LPG масаж обличчя: ефективна нехірургічна підтяжка і ліфтинг для вашої шкіри

Сьогодні LPG-масаж тіла - це один з найпопулярніших методів апаратної косметології. Щоденно тисячі чоловіків та жінок, які прагнуть зберегти молодість, привабливість та гарне самопочуття проходять процедури LPG.

Ефективність та популярність цієї технології в корекції фігури та боротьбі з целюлітом стали причиною того, що компанія LPG Systems не стала обмежувати можливості методу тільки на дії на тіло, але й розробила апарати здатні так само ефективно та делікатно діяти на шкіру обличчя, шиї та зони декольте.

Першою технологією LPG-масажу обличчя, розробленою в 2000 році, стала «Космеханіка». По мірі вдосконалення апаратів LPG та методів їх застосування були розроблені методи «Ліфтмасаж» (2006 рік), «Ендермоліфт» (2010 рік). Ці технології дозволяють виконувати масаж не тільки обличчя але й шиї та зони декольте.

Покази до застосування

 • Зморшки
 • Дряблість та понижений тонус шкіри
 • «Друге підборіддя» та інші небажані відкладення підшкірного жиру в області обличчя.
 • Зміна обвалу обличчя, гравітаційних птоз (опущення тканин обличчя та шиї під дією сили тяжіння, ефект «обвисання» шкіри)
 • Набряклість обличчя, «мішки» під очима
 • Сірий, тьмяний відтінок кольору шкіри
 • Розширені пори при жирній шкірі, необхідність в нормалізуванні роботи сальних залоз
 • Ліфтинг, «підтяжка» жіночих грудей
 • Постакне
 • Шрами
 • Інфільтрати та гематоми, відновлення шкіри після пластичних операцій

Ефективність методу

За даними клінічних досліджень, які проводились як в дослідницькому центрі LPG Systems, так і в незалежних європейських клініках, після курсу LPG-масажу обличчя:

 • Кількість зморшок зменшується на 34%, їх глибина - на 23%, довжина – на 15%;
 • Об’єм небажаного підшкірного жиру понижується на 48% та продовжує зменшуватись після закінчення курсу LPG-масажу;
 • Показник «щільності шкіри» зростає на 53%;
 • Ефект «ліфтингу» - більше 20% (площа шкіри, на ділянці, яка обробляється, скорочується на 20% та більше);
 • Волокна колагену, які відповідають за пружність шкіри, оновлюються на 27-120%. Гістологічні дослідження (дослідження тканин шкіри під мікроскопом) підтверджують не тільки кількісне збільшення вмісту колагену в шкірі але й відновлення структури його волокон
 • Також клінічними дослідженнями підтверджено, що в результаті разової процедури:
 • в 5-6 разів збільшується притік артеріальної крові, який приносить тканинам кисень та поживні речовини;
 • в 4-5 разів збільшується відтік венозної крові, який забирає з тканин шкідливі продукти метаболізму;
 • в 2-3 раз зростає відтік лімфи.

LPG-масаж обличчя на сьогодні є єдиним методом апаратного масажу, ефективність якого в нехірургічній «підтяжці» та ліфтингу шкіри обличчя підтверджена FDA – самою авторитетною системою сертифікації медичних виробів та технологій.

Механізм дії

Волокна еластину та колагену- це своєрідний каркас шкіри, який забезпечує її міцність та пружність. Якщо вони «втомились», «зістарились» - шкіра стає дряблою та погано втримує вологу.

LPG-масаж стимулює клітини-фібробласти, відповідальні за руйнування старого колагену та синтез нового. Завдяки їх стимулюванню відбувається обновлення внутрішніх шарів шкіри, шкіра «підтягується». Досягається не тільки зовнішнє омолодження шкіри але й внутрішнє.

В результаті посилення крово- та лімфотоку клітини шкіри очищуються від шкідливих речовин, проходять набряки. Стимулювання м’язів обличчя повертає їм нормальний тонус.

Про метод

В основу технології LPG-масажу обличчя покладено та доведено до досконалості принципи пластичного масажу обличчя, який традиційно виконується вручну.

Шкіра на обличчі тонка та ніжна, в той же час зморшки та складки потребують глибокого опрацювання. При звичайному мануальному масажі дуже складно досягти «золотої середини»: не травмувати шкіру і в той же час ефективно та глибоко на неї подіяти. Часто косметологічна корекція потрібна на невеликих за площею ділянках, наприклад, навколо очей чи між бровами, проте пальці масажиста, якими б тонкими та вмілими вони не були, не можуть ефективно діяти на ці ділянки.

Ліфт-маніпула, яка застосовується при LPG-масажі, забезпечує акуратний, комфортний і одночасно ефективний вплив. Вона являє собою невелику камеру, куди під дією вакууму м’яко та делікатно, підтягується шкіряна складка. Всередині камери на неї проводиться вібро-механо-вакуумна дія в трьох взаємно перпендикулярних площинах.

Комп’ютер апарату LPG дає можливість тонкої корекції параметрів масажу в залежності від індивідуальних особливостей шкіри, її сприйнятливості до фізіотерапевтичного впливу. Проводить LPG-масаж можна як в самому ніжному, релаксуючому режимі, так і в режимі глибокої активної дії.

LPG-масаж – це не просто механічний вплив на тканини. Це складний процес впливу на організм, який надає ефект шляхом впливу на:

 • центральну та вегетативну нервову систему;
 • вироблення в тканинах біологічно активних речовин (тканинних гормонів);
 • циркулювання крові, лімфи, міжтканинної рідини;
 • ріст нових капілярів в шкірі;
 • стимулювання клітинної активності.

Процедура

Якихось особливих приготувань до LPG-масажу обличчя немає. Процедура проводиться по сухій, очищеній шкірі. Тривалість сеансу від 15 до 40 хвилин.

Видимий ефект вже після першого сеансу. Після разової процедури він зберігається до 2-3 діб.

Для отримання довготривалого ефекту LPG-масаж призначається курсом з 10-20 сеансів. Зазвичай, рекомендується проведення 2 процедур на тиждень. Тривалість курсу як і тривалість процедури, а також техніки, що застосовуються залежать від того, які проблеми вирішуються за допомогою LPG-масажу, їх вираженість та від індивідуальних особливостей шкіри.

Після курсу LPG-масажу результат зберігається близько півроку. Для його підтримки зазвичай призначається одна підтримуюча процедура в місяць.

Протипоказання

Протипоказання до LPG-масажу обличчя такі ж самі як і до масажу обличчя, який виконується в ручну.

Сумісність з іншими косметологічними процедурами

LPG-масаж обличчя має широку сферу застосування, його поєднання з професійними косметичними процедурами та іншими методами дозволяє досягти бажаного результату практично при будь яких косметичних проблемах.

Проте поєднання LPG-масажу з деякими методами медичної косметології є небажаним. Так, наприклад, інтенсивна LPG-дія на ділянки обличчя, в яких недавно проводилась контурна пластика є недоцільною, оскільки значне підсилення кровопостачання, яке викликається LPG-масажем, прискорює розсмоктування препаратів, введених в шкіру.

LPG-масаж – це метод, який поєднав ефективність, яку можна порівняти з результатами від пластичної операції, з безпекою та комфортністю масажу обличчя. Тисячі жінок та чоловіків вже скористалися такою можливістю – і в їхньому житті стало більше радості; радість бачити себе в дзеркалі, радість відчувати на собі захопливі погляди оточуючих! Можливо вже час спробувати і Вам?

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.