Омолоджуючі пілінги: скажіть «стоп» старінню

Кажуть, обличчя – дзеркало душі. Це наша візитна картка. Дивитися на доглянуте, гарне обличчя завжди приємно.

Значною мірою краса обличчя залежить від стану шкіри. І хоча наша шкіра має здатність відновлюватися, з часом цей процес дає збій. Як наслідок - видиме старіння шкіри. Здоровий рум'янець поступово зникає, колір обличчя тьмяніє, шкіра стає сухою і втрачає пружність, з’являються зморшки. Це – ознаки вікових змін.

Секрети однієї з найпопулярніших процедур у сучасній косметології

Усім нам, звісно, хочеться сказати «стоп» старінню. Як же повернути шкірі квітучий вигляд, колишні свіжість та сяйво? Для цього не обійтися без стимуляції оновлення клітин. Тут нам стане у нагоді пілінг обличчя - одна з найпопулярніших процедур у сучасній косметології.

Хімічний пілінг: що це таке

Всі пілінги об’єднує одне: здатність шкіри до швидкої регенерації. Під час проведення цієї процедури видаляється верхній шар клітин епідермісу. Це «запускає» захисні та відновні сили організму. Шкіра знову стає пружною та еластичною, а колір обличчя - свіжим і здоровим.

З відмерлими клітинами добре справляється хімічний пілінг, для якого використовують фруктові кислоти. Він не тільки стимулює процеси оновлення клітин, а й активізує виробіток шкірою колагену. Щоправда, використовувати його треба дуже обережно. Адже вплив на шкіру кислоти – дуже серйозна процедура. Якщо Ви сумніваєтеся у кваліфікації косметолога або високому рівні салону краси, краще не ризикуйте.

«Перловий пілінг» чи «Мигдалія»

Для хімічного пілінгу косметологи Центру здоров’я та краси «Сіті Шик» пропонують використовувати найбільш підходящу з кислот - гліколеву. Опік, зумовлений її впливом, може бути різної сили та глибини. Все залежить, наскільки вона концентрована. Чим вища концентрація гліколевої кислоти в пілінгу, то сильнішим буде лущення, а отже, оновлення шкіри. Тим, хто хоче отримати хороший омолоджуючий ефект без інтенсивного видимого лущення, наші фахівці радять пройти процедуру поліруючого омолоджуючого догляду «Перловий пілінг» або термальний експрес-пілінг «Мигдалія». Поверніть Вашій шкірі омріяні красу та свіжість!

Ціни на чистки обличчя

 
ПослугаВартість
Чистки косметологічні обличчя: ультразвукова, механічна, комбінована

У вартість процедури входить гелева маска для розм’якшення комедонів, чистка, дарсонваль, заспокійлива маска.

від 650
Пілінги поверхневі та поверхнево-серединні від 650
Пілінг серединний PRX-T33 від 1900
Догляд за обличчям Decleor від 900
Програма вихідного дня «Шовкові нитки» від 900
Догляд на ексклюзивній індивідуальній косметиці KOKO DERMOVIDUALS від 800
Очищаючий догляд HydraFacial від 1100
Карбоксітерапія СО2 від 900
Кріотерапія для обличчя від 650
Догляд на ампульній косметиці Arcaya від 800
Догляд на косметиці Histomer від 900
Процедура на косметиці ISClinical «Вогонь і лід» обличчя (акційна ціна до 1.11.2019) від 1100
Процедура на косметиці ISClinical «Пінний догляд» обличчя (акційна ціна до 1.11.2019) від 1300
Контурна пластика губ від 5000
Ботокс від 2000
Біоревіталізація від 3000
Мезотерапія від 500
* Ціна на інєкції може коливатися в залежності від вибору та вартості препарату та зони проколу. Остаточну вартість озвучує лікар під час консультації.  

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.