Догляди обличчя на косметиці Beauty Spa

«Beauty SPA» - відома італійська компанія, чия продукція зараз успішно лідирує на ринку косметологічних процедур. Її професійна, «працююча» косметика успішно пройшла перевірку часом. Вона отримала сотні схвальних відгуків від провідних українських та зарубіжних косметологів. У багатому арсеналі «Beauty SPA» - вирішення будь-якої косметологічної проблеми. І це – зовсім не перебільшення!

Насолодіться божественними доглядами від італійського професійного бренду

Майстерне поєднання дарів природи з високотехнологічними методами досліджень і новітніми виробничими відкриттями, - ось секрет її феноменального успіху. З одного боку - наука з її раціональністю і націленістю на ефективний результат та активні натуральні складники - з іншого. І все це - без ароматизаторів та штучних барвників!

Підхід, що балансує на межі між наукою та прекрасним, дозволив компанії Б'юті Спа розробити сім дійсно «працюючих» ліній препаратів. Вони подарують Вам по-справжньому незабутні, повні задоволення миті!

На шляху до краси разом із «Beauty SPA»

Спробуйте догляди на професійній косметиці «Beauty SPA» у центрі здоров’я та краси «Сіті Шик». Відчуйте себе богинею! Підкресліть красу вашої шкіри і збережіть її молодість якнайдовше!

Аквапура – спеціально розроблена косметична лінія для шкіри, що потребує зволоження. Підходить для всіх типів шкіри. Ваш результат догляду на цій лінії косметики: напоєна вологою, жива та оновлена шкіра. Згладжування та заповнення зморшок, вирівнювання кольору обличчя. Відчуття компактності шкіри. Підвищення тургору, еластичності і пружності. Усунення ознак подразнення, почервоніння і відчуття стягнутості. Ваша шкіра оновлюється та відпочиває, отримує «нове дихання» і випромінює здоров'я!

Делідерм - лінія для лікування шкіри від куперозу.  Підходить для чутливої шкіри. Препарати лінії «Deliderm» - це «3 в 1». Вони одночасно лікують, відновлюють та омолоджують чутливу, пошкоджену куперозом шкіру.

Ваш результат догляду на цій лінії косметики: усунення ознак почервоніння і подразнення. Підвищення тонусу, еластичності та компактності капілярної шкірної сітки. Шкіра отримує бажане заспокоєння, з комфортним відчуттям свіжості та ефектом глибокого зволоження.

Пуріті - лікувальна лінія. Підходить для жирної і проблемної шкіри. Ця лікувальна серія спеціально розроблена для глибокого очищення пор без застосування методу розпарювання шкіри. Очищена від надлишку себуму шкіра отримує інтенсивну протизапальну терапію. Високоефективні процедури для лікування демодекозу, вугрової хвороби та бактеріальних (стафіло - і стрептококових) уражень шкіри.

Генезіс - анти-ейдж лінія для омолодження шкіри. Підходить для в'янучої шкіри. Завдяки курсовому застосуванню процедур шкіра глибоко насичується високоактивними речовинами для зміцнення власних колагенових структур та підвищення їхньої міцності та еластичності. Контур овалу обличчя стає чіткішим. Згладжування ліній експресії, заповнення зморшок. Ваше обличчя набуває молодого, здорового вигляду.

Озонаж - лінія хімічних пілінгів. Призначена для лікування різних дерматологічних проблем шкіри. Ефективні анти-ейдж програми, лікування демодекса, акне та постакне, освітлення пігментних плям, боротьба з віковими змінами шкіри.

Біозон - професійна косметика з озоном для ревіталізації шкіри безін’єкційними методами. Унікальна лінія з активною молекулою кисню. При курсовому застосуванні відбувається відновлення природного рівня зволоженості і значне підвищення тургору та компактності шкіри. Зміцнення стінок капілярів. Зменшення яскравості та вираженості судинного малюнка. Вирівнювання кольору обличчя. Значно еластичніша та пружна шкіра.

Джерело світла - лінія для відбілювання шкіри. Має ефективну, делікатну дію. Інтенсивно відбілює пігментації різного походження. Підходить для всіх типів шкіри. Ваш результат після процедури: видиме відбілювання і згладжування меж пігментних плям. Світліша, сяюча шкіра. Підвищення тургору, тонусу та еластичності. Згладжування і заповнення дрібної сітки зморшок, зменшення вираженості глибоких зморшок і судинного малюнка.

Чекаємо Вас на догляди у «Сіті Шик». Пориньте у світ довершеності і краси разом із нами!

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.