Ультразвуковий пілінг обличчя: Ефективна методика оновлення шкіри обличчя

Ультразвуковий пілінг обличчя - досить нова процедура. Вона вважається однією з найбільш ефективних і підходить людям різного віку. Найчастіше ультразвуковий пілінг обличчя роблять для очищення верхнього шару епідермісу, видалення акне і зайвого шкірного жиру. При цьому таке втручання ніяк не позначається на процесі старіння шкіри, чого не скажеш про звичайний пілінг.

Якщо у Вас жирна або змішана шкіра з акне чи постакне (шрами, борозенки), розширені пори, - то така процедура Вам дійсно потрібна. Ультразвуковий пілінг підходить також при нездоровому кольорі обличчя. Процедура покращує кровообіг у клітинах шкіри, що сприяє її кращому зволоженню.

Ультразвуковий пілінг: особливості та ефект від процедури

Попереднє розпарювання обличчя для цього виду пілінгу не знадобиться. Перед початком сеансу досить обробити шкіру спеціальним гелем або мінеральною водою. Це покращить провідність ультразвукових хвиль.

Під час сеансу косметолог працює з основними масажними лініями обличчя. Хвиля від приладу дробить ороговілі клітини шкіри, надлишки шкірного жиру і видаляє все зайве. Тривалість процедури - не більше 30 хвилин.

Під час сеансу майстер використовує спеціальну лопатку, яка вібрує через ультразвук. З її допомогою в шкіру вводяться активні речовини. Ультразвук нагріває поверхню обличчя до температури 40-45°С. Це розширяє судини і збільшує кількість кисню, що надходить у клітини. Акустична хвиля зменшує набряклість і застій у тканинах.

Ця процедура – безболісна і нетравматична. Після ультразвукового пілінгу не залишається почервонінь або запалень. Інколи шкіра може трішки порожевіти, але вже через кілька годин це минеться, тож не спричинить Вам жодного дискомфорту. Ефект від процедури помітний одразу, період реабілітації - відсутній. Втім, для закріплення отриманого результату Вам можуть порадити повторити сеанс через тиждень. Якщо у Вас - жирна і проблемна шкіра, то Вам, ймовірно, доведеться відвідувати косметолога частіше, ніж раз на місяць (такий графік відвідувань рекомендують, якщо особливих проблем немає).

Головні результати після ультразвукового пілінгу

  • шовковиста, пружна шкіра;
  • звуження пор;
  • свіже обличчя з візуальним ефектом омолодження (процедура тонізує епідерміс).

Відгуки про ультразвуковий пілінг - різноманітні. Це свідчить, що ця процедура не така вже й універсальна. Кінцевий результат буде залежати від стану Вашої шкіри на початок сеансу.

Міфи навколо процедури та реальні протипокази

Вважається, що дивовижне слово «пілінг» уже саме по собі є гарантом омолодження. Насправді це зовсім не так. Безперечно, після процедури Ваше обличчя стане свіжим і підтягнутим, але не настільки, щоб зробити Вас молодшою на декілька років. Це ж стосується пігментних плям. Від них, всупереч очікуванням деяких клієнтів, ультразвуковий пілінг не рятує. Ще один стереотип - думка, начебто дана процедура не має жодних протипоказань. Насправді їхній перелік досить довгий.

Ультразвуковий пілінг не підходить

  • вагітним і жінкам, які годують грудьми;
  • людям, які страждають від гіпертензії і хворіють на онкологічні недуги;
  • тим, у кого гнійничкові висипання на шкірі або подразнення;
  • якщо у Вас стоїть електрокардіостимулятор;
  • якщо у Вас – загострення будь-якої недуги;
  • людям з психічними розладами.

Усім перерахованим категоріям людей краще утриматися від цієї процедури. Інакше передбачити наслідки неможливо. Тим, хто нещодавно переніс операцію на обличчі, також краще не ризикувати. Деякі клієнти скаржаться на біль під час сеансу. Дискомфорт і неприємні відчуття можуть бути пов'язані з індивідуальними особливостями організму або недостатньо якісно проведеною процедурою.

Ультразвуковий пілінг - досить популярна процедура. Вона доступна, ефективна і не має реабілітаційного періоду. Останній аргумент «за» дозволяє проводити пілінг у будь-який час, навіть під час обідньої перерви на роботі. Однак при всіх «плюсах» не варто забувати і про протипоказання. Якщо Ви в чомусь сумніваєтесь або маєте запитання, зверніться до досвідчених косметологів центру здоров’я та краси «Сіті Шик» і попередньо з ними проконсультуйтесь.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.