Кріотерапія (безін'єкційна мезотерапія) обличчя на апараті Кріоліфт: друга молодість Вашої шкіри

Краса і вік. Ви з жалем скажете: ці два поняття важко поєднати. Але в професійних руках косметологів салону «Сіті Шик» навіть неможливе стане реальністю. Ми здатні приручити невблаганний час і свіжість юності! З апаратом «Кріоліфт» це цілком здійсненно.

Прийдіть до нас і переконайтеся: апаратна косметологія здатна творити дива! Останні розробки у цій сфері надзвичайно ефективні. Кріотерапія на апараті «Кріоліфт» - новинка антивікового лікування. Спеціалісти в сфері естетичної медицини вважають, що лікування холодом - одна з найбільш безпечних і фізіологічних методик. Була, є і буде.

Омолодження та відновлення шкіри: безпечно та доступно

Методика «Кріоліфт», яку розробили Laboratoires Filorga, - справжнє відкриття anti-age терапії. Її ціль - омолодження та відновлення шкіри. По суті, це гіпотермія, спрямована на зниження температури на певній ділянці тіла з метою отримання лікувального впливу на органи і тканини. Кріопластія – фізіотерапевтичний метод, який поліпшує стан шкіри і забезпечує проникнення активних речовин в її найглибші шари.

«Кріоліфт» - унікальна процедура, яка дозволяє отримати ефект мезотерапевтичних впливів неінвазивним способом. Це – справжній порятунок для пацієнтів, що мають протипоказання до мезотерапії. Адже методика забезпечує стабільний омолоджуючий, реабілітаційний результат і пролонгує ефект мезотерапевтичних процедур.

Ще одна з особливостей цієї процедури – безпека та доступність. Її можна проводити будь-коли, незалежно від пори року. Не має значення і вік Вашої шкіри. Крітерапію, на відміну від інших сучасних методик, можна використовувати всім.  Особливо пощастило вагітним і матерям, які годують грудьми. Адже в цей період заборонені багато процедур. Але тільки не кріомасаж.

Які проблеми вирішує кріоліфтинг? Насамперед це – ефективна профілактика і лікування процесів старіння, жирної шкіри, відновлення після операцій, механічної, хімічної та лазерної дермабразії.

Дотики насадки апарату Кріоліфт нагадують вмивання кубиками льоду, тільки з результатом, який Ви помітите одразу. Цей метод – секрет миттєвого ліфтингу і краси. Він дає стійкий омолоджуючий ефект. У багатьох випадках, ця процедура стане чудовою альтернативою мезотерапії.

Важлива складова цієї методики омолодження - індивідуальний підбір комплексних програм з догляду та використання професійної косметики. Це посилює дію самого апарату.

Пружна та шовковиста шкіра уже після першої процедури

Ви помітите результати уже після першої процедури! Ваша шкіра стане пружною та шовковистою буквально на очах. Зникнуть в'ялість і друге підборіддя, розгладяться дрібні зморшки, з'являться омріяна свіжість та рум'янець.

Кріомасаж обличчя від косметологів нашого салону в поєднанні з іншими процедурами (ручними масажами та іншими апаратними методиками) та індивідуально підібраною косметикою забезпечить фантастичні результати. Також  Вам дадуть рекомендації з догляду за шкірою обличчя вдома. Прислухатися до порад – і свіжість та молодість шкіри Вам гарантовані.

Отримати владу над зморшками і сказати «стоп» старінню під силу кожній жінці. Не забувайте, що Ви – хазяйка своєї краси. Наші косметологи обов'язково допоможуть Вам продовжити її якнайдовше.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.