KOKO dermaviduals - Дерматологічна косметика з індивідуальною концепцією

Це принципово новий підхід у догляді за шкірою. В основі розробок лежить концепція корнеотерапії – новаторський напрямок сучасної дермато-косметології. Саме слово корнеотерапія утворено злиттям двох слів латинською мовою: corneum - роговий, therapy - лікування. Найбільш пильна увага в корнеотерапії приділяється саме роговому шару шкіри, вивченню особливостей його будови, складу, особливостей регенерації.

Роговий шар виконує захисну функцію завдяки своїй унікальній структурі – він складається з ороговілих часточок (подібно до цеглин в стіні), які є механічним бар’єром, і багатошарових ліпідних пластів, які грають ту саму роль, що й цемент в кладці. Ліпідний шар надзвичайно важливий. При його порушенні різко зростає проникність шкіри, вона стає вразливою для мікробів і токсинів, навколишнього середовища і світла. Шкіра втрачає воду (головний елемент її здоров'я і молодості), лущиться, червоніє, швидко старіє. Порушення функцій ліпідного бар’єра лежить в основі багатьох дерматологічних проблем. Структура косметичних засобів dermaviduals подібна до структури і складу ліпідного шару шкіри, тому він має здатність вирішувати різноманітні завдання.

Унікальність KOKO dermaviduals

Коко в назві компанії означає "концептуальна косметика", ідея цієї косметики - відновлення і підтримання бар'єрних властивостей шкіри. Особливістю марки є її повна спорідненість з клітинами шкіри: саме тому засоби догляду прекрасно відновлюють шкіру і збільшують її здатність утримувати вологу. Крема dermaviduals ідеально підходять в якості провідника активних косметичних інгредієнтів. Концентрація активних компонентів більшості традиційних косметичних засобів, як правило, не співвідносна з кількістю, яка здатна проникнути в шкіру. Нерідко цю проблему вирішують методом введення в рецептуру речовин, які руйнують захисний бар’єр шкіри. У засобах KOKO dermaviduals завдання доставки активних компонентів вирішується за допомогою розміщення їх в ліпосоми і наночасточки – мікроскопічні кульки, подібні до ліпідів шкіри. Завдяки цьому активні речовини нанесені на шкіру поступово мігрують в її більш глибокі шари.

І найважливіше - препарати складаються індивідуально лікарем-косметологом з урахуванням потреб саме Вашої шкіри. Система індивідуального підбору дає унікальну можливість комбінувати активні інгредієнти, розробляючи персональні рецепти, відповідні індивідуальним характеристикам Вашої шкіри. Кожна рецептура КОКО являє собою багатоступеневу схему, що враховує всі хімічні і фізичні фактори впливу на шкіру. Але навіть застосування базисних засобів без додаткових речовин покращує пружність, гладкість шкіри.

Завдання, які вирішує KOKO dermaviduals

 • Комплексне відновлення здоров’я шкіри;
 • Попередження її передчасного старіння;
 • Цілеспрямований догляд за сухою і чутливою шкірою;
 • Індивідуальні програми догляду.

Особливості KOKO dermaviduals

Лінія KOKO не схожа на звичну косметику. По-перше, більшість препаратів КОКО нічим не пахнуть. Лише поодинокі засоби догляду пахнуть тими натуральними інгредієнтами, які входять до їх складу. У цих чарівних баночках для догляду немає штучних ароматичних домішок. Адже саме вони найчастіше викликають алергію. Немає в косметиці КОКО і інших агресивних молекул. Немає нічого, що могло б подразнювати або пошкодити шкіру.

По-друге, косметика фірми Коко не обіцяє миттєвого зволоження, живлення або позбавлення від зморшок. Ця лінія догляду створена спеціально, щоб активувати внутрішні процеси регеніраціі. При використанні КОКО dermaviduals ваша шкіра буде сяяти день за днем тому, що вона здорова. Ці засоби допомагають шкірі бути здоровою, заповнюють недоліки в її живленні і догляді. Вся косметика Koko створена з метою активізації власних сил організму.

Переваги препаратів dermaviduals

 • чудово підходить для всіх типів шкіри
 • гарантують тривалий догляд за шкірою і захист
 • збільшують здатність шкіри утримувати вологу в роговому шарі, і тим самим підвищують пружність і гладкість шкіри

Препарати dermaviduals не містять

 • емульгаторів, які можуть ушкоджувати шкірний бар'єр
 • консервантів (багато з яких викликають алергічні реакції і подразнення шкіри)
 • мінерального олії (яка може уповільнювати відновлення ліпідного бар'єру шкіри)
 • ароматизаторів і барвників (найчастіше викликають алергію)
 • амінів
 • силіконів

Система індивідуальних рецептур КОКО dermaviduals дозволяє скласти більш 1 000 000 варіантів композицій для цілеспрямованого догляду і лікування. Пропоновані нами догляди подарують Вам неперевершене відчуття здоров'я і свіжості, концентрати з великим вмістом вітамінів, гіалуронової кислоти, екстрактів водоростей і рослин забезпечать Вам ніжну і молоду шкіру.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.