Моделюючі ліфтингові ручні масажі обличчя

Масаж обличчя - неодмінна складова косметичного догляду за шкірою. Це метод рефлекторного і механічного впливу на тканини обличчя, декольте та шиї. Він базується на механічному впливі, зазвичай - рук масажиста. Попри свою уявну простоту, саме ручний масаж є надзвичайно делікатною та ефективною процедурою. Вона чудово розслабляє, заспокоює розхитані нерви, дарує неповторне відчуття польоту.

В чому ж секрет? Коли масажист подразнює рецептори на шкірі, імпульси по нервах передаються в центральну нервову систему. Це викликає відповідні реакції. Під час масажу покращується кровопостачання та живлення тканин, посилюється відтік крові по венах, нормалізується секреторна діяльність сальних і потових залоз, зменшуються пори. Ця процедура добре очищає шкіру, звільняє від надлишків секрету залоз та ороговілих клітин епідермісу. Шкіра стає більш пружною, поліпшується колір обличчя. Також масаж допомагає їй дихати. А отже, попереджує застій крові, зміцнює м'язи і тканини, довше зберігає шкіру гладенькою, еластичною та молодою.

Дослідження свідчать, що масаж обличчя, проведений за певними методиками, запобігає старінню шкіри. Поліпшується і загальний стан організму: знижується кров'яний тиск, зменшується частота пульсу. Після масажу підвищується температура шкіри і тепловіддача. Процедура косметичного гігієнічного масажу триває 20-30 хв.

Основні види масажу обличчя:

 • класичний масаж;
 • ліфтинговий (пластичний) масаж;
 • масаж по Жаке.

Класичний масаж

Класичний масаж складається з елементів погладжування, розминання та розтирання.

Косметичний масаж – заряд молодості та бадьорості для Вашого обличчя. Вправний, досвідчений масажист, по суті, зупиняє невблаганний відлік часу: шкіра обличчя стає гладкою і пружною.

Після косметичного масажу шкіри і м'язів обличчя шкіра стає така сяюча та свіжа, наче Ви провели тиждень на курорті! Інколи ручний масаж обличчя і шиї творить дива, вирішуючи не тільки косметологічні проблеми, а й змінюючи наш настрій і загальне самопочуття, позбавляючи стресу та і затисків м'язів. Хіба не фантастика?

Як і будь-який інший вид масажу, косметичний масаж обличчя активізує кровообіг та обмінні процеси у клітинах шкіри. У Вас покращиться колір обличчя, з’явиться здоровий рум'янець на щічках.

Але зазирнемо трохи глибше: чим більше крові «пропускають» мімічні м'язи, то більше вони отримують кисню. Відповідно, це тримає їх у тонусі.

Під чудодійним впливом масажу обличчя шкіра залишається еластичною та гладкою, активніше дихає і поглинає поживні речовини, що містяться в нанесених на обличчя косметичних препаратах, індивідуально підібраних за типом шкіри та з урахуванням її особливостей.

Масаж обличчя можна порівняти з природним ліфтингом без хімічного впливу. Він ефективно підтримує овал обличчя. Правильний мануальний вплив на шкіру – ефективна профілактика та лікування численних косметичних дефектів. Зокрема, розширених пор, вугрів, в'ялості та плям на шкірі.

За:

 • в’яла шкіра;
 • втрата тургору шкіри;
 • суха, зневоднена шкіра;
 • дрібні зморшки.

Проти:

 • гострі запальні процеси на обличчі;
 • гнійничкові недуги шкіри незалежно від вогнища.

Регулярність процедур - через день або двічі на тиждень. Упродовж року бажано пройти 2-3 курси масажу (кожен по 10-15 процедур), або один підтримуючий курс (1 процедура на 2 тижні).

Ліфтинговий масаж (пластичний)

Для ретельнішого і глибшого впливу на м'язовому рівні обличчя та шиї використовується ліфтинговий масаж. Він вдосконалює овал, повертає чіткі контури обличчю, розгладжує дрібні зморшки, підтягує шкіру. Мануальна міостимуляція активізує процеси синтезу колагену, зміцнює тканини, усуває незначну набряклість. Такий масаж допомагає зберегти пружність шкіри, попередити її передчасне старіння і появу мімічних зморшок.

Основна ціль такої процедури - збереження, а за необхідності - відновлення контурів обличчя.

Ще одна перевага пластичного масажу - зниження жирових відкладень на обличчі, підборідді (подвійне підборіддя).

Ліфтинговий масаж – для Вас, якщо на Вашій шкірі з’явилися видимі ознаки старіння. Наприклад, глибокі мімічні та природні біологічні зморшки, порушення еластичності та рельєфу, втрата м'язового тонусу.

Це ефективний спосіб у боротьбі з другим підборіддям незалежно від віку. Адже причина виникнення такої проблеми - надлишок підшкірно-жирової тканини, гіпотонія, рідше - атонія сухої зневодненої шкіри. Такий масаж добре тренує м'язові шари. Вас не покидатиме відчуття, що всі м'язи обличчя і шиї побували в тренажерному залі.

За:

 • шкіра, яка почала старіти;
 • стоншена шкіра;
 • втрата тонусу м'язів обличчя;
 • важке, набрякле обличчя;
 • опущення овалу обличчя.

Проти:

 • гострі запальні процеси на обличчі;
 • гнійничкові захворювання шкіри незалежно від вогнища.

Курс лікування складається з 10-15 процедур. Їхня регулярність - через день або двічі на тиждень; Упродовж року бажано пройти 2-3 курси масажу (кожен по 10-15 процедур), або один підтримуючий курс (1 процедура на 2 тижні).

Масаж по Жаке

Масаж по Жаке включає погладжування, розминання, глибокі щипки та вібрацію. Переважно такий вид масажу використовується після чисток обличчя або для тих, у кого проблемна шкіра і протипоказані інші види масажів.

За:

 • себорея, жирна шкіра;
 • інфільтрати (накопичення в тканинах організму клітинних елементів з домішками крові та лімфи);
 • застійні плями після вугрових висипань;
 • чорні цятки - комедони.

Проти:

 • гострі запальні процеси на обличчі;
 • гнійничкові захворювання шкіри незалежно від вогнища.

Курс лікування складається з 10-15 процедур. Їхня тривалість - через день або двічі на тиждень.

Попри уявну простоту, важливо знати, що масаж обличчя не слід проводити без попереднього навчання. Неправильними, надто активними рухами можна пошкодити делікатну шкіру обличчя. Тому косметологи салону краси «Сіті Шик» пройшли не одне професійне навчання різним технікам масажу. Вони легко підберуть ефективний ручний масаж саме для Вашого обличчя.

Звертаємо Вашу увагу, що процедура ручного масажу в нашому салоні обов'язково входить у всі косметичні догляди крім тих, де вже застосовуються апаратні методики. Тому Ви отримаєте ще й якісний професійний догляд за обличчям як бонус до процедури масажу. Загальна тривалість процедури такого ефективного релакс-догляду - до 2 годин!

Довірте своє обличчя нашим професіоналам. Після курсу масажів Ви отримаєте не тільки помітний результат, а й неймовірну насолоду.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.