Чистка обличчя - «штучне дихання» для шкіри

Щоб наша шкіра завжди була м'яка та еластична, сальні залози виробляють секрет з вмістом ліпідів. У нормі він рівномірно розподіляється по поверхні шкіри і утворює своєрідну захисну плівку. Втім, насправді не все так просто. Через гормональні збої, сезонні та вікові причини, зміни обміну речовин може збільшуватися обсяг виробітку шкірного сала. Це викликає забруднення пор. Під впливом повітря окислюється сальна пробка, і з'являється некрасива чорна цятка - комедон. Якщо в забиті пори потрапляють бактерії, починається запальний процес, і на обличчі вже червоніють прищі.

Коли шкіра в безвиході

Така недосконалість шкіри - не брак охайності чи гігієни, це потреба в правильному догляді. Надто частий та агресивний контакт шкіри обличчя з водою, милом, засобами з вмістом спирту призводять до того, що регулярно позбавлена продукту секреції шкіра потрапляє у безвихідь. Щоб захиститися, вона починає виробляти ще більше сала. Самостійно позбутися забруднених пор наша шкіра не може. Їй необхідна допомога. Тобто чистка обличчя. Цю процедуру можна порівняти зі штучним диханням. Звільнені від сальних пробок пори активно засвоюють кисень і вологу, добре реагують на процедури з подальшого догляду: масаж і маски.

Міфи навколо чистки

Оскільки комедони «заховані» глибоко всередині, жодні креми, маски та скраби не допоможуть  до них дістатися. Як полегшити життя нашій шкірі, зробити її гладенькою та естетично привабливою? Єдиний вихід - професійна чистка обличчя у косметолога.

Під впливом чуток і розповідей подруг у багатьох склалося негативне ставлення до цього процесу. Хибні асоціації та побоювання змушують оминати кабінет косметолога. Чого лишень не ставлять у провину процедурі чистки - дерматит, розацію, появу віспинок.

Насправді все це не більше, ніж міфи. Чистка обличчя – дійсно не надто приємна, але украй потрібна процедура. Вона дає очікувані позитивні результати. І якщо проведена правильно, то не завдасть жодної шкоди Вашій шкірі. Недаремно чистку призначають з підліткового віку, тобто саме тоді, коли починають активно працювати сальні залози. Це якнайкраще свідчить про безпеку і повну стерильність цієї процедури.

Нам залишилося тільки перерахувати варіанти процедур чисток та обрати ту, яка підійде саме Вам.

Після ретельного огляду косметологи салону «Сіті Шик» запропонують Вам одну з наступних процедур для боротьби з комедонами, нерівностями та для очищення обличчя:

  • механічна чистка;
  • ультразвукова чистка;
  • комбінована чистка;
  • пілінг.

Чим може обернутися чистка в домашніх умовах

Чистка обличчя в домашніх умовах - досить ризиковане, навіть небезпечне заняття. Адже Ви ненароком можете завдати своєму обличчю шкоди у вигляді рубців, віспинок, посилення проявів куперозу. Ми знаємо, що Ви хочете гарно виглядати, та все ж не радимо робити  цю процедуру самотужки, прислухаючись до порад подруг і реклами. Пілінг або чистка обличчя в домашніх умовах, при недотриманні важливих правил проведення такої процедури, стерильності і необережному пошкодженні шкіри може призвести до незворотних результатів. Ефект буде зовсім протилежний. Також можна занести інфекцію. Адже повністю простерилізувати інструмент у домашніх умовах неможливо. Якщо у Вас раптом з’явилася ідея видавити комедон, дотримуйтеся в процесі декількох правил безпеки:

Ніколи не видавлюйте комедони і прищі, не підготувавшись до цього. Річ у тому, що якщо Ви почнете видавлювати комедон брудними руками на сухій, не розпареній і не позм'якшеній шкірі, то можете занести інфекцію. Тоді навіть дозрілий комедон, швидше за все, не буде піддаватися Вашим зусиллям. Ви, звісно, почнете на нього сильно тиснути, і в цю секунду основна маса сальної пробки вистрілить не на поверхню шкіри, як потрібно, а вглиб епідермісу. З часом вона створить додаткове запалення. А на місці комедона, який Ви намагалися видавити, утвориться схожий на віспинку рубець. Якщо Вам ніяк не вдається видавити комедон, зупиніться. Не повторюйте спробу знову і знову. Значить, він недостатньо дозрів, а гнійна голівка ще не показник його готовності до «появи на світ».

Якщо у Вас – проблемна, схильна до рясної появи комедонів шкіра, регулярно користуйтеся засобами для догляду за шкірою з фруктовими кислотами. Вони вирівнюють поверхню епідермісу, позбавляють від ороговілих лусочок, пом'якшують шкіру і комедони. Професійно підібрати такі засоби Вам допоможуть наші косметологи.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.