Косметика Gehwol - Синонім якості та визнання

Рух – це життя. Аби в старості Ви ні в чому собі не відмовляли і не вносили коректив у звичний ритм, подбайте про свої ноги уже зараз.

Нічого надзвичайного для цього не потрібно. Просто забудьте про хвороби, скажіть «ні» травмам і болю. Подаруйте вашим ногам трохи релаксу і щоденний  дбайливий догляд, який не лише принесе вам незрівнянну насолоду, а й подарує радість руху на довгі роки.

З цим чудово впораються засоби для догляду за ногами GEHWOL. Легендарний бренд, відомий у світі вже понад 140 років, став синонімом якості та визнання. Відкриття XIX століття, майстерно втілені у технологіях XXI століття, - ось секрет приголомшливого успіху цієї марки.

Кожен флакон «Геволь» - унікальне поєднання багаторічного досвіду, сучасних «ноу-хау» та міцних сімейних традицій. Історія бренду сягає далекого 1868 року. Саме тоді Едуард Герлах – засновник марки та власник аптеки з німецького Люббека - створив перший крем для догляду за ногами.

Лише натуральні складники

В його основі – секретний складник з особливими захисними та цілющими властивостями. Згодом цю естафету перейняли інші засоби «Геволь».

Так, захисні властивості першого крему  продовжив сучасний «Крем для втомлених ніг», а ефект швидкого загоєння та відновлення – «Мазь від тріщин». Чудодійна формула залишається основою марки GEHWOL.

До складу усіх засобів входять тільки натуральні інгредієнти. Вони не викликають алергічних реакцій. Девіз фірми – «взяти найкраще від природи для здоров'я» - залишається незмінним. Цьому критерію відповідають усі препарати.

Щоденний догляд і лікування

Різноманітні креми, лосьйони, бальзамы, мазі та інші засоби «Геволь» дозволяють не лише здійснювати щоденний косметичний догляд, а й позбутися численних, навіть задавнених проблем.

Секрет успіху косметики цієї марки – в її досконалості. Якість GEHWOL перевірена часом. А асортимент такий широкий, що дозволяє підібрати те, що потрібно саме Вам.

Майстри салону «Сіті Шик» пройшли спеціальне навчання з роботи з косметикою GEHWOL. Вони допоможуть вам підібрати засоби для догляду і лікування. Також ви зможете отримати професійну консультацію та придбати усе необхідне.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.