Комбінований педикюр – вихід для «проблемних» ніг

Останнім часом спостерігається підвищений інтерес жінок до апаратної методики обробки стоп. Річ у тому, що даний вид педикюру є своєрідною альтернативою «негігієнічному» педикюру, проводиться без замочування стоп і постійного контакту з водою.

Однак апаратна методика не може забезпечити ефект розм'якшення шкіри і розслаблення м'язів та суглобів ніг, який досягається за допомогою впливу води. Тому кожен професійний майстер знає: у більшості випадків варто зупинитися на комбінованій методиці обробки стоп і нігтів.

Тобто обрати «2 в 1». Комбінований педикюр – це поєднання апаратного та ручного методів обробки шкіри ніг і нігтьових пластин. У цьому випадку кутикулу обробляють вручну, а стопу і пальці – за допомогою обертових насадок спеціального апарата. Комбінований педикюр успішно поєднує всі переваги ручної та апаратної методик.

Коли не обійтися без поєднання апаратного і звичайного обрізного педикюру?

Апаратний догляд досить делікатний. Йому не завжди під силу вирішити серйозні проблеми. Зокрема, сильне ороговіння шкіри, набуту кутикулу і деякі інші нюанси, які хороший майстер помітить одразу. Класичний педикюр – не найкращий варіант для тонкої шкіри і там, де її пронизують кровоносні судини. Він може травмувати ступні або завдати дискомфорту клієнту. Поєднавши два різні методи педикюру, фахівець гарантує індивідуальний догляд для ніг клієнта. Кожен міліметр шкіри обробляється у той спосіб, який якнайкраще підходить для тієї чи іншої ділянки. Саме тому комбінований педикюр – найкращий вихід для «складних» ніг з чутливими зонами, ділянками огрубіння шкіри, тріщинами і мозолями.

Увага! Комбінований педикюр, який включає попереднє розпарювання ніг для видалення кутикули (методика класичного виду), повинен відбуватися так, щоб подальше шліфування ступнів спеціальним апаратом у жодному разі не відбувалося по мокрій стопі. Це взагалі неприпустимо. Під час роботи по мокрій підошві ніг шліфувальною головкою миттєво забиваються пори. Якісне шліфування в такому випадку просто неможливе. Більше того – через це на п'ятах можуть незабаром утворитися задирки.

Практика комбінованого педикюру зараз дуже поширена. Він включає апаратний та європейський. Це пов'язане з тим, що така методика при догляді за шкірою ніг і нігтів не потребує попереднього розпарювання.

Така процедура надзвичайно приємна і чудово розслабляє. Вона допоможе вирішити більшість проблем Ваших ніг, і Ви залишитеся задоволені результатом!

Записуйтесь на комбінований педикюр у салоні краси «Сіті Шик». У нас працюють тільки професіонали!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.