Біоревіталізація шкіри без ін’єкцій: пілінг для обличчя PRX-T33

Новинка! Революційний пілінг PRX-T33 про який говорить весь світ!

Цей пілінг ламає стереотипи про серединні хімічні пілінги. Адже саме його можна зробити під час виходу на обідню перерву, а потім спокійно повернутись до роботи, так, що навіть ніхто не помітить, що з Вашим обличчям проводили якісь серйозні маніпуляції.

Хімічний пілінг PRX-T33- це вдосконалена формула ТСА-пілінгу, який вже заслужив велику популярність серед клієнтів.

 • Запатентований після 10 років клінічних досліджень та більше ніж 90 000 проведених процедур;
 • Інноваційна формула включає ТСА 33%, перекись водню (H2O2) та коєву кислоту 5%. Завдяки цьому новий пілінг не такий «агресивний», як чиста кислота ТСА. А навпаки, додатково зволожує тканини та сприяє їх відновленню;
 • Попереджає денатуралізацію білків під дією ТСА;
 • Попереджає каустичний ефект пілінгу ТСА і дозволяє частіше проводити процедури.

 

миттєвий результат вже після першої процедури

Сама процедура пілінгу триває 30-40 хвилин. Спершу косметолог очищує шкіру, а потім наносить втираючими рухами сам пілінг PRX-T33 . Кількість слоїв, які наносяться регулюється косметологом, залежно від потреби та стану шкіри. Перші 10-15 хвилин після процедури, шкіра може зберігати рожевий віддінок, який швидко проходить. Вже через кілька годин можна користуватись тональними засобами та декоративною косметикою.

Результат від PRX-T33 пілінгу миттєвий – вже після першої процедури розгладжуються дрібні мімічні зморшки, шкіра стає відполірованою, натягнутою та рівнішою. Залежно від проблеми та віку, а також для досягнення оптимального результату потрібно пройти від 3 до 6 процедур, один раз в тиждень. Для зменшення та виведення шрамів та розтяжок може знадобитися до 15 процедур.

Ми звикли, що пілінг це сезонна процедура, яку можна проводити пізньою осінню, зимою чи ранньою весною. Медична унікальність PRX-T33 пілінгу в тому, що його можна робити навіть влітку!

Коли рекомендується застосовувати PRX-T33 пілінг

 • акне
 • старіння: ревіталізація шкіри обличчя, тіла, рук, зони декольте
 • себорейний дерматит
 • гіперкератоз шкіри обличчя
 • рубцеві зміни шкіри після акне
 • хлоазма
 • атрофічні рубці
 • розтяжки
 • профілактика та лікування фотостаріння шкіри обличчя

Інноваційна PRX-T33 терапія – це:

 • Легка та швидка процедура без реабілітаційного періоду.
 • Повний курс складається з 4-6 процедур
 • Потенційно агресивний пілінг перетворюється в неінвазивну процедуру

Переваги PRX-T33 в порівнянні з мезотерапією

 1. Неінвазивна процедура.
 2. Без хімічного подразнення дерми та без відслоювання епідерміса (дуже незначне ввідлущування шкіри).
 3. Абсолютно безболісна процедура.
 4. Прекрасно працює як монотерапія, так і в комбінації з пов’язаними методами в естетичній медицині для досягнення максимального результату.
 5. Може використовуватись навіть влітку.
 6. Миттєвий результат.
 7. Після проведення процедури немає синяків чи почервоніння, клієнт може продовжувати вести нормальний спосіб життя.

Рекомендований домашній догляд при процедурі PRX-T33 пілінгу

Для кращого результату, ми рекомендуємо користуватись спеціальним постпілінговим засобом WiQo ФЛЮІД впродовж всього періоду пілінгу.

Крем WiQo ФЛЮІД

Є основним препаратом по догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах, зволожує та «підкислює» шкіру, понижуючи рівень Ph.

Активні інгредієнти

Гліколієва кислота – стимулює функцію фібробластів, які приймають участь в синтезі колагену та еластину, розрушає меланін та сповільнює його синтез. В результаті відлущення відмерлого епітелію, стимулюється клітинне відновлення та покращується кровопостачання в тканинах обличчя. Підвищується їх тонус та захисні властивості, нормалізується зволоження та жирність, що в свою чергу сприяє зменшенню пор, ліквідації акне та попередженню появи запальних висипань. Вирівнюється рельєф шкірного покриву, він стає гладким та набуває рівного кольору.

Токоферола ацетат (віт Е) – виконує активний захист клітин від дії вільних радикалів, підвищує клітинний імунітет, покращує клітинний метаболізм та кровопостачання в епідермісі, активує процеси тканинного дихання, має протизапальну дію.

Фітинова кислота – м’який відлущувальний компонент, активний блокатор тирозинази, попереджає появу гіперпігментації.

Вітамін С – активний антиоксидант, стимулює синтез колагену та еластину, попереджає підвищене виробництво меланіну. Має потужну протизапальну дію.

Засіб застосування: нанести препарат на попередньо очищену шкіру. Ввести в шкіру легкими масажними рухами, після чого нанести крем за типом шкіри.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.