Спа манікюр: швидка допомога для Ваших рук

Спробуйте SPA-манікюр. Подбайте про Ваші нігті уже зараз, подаруйте їм ідеальний догляд, справжню насолоду і блаженство. Без сумніву, це найприємніший і найкорисніший вид процедур, які проводять у кабінеті манікюру/педикюру.

Що таке манікюр з використанням СПА-прийомів? По суті, це ціла система різнопланового догляду за нігтями та ніжною шкірою рук. Його секрет – у наборі лікувальних, омолоджуючих та очищуючих косметичних процедур.

СПА манікюр - релакс на дві години

Це може бути як самостійна  процедура, так і розділена на декілька етапів: маска, крем, пілінг, парафінотерапія. Найкраще її поєднати з гігієнічним манікюром.  Тоді Ви зможете  сповна відчути усі переваги.

Лише SPA-манікюр забезпечить комплексний догляд за Вашими руками и ногами. Це – «2 в 1», ідеальний синтез приємного (SPA-філософія) з корисним  (косметичний підхід).

Якщо Ви вирішили поєднати СПА-манікюр зі звичайним, нікуди не поспішайте. Для процедури знадобиться час. Адже її тривалість – півтори-дві години. Жодних чітких правил тут не існує. Все залежить від умінь, професіоналізму, багатства уяви майстра та рівня салону.

Ванночка, обробка пальців та ступнів, відлущування шкіри скрабом, маска і глибокий масаж, – ось базовий SPA. Однак і цей набір – не остаточний. До нього за бажання можуть вноситися корективи. Все залежить від Вашого майстра та косметичних засобів, з якими він звик працювати.

СПА манікюр - зволоження та пом’якшення для ваших рук

SPA-манікюр – цілий комплекс заходів, який включає високоякісні зволоження та пом’якшення шкіри рук. А також – делікатний пілінг і живлення рук розчиненими керамідами та вітамінами. Такі препарати позитивно впливають на весь організм: омолоджують та роблять еластичнішою шкіру, зміцнюють нігті. Одна з обов'язкових складових процедури – розслаблюючий масаж кистей рук. Він проганяє втому і підвищує загальний тонус. Красиві руки, відпочинок і чудовий настрій, – таким буде результат процедури. 

СПА манікюр – універсальна процедура яка підійде як жінкам так і чоловікам

Записуйтесь на SPA-манікюр у салоні краси «Сіті Шик», і Ви сповна відчуєте всі його переваги. Наші майстри перенесуть Вас із сірих буднів у світ райського блаженства. Це – елітна процедура. Вона зробить руки та ноги доглянутими і красивими. А ароматерапевтичні віддушки додадуть манікюру вишуканості та неповторності.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.