Догляд на апараті Ultra Lift Pro: дбайливий догляд за обличчям

Cпосіб життя, який ми ведемо, навряд чи можна назвати здоровим. Хронічна перевтома і недосипання, брак свіжого повітря і любов до  «фаст-фудів», – все це з часом позначається на нашій зовнішності. Шкіра втрачає тонус, змінюється фігура: з’являються жирові відкладення, целюліт, зайві кілограми. Вік лише загострює проблеми.

Але засмучуватися через це не варто. На щастя, прогрес не стоїть на місці. Сучасна апаратна косметологія розробляє все більше максимально результативних приладів, які чудово поєднуються з нашим організмом. З їхньою допомогою вона творить дива і виходить на абсолютно інший рівень.

Фахівці салону краси «Сіті Шик» пропонують скористатися усіма перевагами ультразвукового апарату Ultra Lift Pro. Такі процедури дозволять Вам за короткий час звести до мінімуму всі вищезгадані проблеми, повернути шкірі тонус, а фігурі омріяну стрункість.

Апарат Ultra Lift і Ultra Lift Pro – чудовий помічник для професійного догляду за шкірою обличчя і тіла. Ультразвук активно проникає у тканини, робить масаж на клітинному та молекулярному рівні, підвищує епітеліальну і судинну проникність. Він має протинабрякову, бактерицидну, розпушуючу дію. Ультразвук насичує тканини киснем, нормалізує окислювально-відновлюючі процеси, запускає обмін речовин. Завдяки цьому підвищується здатність шкіри до відновлення.

Шкіра стає, наче оксамит

За допомогою апарату Ultra Lift Pro проводяться процедури ультразвукового пілінгу і фонофорезу. Ультразвуковий пілінг глибоко очищає шкіру від забруднень, ороговілих клітин, шкірного жиру, закупорювань сальних залоз, видаляє чорні цятки - комедони. І все це - без травм та болю. Під час її проведення добре очищується шкіра, поліпшується кровообіг, посилюється відтік лімфи. Після процедури відбувається природне зволоження шкіри, оновлюється верхній шар епідермісу.

Після ультразвукового пілінгу проводиться фонофорез. Ця процедура дозволяє за допомогою ультразвукових коливань вводити в дерму різні активні складники, що містяться в косметичних засобах. Ультразвукові коливання роблять інтенсивний мікромасаж тканин на клітинному рівні, посилюють мікроциркуляцію і насичують шкіру киснем. Фонофорез чудово тонізує м'язи і посилює відтік лімфи.

Вже після першої процедури ультразвукового пілінгу і фонофорезу відновлюється нормальний колір обличчя, шкіра стає ніжною та м'якою, наче оксамит. Дія введеного косметичного засобу триває декілька днів після процедури. Вже після 6 процедур досягається хороший ефект. Курс фонофорезу бажано повторювати через 6-8 місяців.

Моделювання фігури

Апарат Ultra Lift Pro успішно бореться з проблемами целюліту, зайвої ваги, ослабленого тонусу шкіри, розтяжок і рубців. Ультразвукова хвиля з частотою 1 МГц. має високу проникаючу здатність. Вона впливає до 3-4 см углиб, прицільно на жирові клітини. Мікромасаж тканин і покращення мікроциркуляції прискорюють обмінні процеси. Вже після декількох процедур втрата в об’ємі сягає 1-3 см, моделюється фігура і поліпшується рельєф шкіри.

Ультразвук покращує живлення шкіри і стимулює фібробласти – рухомі клітини, що беруть участь у виробітку колагенових та еластинових волокон. Це призводить до підвищення еластичності і тонусу шкіри, зменшення глибини і ширини розтяжок, відновлення нормального забарвлення тканин.

Оптимальна тривалість курсу - 12-15 процедур. Їхня періодичність: 2-3 рази на тиждень.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.