Апаратний ліфтинговий масаж обличчя: удар по старінню

Тим, хто бажає спробувати щось новеньке, але при цьому 100% отримати відмінний anti age ефект, радимо пройти процедуру дерматонії (апаратного ліфтингового масажу) у салоні краси «Сіті Шик» на апараті Skintonik le skin v6.

Дерматонія – це «три в одному»: лімфодренаж (поліпшення відтоку лімфи та периферичного кровообігу), вакуумний масаж та рефлексотерапія.

У Вас – бліда, трохи набрякла шкіра на обличчі, яка втрачає свою еластичність? Дерматонія вирішить Вашу проблему. Це ефективна оздоровча методика для всього організму. Завдяки  лімфодренажу відбувається зменшення пастозності (нерізко виражена набряклість, яка супроводжується зблідненням та зниженням еластичності шкіри і підшкірної клітковини). З організму активно виводяться зайва рідина і шлаки, нормалізується мікроциркуляція і обмін речовин. Ми усуваємо причину, а не тільки боремось із наслідком - зморшками.

Кому знадобиться дерматонія

Процедура дуже корисна і як оздоровча методика підходить майже всім. Дерматонія обличчя дозволяє досягнути приголомшливого результату. Вона знімає набряклість повік і пастозність тканин, допомагає позбутися темних кіл під очима. Апаратний масаж бореться з «втомленою» і в’ялою шкірою, зниженням тонусу м'язів, рубцями, вираженістю носогубних складок, «другим» підборіддям.

Як проходить процедура?

Процедура апаратного масажу безболісна, комфортна та естетична. Це – «друге дихання» для Вашої шкіри. Вона не викликає жодних больових відчуттів і дискомфорту. Невеличка кругла маніпула дбайливо всмоктує шкіру разом з підшкірно-жировою клітковиною. Косметолог перекочує її в різних напрямках.

Механічні ролики ніжно масажують шкірні складки. Рухи можуть бути повільними або швидкими. Все залежить від режиму всмоктування. Завдяки обертовим мармуровим кулькам маніпула легко рухається по поверхні шкіри. Процедура такого апаратного масажу проводиться у нашому салоні у комплексі з косметичним доглядом.

Скільки потрібно процедур? Яка їхня тривалість?

Перед проведенням процедури необхідно пройти попередню консультацію. Лікар-косметолог визначить коло проблем, що потребують корекції. Він складе орієнтовний план проведення процедур, вкаже їхню тривалість, кількість та періодичність, а також необхідні параметри впливу. Тобто розробляється індивідуальна програма. Під час проведення сеансів до неї можуть вноситися корективи залежно від стану тканини. Для обличчя бажано провести 6-8 процедур. Їхня частота – двічі в тиждень. Тривалість кожної -  до 1,5 години.

Якого ефекту можна досягнути і скільки він зберігається?

Дерматонія – першокласна рефлексотерапія. Завдяки впливу на акупунктурні точки покращується мікроциркуляція – рух крові по судинах. У людини зникають депресія та безсоння, підвищуться працездатність. Вже після другої-третьої процедури відбуваються помітні зміни в зовнішності. Поліпшується колір обличчя, зникає набряклість, шкіра стає еластичнішою, розгладжуються носогубні складки і зморшки між бровами, «гусячі лапки» навколо очей та інші прояви старіння шкіри. Обличчя набуває чітких контурів, підтягується підборіддя. Курс процедур гарантує тривалий позитивний ефект. Він зберігається щонайменше  півроку. Для закріплення результату рекомендується повторювати курс кожні  8-10 місяців.

«ЗА» апаратний ліфтинговий масаж

 • порушення кровообігу;
 • локальні жирові відкладення;
 • капілярні сіточки;
 • подвійне підборіддя;
 • темні кола під очима;
 • набряклі повіки;
 • складки і зморшки;
 • шкіра, яка втратила пружність;
 • поганий колір обличчя.

«ПРОТИ» апаратного ліфтингового масажу

 • у Вас – кардіостимулятор;
 • вагітність (після 7-го місяця);
 • будь-які запальні процеси;
 • гострі респіраторно-вірусні інфекції.

Ціни на чистки обличчя

 
ПослугаВартість
Чистки косметологічні обличчя: ультразвукова, механічна, комбінована

У вартість процедури входить гелева маска для розм’якшення комедонів, чистка, дарсонваль, заспокійлива маска.

від 650
Пілінги поверхневі та поверхнево-серединні від 650
Пілінг серединний PRX-T33 від 1900
Догляд за обличчям Decleor від 900
Програма вихідного дня «Шовкові нитки» від 900
Догляд на ексклюзивній індивідуальній косметиці KOKO DERMOVIDUALS від 800
Очищаючий догляд HydraFacial від 1100
Карбоксітерапія СО2 від 900
Кріотерапія для обличчя від 650
Догляд на ампульній косметиці Arcaya від 800
Догляд на косметиці Histomer від 900
Процедура на косметиці ISClinical «Вогонь і лід» обличчя (акційна ціна до 1.11.2019) від 1100
Процедура на косметиці ISClinical «Пінний догляд» обличчя (акційна ціна до 1.11.2019) від 1300
Контурна пластика губ від 5000
Ботокс від 2000
Біоревіталізація від 3000
Мезотерапія від 500
* Ціна на інєкції може коливатися в залежності від вибору та вартості препарату та зони проколу. Остаточну вартість озвучує лікар під час консультації.  

інші послуги з косметології обличчя

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.