Антицелюлітний масаж: скажіть целюліту «стоп»!

Перш ніж розповідати про «плюси» антицелюлітного масажу, давайте з'ясуємо, що таке целюліт. Ця серйозна косметична проблема може кинути тінь на репутацію красивої і доглянутої жінки.

На жаль, целюліт - те, з чим рано чи пізно стикається кожна представниця прекрасної статі. В утворенні «апельсинової кірки» бере участь наша жирова тканина. Вона і тільки вона всіх «підводить». Целюліт, як це не прикро, - переважно «жіноча» проблема. Чому? Все - через особливості будови жирової клітини, а точніше, в її формі. На відміну від чоловічих жирових клітин, які більш овальні, подовгасті і здатні до компактного розміщення, жіночі мають кулясту форму. Вони схильні до утворення «горбистості», що проявляється зовні як «апельсинова кірка».

Причини розвитку целюліту

До розвитку такого неприємного явища, як целюліт, можуть призвести безліч причин. Ось лише деякі з них:

  • Неправильне харчування (надмірна кількість їжі, шкідливі продукти, багаті на жири та вуглеводи, з різними добавками та барвниками), перекуси «на ходу» і нездорова їжа.
  • Малорухливий, сидячий спосіб життя, низька фізична активність.
  • Недуги і стани, пов'язані з поганою роботою ендокринної системи.
  • Порушення кровообігу в «зонах ризику».
  • Напруга, часті стреси.
  • Спадкова схильність до появи целюліту.
  • Шкідливі звички (куріння, пристрасть до алкоголю тощо).

Щоб запобігти появі целюліту, слід позбутися вищевказаних «факторів ризику». Тобто збалансувати харчування, зайнятися спортом, відмовитися від згубних звичок і берегти своє здоров'я.

Особлива техніка антицелюлітного масажу

Антицелюлітний масаж – один з найефективніших засобів боротьби з целюлітом. Особлива техніка відрізняє його від інших видів масажу. Вона інтенсивніша і глибше опрацьовує проблемні зони.

Завдяки антицелюлітному масажу вдається максимально поліпшити кровообіг у ділянках, що масажуються. А отже, відновити мікроциркуляцію та стимулювати розвиток еластину і колагену. Внаслідок цього зменшується кількість жирових клітин і зростає кількість гормонів у крові, що стимулює вивільнення жиру з клітин.

Антицелюлітний масаж у салоні «Сіті Шик»

Ручний антицелюлітний масаж в нашому Центрі бореться з першопричиною появи целюліту. Його суть - глибокий вплив на проблемні зони тіла. Це активізує роботу клітин і процеси внутрішньоклітинного обміну речовин. Глибока масажна дія сприяє розсмоктуванню фіброзного каркасу клітин, виведенню шлаків та зайвої міжтканинної рідини, прискорює кровотік. В результаті Ви позбудетеся зайвих кілограмів, об’ємів і целюлітних утворень.

Основні зони, на яких зазвичай з’являється целюліт, а отже, і виконується масаж - попереково-сіднична ділянка, живіт і стегна. Значно рідше целюліт вражає плечову частину рук.

Масаж виконується у швидкому темпі зі значною силою. Важливо підтримувати докладені зусилля на однаковому рівні. І при цьому не забувати, що мета масажу - стимуляція крово- та лімфообігу. Все решта організм зробить сам.

Як і під час будь-якого іншого масажу, під час антицелюлітного застосовується олійка (крем, гель тощо). Досягнути максимального ефекту допоможуть екстракти цитрусових (лимон, апельсин, грейпфрут), олія розмарину, ялівцю, герані.

Сеанс антицелюлітного масажу триває близько 50 хвилин:

  • попереково-сіднична ділянка (20 хв.);
  • стегна (20 хв.);
  • живіт (10 хв.).

Оптимальна частота сеансів - щодня або через день. Тривалість курсу - від 10 до 15 сеансів. Зазвичай курс антицелюлітного масажу проводять двічі на рік: наприкінці зими - на початку весни і восени, а потім підтримуючі сеанси раз на тиждень або два. При цьому бажано вести максимально активний і здоровий спосіб життя.

Майже всі жінки стикаються з целюлітом на певному етапі свого життя. Ця проблема торкається навіть супермоделей, танцівниць, спортсменок. І не варто закривати на неї очі чи соромитися власного тіла. Пора дати відсіч целюліту! Антицелюлітний масаж у салоні краси «Сіті Шик» – найкраще рішення у боротьбі з цією проблемою. Процедура – досить приємна і цілком безпечна. Однак не варто очікувати миттєвих, блискавичних результатів. Все відбуватиметься поступово. Перші помітні перемоги з'являться через місяць-два після завершення курсу.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.