Європейський манікюр: новинка у «раціоні краси»

Ваш одяг продуманий до дрібниць, фігура – струнка і підтягнута, обличчя – доглянуте та свіже і лише руки виглядають не найкраще? Ми допоможемо Вам виправити цей «мінус».

Для того, аби Ваші руки завжди виглядали на «всі 100», існують різні види манікюру. Але найпоширеніші зараз два: класичний та європейський.

Класичний, або обрізний манікюр найпопулярніший в нашій країні, тоді як техніка європейського манікюру – на Заході, де обрізний тип, навпаки, – велика рідкість.

Зараз європейський вид манікюру знаходить усе більше шанувальників і шанувальниць в Україні. Якщо Ви постійно підтримуєте бездоганний вигляд своїх рук, час поповнити свій «раціон краси» і європейським манікюром. Такий спосіб обробки нігтів – м'якший.

манікюр Без болю і тріщин кутикули

Європейський манікюр часто називають необрізним. Під час його проведення не використовуються манікюрні ножиці або щипчики для видалення кутикули. Вона обробляється спеціальним засобом. Після цього її відсувають за допомогою палички.

Головна перевага європейського манікюру – його низька травмонебезпечність, абсолютна безболісність та безкровність. Майстер не застосовує ріжучих інструментів під час процедури. Порівняно з класичною обрізною технікою немає опухання і тріщин кутикули, відсутній ризик зараження. Також Ви зможете уникнути випадкових глибоких травм нігтів від інструментів, мікро-кровотеч і можливого болю.

Водночас варто зауважити, що наведені вище проблеми трапляються лише, якщо майстер не професіонал і має недостатній досвід роботи в цій сфері, а також через погану дезінфекцію та стерилізацію в манікюрному кабінеті. Тому зверніться до кваліфікованого фахівця, який приділяє належну увагу навіть найменшим дрібницям і постійно вдосконалює свої навички. Саме такі майстри працюють у салоні краси «Сіті Шик».

манікюр з Економією часу на догляд

Важливий «плюс» європейського манікюру – економія часу на догляд за руками. Ще одна, не менш суттєва його перевага, – сповільнення росту кутикули. Це в прямому сенсі позначиться на руках. Вони виглядатимуть молодшими і ніжнішими.

манікюр, який Підходить усім

Європейський вид манікюру підходить всім без винятку. Особливо його радять людям, які мають дуже тонку та ніжну шкіру, близьке розташування кровоносних судин. А також тим, у кого незаросла або неяскраво виражена кутикула.

Досягнути бажаного ефекту від одного застосування даного виду обробки нігтів майже неможливо. Перші процедури пом'якшують лише верхні шари кутикули. Але після кожної наступної вона стоншується і стає м'якша. Результат помітний уже після третьої-п'ятої процедури. Необрізний манікюр можна робити раз чи двічі на тиждень (навіть якщо у Вас дуже чутлива шкіра). Для закріплення досягнутого ефекту слід регулярно повторювати процедуру.

Техніка схожа на класичний манікюр

Техніка європейського манікюру дуже нагадує методику виконання класичного манікюру. Для початку нігтьові пластини очищають від старого покриття. Далі підпилюють до потрібної довжини і надають бажаної форми. Потім наносять на шкіру спеціальну рідину для усунення кутикули з фруктовими та молочними кислотами. Цей засіб не тільки видаляє непотрібну шкірку, а й перешкоджає її подальшому росту. Суть європейського манікюру – втерти рідину, розм'якшити шкірку і потім немов скрутити її в грудку. Тоді руки кладуть у ванночку зі спеціальним концентрованим засобом або морською сіллю. Це добре розм'якшує шкіру. Видалення ороговілої шкіри відбувається за допомогою спеціальної пемзи або апельсинової палички. Рухи спрямовані до бічних валиків від центру. При цьому не торкаються нігтьової пластини.

Потім в кутикулу або в нігтьову пластину втирається живильний крем та олійка, а нігті поліруються м'яким бафом. Завершальним етапом процедури може бути масаж рук з використанням олії, живильного крему і покриття нігтів лаком.

Чекаємо вас з нетерпінням на цей та інші види манікюру і педикюру в «Сіті Шик». Лише декілька хвилин у нашому салоні – і Ваші руки стануть бездоганні. Професійні процедури під керівництвом досвідчених майстрів подарують Вам дбайливий догляд, відчуття комфорту та релаксу і ні з чим незрівнянну насолоду.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.