Масаж кисті рук: більше, ніж просто масаж

Масаж рук чомусь губиться серед розмаїття інших видів масажу. Втім, це не привід забути про нього чи вважати непотрібним. Як і ноги, голова і спина, наші руки щодня потерпають від навантажень, інколи - надмірних. Не тільки важка фізична праця, а навіть простий набір тексту на клавіатурі - вже «зарядка» для наших рук. Точніше, кистей. Час спробувати масаж рук. Довіртеся фахівцям салону краси «Сіті Шик» – і Ви уже ніколи не зможете відмовитися від цієї сповненої насолоди диво-процедури. Наші масажисти допоможуть Вам позбутися накопиченої напруги, яка через болі у м'язах віддає у шиї, плечах та спині, та інших украй неприємних відчуттів.

До серця – через масаж

Масаж кистей рук займає особливе місце. Адже саме там міститься безліч точок з рефлекторними клітинами. Вміло впливаючи на них, можна поліпшити самопочуття.

Ні для кого не секрет, що будь-який масаж – надзвичайно приємна процедура, нагода розслабитися і зняти психічну напругу. Масаж рук - комплекс різних прийомів, які діють на певні ділянки. Це погладжування, пощипування, поплескування, скручування, натискання, розтирання та багато інших. Усі прийоми здійснюються в певній послідовності. Масаж робиться у напрямку від кінчиків пальців до ліктів. Якщо Ви довірили масаж рук спеціалісту, то він, без сумніву, застосує інші методи та прийоми. Наприклад, розминку або точковий китайський масаж. Особливу увагу зупиніть на водному масажі. Тобто - обливанні струменем води руки у напрямку від кисті до передпліччя і назад, як з внутрішньої, так і з зовнішньої сторони. Така масажна методика - дієва профілактика серцевих хвороб. Вона має особливе лікувальне значення і дарує просто неймовірні відчуття.

Організм в мініатюрі

Масаж рук впливає на всі шари шкіри, м'язи, судини, суглоби, сальні і потові залози. Він по-особливому впливає на центральну нервову систему, стабілізуючи її стан і роботу. Недаремно кажуть, що масаж рук лікує всі органи і системи.

Кисть – наш організм в мініатюрі. Там розміщена ціла мережа біоактивних точок. Кожна відповідає за певний орган. Наприклад, голова і шия – це великий палець, груди і живіт – долоня, руки – вказівний палець і мізинець, ноги – середній і безіменний пальці. Інколи, щоб попередити або навіть позбутися недуги, досить знайти потрібну точку на долоні і добре її помасажувати. Цей метод терапії базується на законах східної медицини, а їм уже близько 5-ти тисячоліть!

Скажіть «ні» старінню

Масаж рук – дуже приємна процедура. Він може повернути працездатність м'язам рук після виснажливих фізичних навантажень, зміцнити зв'язки, судини і суглоби. Навіть наслідки травм (набряки, поламані кістки і пошкоджені м'які тканини) швидше зникають під дією масажу рук.

Масаж також використовується як ефективна косметична процедура. З її допомогою очищають верхній шар шкіри від ороговілого епідермісу, часточок пилу, зовнішніх забруднень, які забили пори. Наприклад, розтирання, підсилює відтік лімфи та кровопостачання шкіри. Це покращує її живлення на мікрорівні. Після таких процедур шкіра набуває здорового вигляду, стає гладкою, пружною, еластичною. Вона менше піддається температурному та механічному впливу. Якщо використовувати спеціальні живильні креми, ефективність масажу ще вища.

Пам’ятайте: систематичний масаж рук дозволяє сповільнити процес старіння шкіри. Подаруйте Вашим рукам справжнє свято краси та релаксу! Спробуйте цю винятково приємну процедуру у салоні краси «Сіті Шик». Наші масажисти зроблять Ваші руки доглянутими і красивими!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.