Ультразвукова чистка: м’який пілінг обличчя

Ультразвукова чистка починається з ритуалу з підготовки обличчя до цієї процедури. Косметологи салону «Сіті Шик» наносять на шкіру дезінкрустанти. Це спеціальні гелі або лосьйони з фруктовими кислотами, які розрихляють шкіру та комедони.

Сама чистка робиться за допомогою пристрою з лопаткою-насадкою. Через неї на шкіру подається ультразвукова акустична хвиля. У цей момент відбувається приємний вібраційний масаж на клітинному рівні.

Нагадує масаж ультразвуком

Наступні етапи - нанесення тоніка, гелю для заспокоєння шкіри, флюїду, маски і завершального крему – точнісінько такі ж, як під час механічної чистки. Після чистки косметолог протирає обличчя спеціальним тоніком. Цей засіб має заспокійливу і зволожуючу дію.

Далі, щоб закрити пори і заспокоїти шкіру, наноситься протизапальна маска з ефектом звуження пор. ЇЇ достатньо потримати 15 хвилин.

До речі, процедура будь-якої чистки в нашому салоні також включає нанесення м’якозаспокійливого гелю, заспокійливої та зволожуючої масок, а також гіалуронового флюїду для зняття почервоніння і для чутливої шкіри.

На завершення на обличчя наноситься себорегулюючий протизапальний крем. По ньому виконується спеціальний лікувально-розсмоктуючий масаж.

Ввечері – в кіно або на дискотеку

Завдяки цьому процедура ультразвукової чистки плавно перетворюється на повноцінний догляд за шкірою. Якщо косметолог призначив Вам процедуру ультразвукової чистки, Ваша шкіра в дуже хорошому стані, у Вас немає особливих проблем з комедонами і все, що Вам потрібно, - легкий пілінг для зняття мертвих ороговілих частинок шкіри. Після такої процедури Ви можете того ж вечора збиратися в клуб або піти з подружками в кіно. Вам гарантована чиста, доглянута і спокійна шкіра без почервонінь.

Зазвичай ультразвукову чистку роблять не частіше разу на місяць.

Плюси: така процедура добре очищує шкіру від ороговілих лусочок, покращує її тонус, активізує кровообіг, приплив кисню до шкіри і обмін речовин в клітинах.

Мінуси: тієї потужності акустичної хвилі, яка подається на шкіру, не достатньо, щоб підняти комедони на поверхню. Вони далі залишаються всередині. Ультразвукова чистка – це синонім м'якого пілінгу обличчя.

Ціни на чистки обличчя

 
ПослугаВартість
Чистки косметологічні обличчя: ультразвукова, механічна, комбінована

У вартість процедури входить гелева маска для розм’якшення комедонів, чистка, дарсонваль, заспокійлива маска.

від 650
Пілінги поверхневі та поверхнево-серединні від 650
Пілінг серединний PRX-T33 від 1900
Догляд за обличчям Decleor від 900
Програма вихідного дня «Шовкові нитки» від 900
Догляд на ексклюзивній індивідуальній косметиці KOKO DERMOVIDUALS від 800
Очищаючий догляд HydraFacial від 1100
Карбоксітерапія СО2 від 900
Кріотерапія для обличчя від 650
Догляд на ампульній косметиці Arcaya від 800
Догляд на косметиці Histomer від 900
Процедура на косметиці ISClinical «Вогонь і лід» обличчя (акційна ціна до 1.11.2019) від 1100
Процедура на косметиці ISClinical «Пінний догляд» обличчя (акційна ціна до 1.11.2019) від 1300
Контурна пластика губ від 5000
Ботокс від 2000
Біоревіталізація від 3000
Мезотерапія від 500
* Ціна на інєкції може коливатися в залежності від вибору та вартості препарату та зони проколу. Остаточну вартість озвучує лікар під час консультації.  

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.