Манікюр Ікра: жіночний та екстравагантний

Розкішний, витончений та екстравагантний – про створення саме такого манікюру мріяла  креативний директор британської фірми Ciat. І результат не забарився. Світ побачив «ікорний манікюр» – справжній прорив і новий нейл-арт цього року.

«Ікорний» манікюр: Доречний всюди

Життя сучасної жінки нагадує нескінченний  феєрверк з яскравих вражень та емоцій.  Що чекає Вас сьогодні: гламурне паті, день народження, весілля?..  У  такі дні хочеться почуватися справжньою королевою. Виглядати неперевершено, яскраво і сяяти в очах оточуючих. У цьому допоможе правильно підібраний манікюр. 

Спеціально для таких торжеств дизайнер Шарлотта Найт розробила оригінальний спосіб оздоблення нігтів у 3D-форматі. Назва цього ноу-хау - Caviar Manicure, або «ікорний манікюр». У якості стилістичної «родзинки» художниця скористалася… кольоровими кульками. Манікюр з дрібними гранулами, які нагадують ікру, – розкішний вибір для будь-якого торжества. Він виглядає дуже стильно і нарядно. Тому буде доречний всюди.

Манікюр Ікра: Неперевершений результат

Попри її приголомшливий вигляд, технологія створення цієї новинки досить проста. Спершу нігті вкривають одним шаром кольорового лаку – основою (в тон до ікринок). Потім наносять другий шар. І не чекаючи доки той висохне, посипають кульками-«ікринками». Шар кульок треба обережно вдавити у шар лаку. Висихання займе близько 20 хвилин. Після цього необхідно видалити зайві «ікринки» з країв нігтя. Щоб манікюр був стійкіший, можна зробити прозоре верхнє покриття закріплювачем.

Отриманий результат перевершить усі сподівання. Тут можна досхочу фантазувати, використовувати кульки не тільки різних розмірів, а й кольорів. Ті, чиє життя сповнене креативу, можуть зіграти на контрасті основного покриття та кульок. Манікюр «ікра» виглядає ексклюзивно, стильно та яскраво. Але, на жаль, тримається лише декілька днів. Тому новий тренд ідеально підійде для запальної вечірки, виходу в світ, будь-якої знаменної події і прикрасить пальчики нареченої.

Звертайтеся у салон краси «Сіті Шик» - і наші майстри зроблять з Ваших нігтів справжній витвір мистецтва. Немає значення, який Ваш стиль – стриманий та елегантний, по-сонячному яскравий чи трохи легковажний – «ікорний» манікюр вдало його доповнить. Лише один штрих – і Ваш образ стане довершений і неповторний.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.