Попередження

The form #4 does not exist or it is not published.

Омолоджуючі пілінги: скажіть «стоп» старінню

Кажуть, обличчя – дзеркало душі. Це наша візитна картка. Дивитися на доглянуте, гарне обличчя завжди приємно.

Значною мірою краса обличчя залежить від стану шкіри. І хоча наша шкіра має здатність відновлюватися, з часом цей процес дає збій. Як наслідок - видиме старіння шкіри. Здоровий рум'янець поступово зникає, колір обличчя тьмяніє, шкіра стає сухою і втрачає пружність, з’являються зморшки. Це – ознаки вікових змін.

Секрети однієї з найпопулярніших процедур у сучасній косметології

Усім нам, звісно, хочеться сказати «стоп» старінню. Як же повернути шкірі квітучий вигляд, колишні свіжість та сяйво? Для цього не обійтися без стимуляції оновлення клітин. Тут нам стане у нагоді пілінг обличчя - одна з найпопулярніших процедур у сучасній косметології.

Хімічний пілінг: що це таке

Всі пілінги об’єднує одне: здатність шкіри до швидкої регенерації. Під час проведення цієї процедури видаляється верхній шар клітин епідермісу. Це «запускає» захисні та відновні сили організму. Шкіра знову стає пружною та еластичною, а колір обличчя - свіжим і здоровим.

З відмерлими клітинами добре справляється хімічний пілінг, для якого використовують фруктові кислоти. Він не тільки стимулює процеси оновлення клітин, а й активізує виробіток шкірою колагену. Щоправда, використовувати його треба дуже обережно. Адже вплив на шкіру кислоти – дуже серйозна процедура. Якщо Ви сумніваєтеся у кваліфікації косметолога або високому рівні салону краси, краще не ризикуйте.

«Перловий пілінг» чи «Мигдалія»

Для хімічного пілінгу косметологи Центру здоров’я та краси «Сіті Шик» пропонують використовувати найбільш підходящу з кислот - гліколеву. Опік, зумовлений її впливом, може бути різної сили та глибини. Все залежить, наскільки вона концентрована. Чим вища концентрація гліколевої кислоти в пілінгу, то сильнішим буде лущення, а отже, оновлення шкіри. Тим, хто хоче отримати хороший омолоджуючий ефект без інтенсивного видимого лущення, наші фахівці радять пройти процедуру поліруючого омолоджуючого догляду «Перловий пілінг» або термальний експрес-пілінг «Мигдалія». Поверніть Вашій шкірі омріяні красу та свіжість!

Ціни на чистки обличчя

 
ПослугаВартість
Чистки косметологічні обличчя: ультразвукова, механічна, комбінована

У вартість процедури входить гелева маска для розм’якшення комедонів, чистка, дарсонваль, заспокійлива маска.

від 650
Пілінги поверхневі та поверхнево-серединні від 650
Догляд за обличчям Decleor від 900
Карбоксітерапія СО2 від 800
Пілінг серединний PRX-T33 від 1900
Кріотерапія для обличчя від 650
Програма вихідного дня «Шовкові нитки» від 750
Догляд на ексклюзивній індивідуальній косметиці KOKO DERMOVIDUALS від 800
Очищуючий догляд HydraFacial 1100

інші послуги з косметології обличчя


Notice: Undefined property: stdClass::$tag_show in /home/citychic/oneb.com.ua/www/components/com_zhgooglemap/helpers/placemarks.php on line 916

Ми стараємося для Вас!
Ми чекаємо на Вас!

Центр здоров'я та краси "Сіті Шик".
Зроблено з любов'ю в Києві.