Апаратний ліфтинговий масаж обличчя: удар по старінню

Тим, хто бажає спробувати щось новеньке, але при цьому 100% отримати відмінний anti age ефект, радимо пройти процедуру дерматонії (апаратного ліфтингового масажу) у салоні краси «Сіті Шик» на апараті Skintonik le skin v6.

Дерматонія – це «три в одному»: лімфодренаж (поліпшення відтоку лімфи та периферичного кровообігу), вакуумний масаж та рефлексотерапія.

У Вас – бліда, трохи набрякла шкіра на обличчі, яка втрачає свою еластичність? Дерматонія вирішить Вашу проблему. Це ефективна оздоровча методика для всього організму. Завдяки  лімфодренажу відбувається зменшення пастозності (нерізко виражена набряклість, яка супроводжується зблідненням та зниженням еластичності шкіри і підшкірної клітковини). З організму активно виводяться зайва рідина і шлаки, нормалізується мікроциркуляція і обмін речовин. Ми усуваємо причину, а не тільки боремось із наслідком - зморшками.

Кому знадобиться дерматонія

Процедура дуже корисна і як оздоровча методика підходить майже всім. Дерматонія обличчя дозволяє досягнути приголомшливого результату. Вона знімає набряклість повік і пастозність тканин, допомагає позбутися темних кіл під очима. Апаратний масаж бореться з «втомленою» і в’ялою шкірою, зниженням тонусу м'язів, рубцями, вираженістю носогубних складок, «другим» підборіддям.

Як проходить процедура?

Процедура апаратного масажу безболісна, комфортна та естетична. Це – «друге дихання» для Вашої шкіри. Вона не викликає жодних больових відчуттів і дискомфорту. Невеличка кругла маніпула дбайливо всмоктує шкіру разом з підшкірно-жировою клітковиною. Косметолог перекочує її в різних напрямках.

Механічні ролики ніжно масажують шкірні складки. Рухи можуть бути повільними або швидкими. Все залежить від режиму всмоктування. Завдяки обертовим мармуровим кулькам маніпула легко рухається по поверхні шкіри. Процедура такого апаратного масажу проводиться у нашому салоні у комплексі з косметичним доглядом.

Скільки потрібно процедур? Яка їхня тривалість?

Перед проведенням процедури необхідно пройти попередню консультацію. Лікар-косметолог визначить коло проблем, що потребують корекції. Він складе орієнтовний план проведення процедур, вкаже їхню тривалість, кількість та періодичність, а також необхідні параметри впливу. Тобто розробляється індивідуальна програма. Під час проведення сеансів до неї можуть вноситися корективи залежно від стану тканини. Для обличчя бажано провести 6-8 процедур. Їхня частота – двічі в тиждень. Тривалість кожної -  до 1,5 години.

Якого ефекту можна досягнути і скільки він зберігається?

Дерматонія – першокласна рефлексотерапія. Завдяки впливу на акупунктурні точки покращується мікроциркуляція – рух крові по судинах. У людини зникають депресія та безсоння, підвищуться працездатність. Вже після другої-третьої процедури відбуваються помітні зміни в зовнішності. Поліпшується колір обличчя, зникає набряклість, шкіра стає еластичнішою, розгладжуються носогубні складки і зморшки між бровами, «гусячі лапки» навколо очей та інші прояви старіння шкіри. Обличчя набуває чітких контурів, підтягується підборіддя. Курс процедур гарантує тривалий позитивний ефект. Він зберігається щонайменше  півроку. Для закріплення результату рекомендується повторювати курс кожні  8-10 місяців.

«ЗА» апаратний ліфтинговий масаж

 • порушення кровообігу;
 • локальні жирові відкладення;
 • капілярні сіточки;
 • подвійне підборіддя;
 • темні кола під очима;
 • набряклі повіки;
 • складки і зморшки;
 • шкіра, яка втратила пружність;
 • поганий колір обличчя.

«ПРОТИ» апаратного ліфтингового масажу

 • у Вас – кардіостимулятор;
 • вагітність (після 7-го місяця);
 • будь-які запальні процеси;
 • гострі респіраторно-вірусні інфекції.

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.