Комбінована чистка обличчя або «2 в 1»

Щоб досягнути якнайкращого ефекту від процедури чистки обличчя, у салоні краси «Сіті Шик» зазвичай проводиться комбінована чистка. Це - поєднання двох найпоширеніших методик: ультразвуку та механічної чистки. Косметолог проведе чистку всього обличчя за допомогою пристрою з лопаткою-насадкою ультразвуком, а комедони, які сидять значно глибше, видаляються після проведення ультразвуку механічним методом.

хід процедури комбінованої чистки

Все починається з очищення обличчя та нанесення дезінкрустантів - лосьйони або гелі з фруктовими кислотами. Вони допомагають розрихлити епідерміс і видалити омертвілі частинки шкіри.

Спершу чистка всього обличчя робиться за допомогою лопатки-ультразвуку. Потім косметолог ретельно видавлює комедони, що залишились. При цьому він обов’язково одягнений у стерильні рукавички. Якщо комедон дозрів і виявився закритим, лікар відсуває «шапочку» і обережно дістає його спеціальною косметологічною ложкою. Деякі комедони можуть не дозріти до моменту чистки. Тому Вам доведеться пройти не одну, а близько 3-4 процедур. Міліуми теж успішно видаляються одноразовою голкою від шприца.

Наступні етапи - нанесення тоніка, який має заспокійливу і зволожуючу дію.

Далі, щоб закрити пори і заспокоїти шкіру, наноситься протизапальна маска з ефектом звуження пор. Процедура будь-якої чистки в нашому салоні також включає нанесення м’якозаспокійливого гелю, заспокійливої та зволожуючої масок, а також гіалуронового флюїду для зняття почервоніння.

На завершення на обличчя наноситься себорегулюючий протизапальний крем. По ньому виконується спеціальний лікувально-розсмоктуючий масаж.

Переваги процедури

  • добре допомагає очистити шкіру від ороговілих лусочок;
  • стимулює приплив кисню до шкіри, кровообіг та обмін речовин в клітинах;
  • покращує тонус верхнього захисного шару шкіри - епідермісу;
  • чудово очищає шкіру від глибоких та поверхневих комедонів (чорних цяток).

Недоліки процедури

  • може бути дискомфорт та больові відчуття (такі ж, як при механічній чистці).

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.