Рефлекторний масаж стоп: просто, приємно і без болю

Східні мудреці вважали, що підошви наших ніг – це «місця контакту з… життям». І не просто з підлогою або землею. Тут усе значно глибше. Йдеться про контакт з навколишнім середовищем.

Наше життя, сповнене стресів та надмірних навантажень, минає серед побутових приладів, високовольтних ліній, в штучних будинках із металу і бетону, в автомобілях, потягах і літаках. Тобто все далі від природи.

Найкращий масаж рефлекторних зон ніг - ходьба босоніж. Якщо у Вас - підлога з підігрівом, то Ви, ймовірно, так і робите. Однак користі від ходьби босоніж по лінолеуму чи паркеті, навіть найкращому та «екологічно чистому», - мало. Значно дієвіший варіант – пройтися босоніж по траві, піску, землі, камінні.

Кожен орган має свою зону

Наша стопа складається з 26 кісток, 56 зв'язок і 38 м'язів.  На ній міститься близько 70 тисяч (!) нервових закінчень. Тобто ця високорефлекторна зона пов'язана з усіма внутрішніми органами.

Масаж стоп здавна використовують східні народи. В його основі - рефлексологія стопи. Тобто вплив на органи через точки на поверхні. До біоактивних точок належать кисті рук, стопи, вушні раковини, обличчя тощо. Найбільш доступні й легкі в освоєнні стопи. Рефлекторний масаж стоп неймовірно простий, приємний і головне – безпечний.

На підошвах наших ніг, наче на карті, кожен орган має свою зону. Якщо Ви навчитеся використовувати спеціальні прийоми точкового масажу, то зможете знаходити місця з порушенням енергетичного живлення і легко усувати не тільки блокаду енергетичних каналів, а й різні кристалічні відкладення. 

Сигнал до самозцілення організму

Ця унікальна методика допомагає позбутися проблем на трьох рівнях: фізичному, емоційному і ментальному. Вона відновлює енергетичний баланс організму, покращує роботу серцево-судинної, нервової, імунної систем, опорно-рухового апарату. Це – сигнал до самозцілення організму.

Фахівці зі стажем радять робити масаж стоп не довше десяти хвилин за сеанс. Часто навіть коротша процедура дуже ефективна. Масажувати рефлекторні зони стоп можна щодня по декілька разів. Іноді, щоб позбутися нападу гострого болю, досить натиснути на певну точку стопи великим пальцем і не відпускати дві хвилини. Але за умови, що людина не відчуває при цьому дискомфорту.
Реакція кожної людини на масаж дуже індивідуальна. Тому загальних правил просто не існує. Але важливо пам'ятати основний принцип масажу: відчуття болю бути не повинно!

Для проведення масажу стоп у салоні краси «Сіті Шик» створені усі умови. Комфортна температура в приміщенні, приємна обстановка, тиха музика, можливість зручно сісти або лягти. Це сприяє релаксації, відключці від різних повсякденних проблем та повній віддачі процедурі масажу.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.