Попередження

The form #4 does not exist or it is not published.

Чоловічий манікюр

Шановні чоловіки, як часто ви звертаєте увагу на свої руки та нігті? У якому вони стані? А як часто дивитесь на руки ваших друзів, колег, партнерів по бізнесу? Хіба не приємно бачити рівно підстрижені, акуратні нігті? Відповідь однозначна.

Якщо ще з десяток років тому образ справжнього інтелігента і знавця своєї справи обмежувався класичним костюмом, ідеально випрасуваною сорочкою та елегантною краваткою в тон, то сьогодні все інакше. Список вимог до сучасного чоловіка значно довший. Не будемо перелічувати усі пункти, обмежимося лише декількома з них. Серед найважливіших – доглянуті руки з бездоганним манікюром.

Ознака статусу чоловіка

Чоловічий манікюр – синонім статусу його власника. Точнісінько так, як дорогий годинник чи стильний одяг. Це не просто важливо, а необхідно. Адже нігті завжди перебувають на виду: під час ділових переговорів, презентацій і нарад. Вони повинні бути ідеальні.

Доглянуті руки, як відомо, можуть чимало розповісти про людину. Вони, як і добре випрасувана сорочка, викликають повагу і допомагають спрямувати увагу у потрібне русло, тобто на вирішення важливих питань. Топ-менеджери як ніхто добре знають, що зовнішній вигляд та презентабельність працівників формують імідж компанії. Кожен співробітник – це «обличчя» фірми. Тому завжди потрібно бути в формі та йти «в ногу» з вимогами часу.

Образ складається з деталей

Однак, навіть незважаючи на усі аргументи на користь манікюру, більшість представників сильної статі зволікають із візитом у салон. Причина до банальності проста. Наші мужні захисники… соромляться цієї процедури. Мовляв, манікюр – суто жіноча забаганка. І даремно. Сучасні дизайнери та стилісти одностайні – цілісний образ складається з деталей. Навіть якщо ті, на перший погляд, неважливі, навіть дріб’язкові.

Так, якщо дизайн жіночих нігтів повинен поєднуватися з одягом, відповідати модним тенденціям та особистим вподобанням, то манікюр сильної статі, – це, перш за все, віддзеркалення статусу та особливостей роботи.

Щоб залишатися завжди на висоті, не варто докладати надмірних зусиль. Досить завітати у салон краси «Сіті Шик». Наші нейл-майстри подбають про ваші руки, зроблять їх доглянутими та красивими.

Окрім чоловічого манікюру, фахівці салону пропонують сильній половині послуги з педикюру. Це особливо актуально на початку літа.

Чоловічий манікюр – уже давно не примха і не данина віянням моди. Це щоденна необхідність, бізнес-інвестиція, яка неодмінно принесе щедрі дивіденти. Спробуйте, не пошкодуєте!

У чому полягає різниця між чоловічим та жіночим манікюром?

  • Шкіра у сильної половини набагато шорсткіша. Тому пом’якшувати її в ванночці доведеться значно довше. Це важлива попередня процедура.
  • Процес ороговіння у чоловіків відбувається швидше, тому вірогідність появи заусениць – значно вища. Як наслідок – обрізний чоловічий манікюр не такий глибокий, як жіночий.
  • Чоловічий манікюр не вимагає підбору форми нігтів та експериментів з пластиною. Форма створюється строго за будовою подушечки пальців. Якщо цим знехтувати, не уникнути проблем: чоловіча рука виглядатиме щонайменше дивно.
  • У представників сильної статі міцні, не схильні до відшарування нігті. Втім, працювати з кутикулою необхідно украй обережно. Тому основні правила тут – відсутність поспіху та акуратність.

Ціни на догляд за нігтями

ПослугаВартість
Манікюр обрізний жіночий 250
Манікюр апаратний жіночий 300
Педикюр (класичний, комбінований,апаратний) жіночий 500-550
Манікюр обрізний чоловічий 300
Манікюр апаратний чоловічий 350
Педикюр (класичний, комбінований,апаратний) чоловічий 550-600
Покриття нігтів лаком (Vinylux) 100
Покриття нігтів гель-лаком руки/ноги 250-300
Нарощування гелевих нігтів від 600
Корекція гелевих нігтів від 450
Художнє покриття/декор нігтів від 50
Лікувальне укріплення нігтів IBX 100
Протезування нігтьової пластини
(гелем з клотримазолом)
від 200
Протезування BS пластини від 300
Установка скоби 3ТО від 600
Видалення, обробка нігтьового клину, мозолів, тріщин, тампонування від 50

Notice: Undefined property: stdClass::$tag_show in /home/citychic/oneb.com.ua/www/components/com_zhgooglemap/helpers/placemarks.php on line 916

Ми стараємося для Вас!
Ми чекаємо на Вас!

Центр здоров'я та краси "Сіті Шик".
Зроблено з любов'ю в Києві.