Пілінги обличчя: оновлення шкіри на клітинному рівні

Про здорову, гарну, пружну шкіру мріє кожна жінка. Але як цього досягнути? Під час проведення таких процедур, як мезотерапія, біоревіталізація та омолодження, косметологи салону «Сіті Шик» пропонують включити у загальний комплекс і хімічний пілінг. Тоді вдасться виправити незначні дефекти шкіри, досягнути максимального очищаючого ефекту та омолодження.

Напевно, почувши про пілінг, багато хто пригадає героїню серіалу «Секс у великому місті», Саманту, яка після процедури стала схожа на… «погано просмажений стейк». Насправді результат не настільки сумний, як виглядає у фільмі. Навпаки. Головне – довіритися професіоналам.

Дійсно, якщо пілінг проводить недостатньо кваліфікований косметолог, це досить небезпечна процедура. Чому так? Пілінг – це, по суті, контрольоване пошкодження верхнього шару шкіри. Воно необхідне для її подальшого відновлення та ремоделювання.

Пробудження шкіри під наглядом лікаря

Під час пілінгу свідомо наноситься шкірна травма на клітинному рівні, що «пробуджує» нашу шкіру до дії. Вона починає посилено синтезувати колаген, щоб відновити та вирівняти рельєф шкіри. Це дозволяє поліпшити колір, структуру, пружність і тонус шкіри обличчя.

Види пілінгів:

  • глибокі;
  • серединні;
  • поверхневі.

Способи виконання пілінгів:

  • механічний;
  • фізичний;
  • косметичний;
  • хімічний.

Увага! Глибокі та серединні хімічні пілінги проводяться лише в клінічних умовах. Їх можуть робити лише професіонали: пластичний хірург або лікар-косметолог. Тобто ті, хто грамотно проведе процедуру, обравши для цього найбезпечніший спосіб.

Пропонуємо пройти процедури поверхневих пілінгів у нашому салоні. Відкиньте зайві хвилювання і перестороги. Процедура – щадяча і водночас надзвичайно ефективна. Максимум,що може з’явитися після неї на обличчі – легеньке лущення. Але це явище – тимчасове. Хіба не дрібничка порівняно з блискучим результатом?

Внаслідок  хімічного пілінгу відбувається опік верхнього шару шкіри. Він відлущується, змушуючи шкіру інтенсивніше виробляти колаген.

Такий вплив на шкіру - безболісний і безпечний. Тому хімічний пілінг – найкраще рішення, якщо у Вас з’явилися зморшки, вугрі та розширені пори, неоднорідний, тьмяний колір шкіри, гіперпігментація, постакне, рубці і нерівна поверхня шкірного покриву. Проте і тут варто бути обережним.

Увага! Якщо у Вас – шкірні недуги, гіперчутливість, є родимки, келоїдні рубці, відкриті рани, робити хімічний пілінг в жодному разі не можна.

Хімічний пілінг іноді є хорошою альтернативою механічній чистці

До процедури бажано підготуватися за місяць - використовувати для домашнього догляду косметику з фруктовими кислотами. Тоді препарати проникнуть рівномірно.

Ці ж засоби доведеться використовувати і в постпілінговий період. Фруктові кислоти добре зволожать і будуть сприяти активній регенерації шкіри.

Плюси пілінгів для обличчя

Процедура хімічного пілінгу допомагає не тільки позбутися комедонів, а й вирівняти рельєф шкіри, зробити рубці візуально менш помітними. Фруктові кислоти відомі своєю омолоджуючою дією на шкіру. Вони стимулюють виробіток в глибоких шарах дерми колагену і еластину, що відповідають за пружність шкіри.

Мінуси пілінгів для обличчя

Одразу після процедури на шкірі пацієнта утворюється легке лущення. Його ступінь залежить від тривалості експозиції і сили впливу самого пілінгу. Тому, щоб приховати лущення, упродовж 3-4 днів після пілінгу потрібно буде інтенсивніше наносити тональний крем. А протягом місяця перед виходом на вулицю використовувати крем з SPF-захистом не менше 30, а також засоби з ферментами, які будуть блокувати виробіток пігменту (відбілюючі креми, сироватки, що припиняють активну вироблення меланіну в шкірі).

Ваша шкіра стане наче оксамит

Поєднавши належний щоденний догляд за шкірою обличчя з хімічним пілінгом, Ви досягнете фантастичних результатів. У Вас розгладяться зморшки, шкіра насититься вологою, стане пружна і ніжна, наче оксамит, покращиться колір обличчя і звузяться пори.

Робота лікаря-косметолога - досить делікатна і відповідальна. Тому довіряйте лише професіоналам. Догляд за шкірою обличчя, його чистка або складніші косметологічні процедури, такі як хімічний пілінг, в будь-який момент можуть потребувати кваліфікованих дій. Адже результат в прямому сенсі позначаться на Вашому обличчі.

Косметологи салону "Сіті Шик" запропонують Вам такі пілінги:

  • Лікувальні: азелаїновий, мигдальний, гліколієвий, саліциловий
  • Омолоджуючі: глколієвий, поліруючий перловий, термальний експрес-пілінг "Мигдалія"

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.