Апаратний манікюр: високоякісний сервіс для людей з особливими вимогами

Зараз існує безліч технік манікюру і педикюру. Адже доглянуті нігті – це красиво та естетично.

Класичний вид манікюру передбачає обрізання кутикули з попереднім її розчиненням або пом'якшенням косметичними засобами. Втім, такий спосіб підходить не всім. Наприклад,  від нього краще відмовитися людям з певними хворобами, травмованими пальцями та нігтями. Хороша альтернатива – європейський, або необрізний манікюр. Під час цієї процедури не обрізається кутикула. Такий метод – делікатніший та безпечніший. Втім, і цей вид манікюру підходить далеко не завжди.

Суха обробка нігтів

Трапляється, що необхідна виключно суха обробка нігтів. Тоді майстра виручає апарат для манікюру. Тобто сучасний апаратний манікюр.

Спеціаліст робить його за допомогою апарату – машинки, призначеної для ефективного догляду за нігтями. Цьому виду манікюру уже не одне десятиліття. Проте в Україні його застосовують відносно нещодавно і не так масово, як, наприклад, у Західній Європі. Це – вибір тих,  хто звик отримувати високоякісний сервіс і має особливі вимоги. Їх зможе задовольнити апаратний манікюр.

Ідеальний вибір для чоловіків

Апаратний манікюр має багато прихильників і стільки ж противників.  Його обирають для себе як жінки, так і чоловіки. До речі, така обробка більш ніж рекомендована представникам сильної статі – шкіра на їхніх руках та нігті більш жорсткі і схильні до загрубіння. Інша річ – ніжні та чутливі жіночі руки. Але тут справа не в самому апараті, а в людині, яка робить цей вид манікюру. Все залежить від кваліфікації майстра.

Для техніки апаратного манікюру необхідна спеціальна машинка з різноманітними насадками для шліфування шкіри та нігтя. Це і є основний інструмент під час процедури.

Всі ковпачки і насадки підбираються індивідуально під Ваші нігті і шкіру. Майстер враховує їхній стан, товщину, а також інші особливості. Все для того, щоб не травмувати шкіру рук і ніг, не порушити структуру нігтя і мінімізувати неприємні відчуття.

Не для дуже запущених нігтів

Вам варто зупинитися на апаратному манікюрі, якщо у Вас мозолі, задирки, виражена сухість і загрубіння ділянок шкіри на пальцях. А також грибкові захворювання на початковій стадії. Всі ці нюанси не дозволяють Вам робити обрізний або вологий манікюр. Інша річ – машинка з безліччю насадок, адаптованих для роботи з тією або іншою частиною пальців. Вона чудово доглядає за проблемними руками.

Проте і вона має певні недоліки. Так, апаратна техніка не підходить для дуже запущених нігтів і шкіри. Машинці, на відміну від обрізного манікюру та педикюру, не під силу якісне видалення кутикули. Також цю процедуру не рекомендують людям з тонкою нігтьовою пластиною. Неймовірно, але більше «мінусів» немає.

Етапи процедури апаратного манікюру у салоні краси «Сіті Шик»

  1. Майстер обробляє свої руки та руки клієнта дезінфікуючим засобом. Використовує тільки стерильні насадки для апарату;
  2. Знімає старе покриття;
  3. Наносить засіб для пом'якшення кутикули;
  4. Коли вона робиться податливою, її піднімають за допомогою машинки і ретельно шліфують. Насадка не торкається нігтьової пластини і, що дуже важливо, нігтьового ложа;
  5. Після усунення кутикули майстер переходить до наступного етапу – надання форми нігтям;
  6. Для шліфування краю нігтьової пластини використовується інша насадка. Вона також працює тільки з нігтем і не торкається подушечки пальця (що досить проблематично під час інших видів манікюру, коли майстер сам водить пилочкою);
  7. Коли ніготь сформований, його покривають захисним лаком. Він зміцнить його поверхню і додасть сяйва. Можна використовувати будь-яке інше кольорове покриття. Вибір – за Вами.
  8. Якщо немає заперечень до нанесення олійних текстур (наприклад, відсутні травми або грибкові захворювання), можна змастити руки вітамінним складом, який добре заспокоїть і зволожить шкіру.

Довірте свої руки професіоналам манікюрної справи «Сіті Шик», і вони допоможуть підібрати той вид манікюру, який підійде Вам якнайкраще. Разом із нами Ваші нігті стануть ідеальні: гарні, стійкі, максимально доглянуті та водночас природні.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.