфікований подолог усуне причину вростання нігтя і назавжди позбавить клієнта проблеми.

Ворог «номер один» красивих ніжок – час. Якщо не відтягувати звернення до фахівця – вдасться уникнути ускладнень і невиправданих витрат. А також – якнайшвидше повернути красу вашим ніжкам. Своєчасний візит до подолога поверне вам відчуття легкості та комфорту без використання дорогих косметичних засобів та непотрібних маніпуляцій.

Протезування нігтів

Процедура протезування допомагає легко відновити пошкоджені нігті. Вона не лише покращує їхній зовнішній вигляд, а допомагає при лікуванні грибкові інфекції.

Втрата нігтевої пластини внаслідок травми або порушення росту може призвести до часткової або повної заміни нігтя.

Тріщини, мозолі, «натоптиші»

Вузькі туфлі-човники на тонкому і високому, часто нестійкому підборі, — неодмінний атрибут сучасної жінки, яка іде в ногу з модою. Та, на жаль, за все в житті доводиться платити. Інколи – надто високу ціну. Носіння такого взуття може призвести до викривлення пальців ніг і ступні, появи болючих потовщень біля великого пальця – так званих «натоптишів», тріщин на п’ятках, набряків ніг, а то й гірше.  Від цього, на жаль, не застрахований ніхто.

Однак, як завжди, перш ніж починати вирішувати проблему, слід з’ясувати її причину. Для цього знадобиться допомога фахівців. Спеціалісти нашого салону допоможуть. Тут головне – не зволікати, а записатись на прийом і за потреби пройти лікування.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.