Купероз шкіри обличчя: як з ним боротися, Симптоми, лікування і перестороги

Чимало представниць прекрасної статі знають про купероз не з чуток.  Це захворювання, викликане порушенням мікроциркуляції крові, настає внаслідок розширення і ламкості дрібних судин чутливої шкіри. Шкіра стає дуже вразливою до впливів ззовні. Реакція проявляється у вигляді однорідних почервонінь. Найчастіше вони з’являються на лобі, підборідді, носі та щоках.

З проблемою куперозу частіше стикаються жінки. У групі ризику - власниці світлої шкіри. Смаглявим ця недуга загрожує значно менше. Купероз, як і будь-яку іншу хворобу, необхідно лікувати. І чим швидше, то краще. Якщо на початкових стадіях не вдатися до лікування, купероз розвивається далі. Насправді ця недуга досить підступна. Вона призводить до постійного почервоніння, викликаного розширенням і ламкістю кровоносних судин. Проблема стає помітна для оточуючих. З часом купероз призводить до старіння шкіри, яка через проблеми з кровообігом вже не отримує достатньо кисню та поживних речовин. Шкіра втрачає свій природний здоровий колір, стає блідою, набуває сіруватого землистого відтінку.

Ви – серед тих, кого турбує купероз і мрієте якнайшвидше позбутися цієї прикрої проблеми? Приходьте у центр здоров’я та краси «Сіті Шик». Наші косметологи обстежать Вас і підберуть оптимальне лікування. Йдеться про спеціальні догляди та апаратні методики. Тобто те, що допоможе вирішити Вашу проблему і зміцнить стінки судин.

Одна з програм із лікування куперозу, яку пропонує «Сіті Шик», - антикуперозний догляд для всіх типів шкіри, а також шкіри з ознаками розації і демодекозу.

Показання для молодої і чутливої шкіри з куперозом

 • молода тонка шкіра, схильна до сухості з почервоніннями, подразненнями і реакціями гіперчутливості;
 • молода комбінована шкіра з гіперсекрецією сальних залоз, жирним блиском у Т-зоні і реакціями гіперчутливості;
 • тьмяна «нездорова» шкіра з гіперемією, вираженим капілярним малюнком і судинними зірочками, відчуттям жару та пастозності;
 • підліткова жирна і проблемна шкіра з запальними елементами, вираженим капілярним малюнком і розлитою гіперемією, яка виникає раптово.

Результат після процедури: Якщо робити процедуру регулярно, зникнуть ознаки реактивності, подразнення та почервоніння. Підвищення тонусу, компактності та еластичності капілярної сітки шкіри. Ваша шкіра отримає бажане заспокоєння, відчуття свіжості та ефект глибокого зволоження.

Показання для сухої та чутливої шкіри

 • млява «нездорова» шкіра з вираженим капілярним малюнком і судинними зірочками, відчуттям жару та пастозності, місцевої і розлитої гіперемії;
 • тонка суха шкіра з подразненнями, почервоніннями і реакціями гіперчутливості, вік значення не має;
 • чоловіча суха, подразнена шкіра з почервонінням і вираженим судинним малюнком.

Результат після процедури: Ваша шкіра - абсолютно спокійна, доглянута і досконала! Судинний малюнок -компактний, менш виражений та яскравий. Глибоке зволоження, заповнення дрібної сітки зморшок, насичення шкіри вологою «зсередини». Вас переповнюватиме неповторне відчуття природної свіжості та пружності. А чутлива шкіра набуде бажаного спокою та чудового зовнішнього вигляду!

Показання для жирної шкіри з ознаками демодекозу

 • чутлива і комбінована шкіра з гіперсекрецією сальних залоз, жирним блиском у Т-зоні і реакціями гіперчутливості: почервоніння, свербіж при контакті з водою і механічними впливами;
 • жирна і проблемна шкіра з запальними елементами, вираженим капілярним малюнком і розлитою гіперемією, яка виникає раптово;
 • зріла жирна чутлива шкіра з ознаками куперозу;
 • чоловіча щільна, жирна і пориста, подразнена шкіра з почервонінням і вираженим судинним малюнком.

Результат після процедури: Зникнення ознак реактивності, почервоніння і подразнення. Зміцнення тонусу, еластичності і компактності капілярної сітки шкіри. Ваша шкіра отримає бажане заспокоєння, з комфортним відчуттям свіжості та ефектом глибокого зволоження «без ліпідів».

ревіталізуючий догляд для атонічної і стресової шкіри

Косметологи «Сіті Шик» також запропонують Вам пройти ревіталізуючий догляд для атонічної і стресової шкіри для покращення загального стану шкіри. Він допоможе відновити ліпідний бар'єр, знизить гіперчутливість, позбавить почервоніння і подразнення. Ця процедура добре зволожить Вашу шкіру, наситить її зсередини, поверне життєву енергію і відродить після стресу. Ви відчуєте, що помолодшали на декілька років. Ознаки старіння стануть менш виражені.

Цей відновлюючий догляд украй необхідний жителям шумних мегаполісів. Він  підходить майже всім для зняття стресу і покращення загального стану шкіри.

Систематичні антикуперозні процедури разом із професійно підібраними препаратами для домашнього догляду дозволять призупинити розвиток хвороби. А також поліпшити стан капілярів, а отже, і зовнішній вигляд Вашої шкіри. Правильний і головне - своєчасний догляд може зупинити процес та попередити можливі ускладнення.

Крім того, не забувайте, що навіть допомога найкращих косметологів може бути зведена нанівець, якщо Ви не навчитеся правильно доглядати за схильною до куперозу шкірою.

Фахівці центру здоров’я та краси «Сіті Шик» чекають Вас на консультації та процедури. Бути досконалою можливо, і ми Вам це доведемо.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.