СПА педикюр: справжній смак райської насолоди

Коли звучить магічне слово СПА, ми одразу подумки переносимося на морське узбережжя. Вдихаємо кришталево свіже, трохи солонувате повітря, відчуваємо мелодійний шелест хвиль, легкий примхливий бриз і… приємне розслаблення всього тіла. СПА педикюр і СПА манікюр - одні з найулюбленіших послуг наших клієнтів.

Спробуйте морський СПА педикюр у салоні краси «Сіті Шик» - і Ви зрозумієте, що таке райська насолода.

Різновиди, корисні властивості і методика проведення СПА педикюру

Пляжний релакс і все, що з ним пов'язане, можна охарактеризувати трьома словами: приємно, потрібно і корисно. Морські водорості, мінеральна сіль, кристали кварцу і ментол для легкого охолодження, - ось основні складники СПА косметики. Вони глибоко зволожують, розслаблюють та оздоровлюють стопу і пальці наших ніг.

Послідовність СПА процедур

  • Ретельна обробка рук майстра і ніг клієнта.
  • Підготовка ванночки з морською сіллю з приємною для ніг клієнта температурою води. Досить занурити туди ноги на 5-7 хвилин. Аби краще розслабитися, процедуру можна проводити у гідромасажній ванні.

СПА + гігієнічний педикюр

Також дуже добре СПА процедури поєднувати з гігієнічним педикюром. Тоді результат перевершить усі сподівання, а Ваші ніжки будуть просто чарівні! Тоді СПА догляд буде виглядати дещо інакше:

  • Виймаємо одну ногу та дбайливо просушуємо рушником. Проводимо процедури з нігтями ніг. Якщо їх потрібно вкоротити, робимо це заздалегідь продезінфікованими щипцями. Важливо зрізати куточки нігтів великих пальців під кутом 45 градусів, ретельно перевіряючи кожен кут під бічними валиками. Інакше там можуть залишитися врослі частини нігтів. Надаємо потрібну форму, округляючи краї нігтів.
  • Видаляємо кутикулу і загрубілу шкіру з бічних валиків, попередньо обробивши її засобом для видалення кутикули. Змиваємо залишки засобу з ноги. Те саме робимо і з другою ногою.
  • Наносимо скраб з мінеральною основою і легкими масажними рухами знімаємо омертвілі клітини шкіри. Змиваємо.
  • Рівномірно наносимо тонкий шар охолоджуючої маски для зволоження і загортаємо ноги в теплий рушник на 5 хвилин. Змиваємо теплою водою.
  • Робимо масаж стоп зі зволожуючою олійкою.
  • Знежирюємо нігтьову пластину і покриваємо її лаком.

СПА педикюр - найкращий подарунок вашим ніжкам

СПА педикюр у салоні краси «Сіті Шик» – не лише корисна процедура, й справжній релакс для спраглої душі і тіла. Це по-королівськи щедрий подарунок Вашим стомленим ногам. Завершення процедури - нанесення скрабу і масаж ніг - найприємніше. Ці 10 хвилин справді неповторні. Після них ступні стають м'якими та ніжними, як оксамит. Феєричне, ні з чим незрівнянне відчуття не покидатиме Вас досить довго. А ефект збережеться ще декілька тижнів.

Спробуйте справжній смак насолоди із майстрами «Сіті Шик». Така процедура не завадить нікому. А особливо – любителькам височезних шпильок, а також тим, хто постійно перебуває в русі, багато ходить і бігає! Хіба Ваші ніжки цього не достойні?

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.