Ліфтингове обгортання для підтяжки контурів тіла - заряд молодості для Вашого тіла

Хочете мати гарне, звабливе, пружне тіло без особливих зусиль? До Вашої уваги - обгортування «Tone up». Це не тільки ідеальний догляд, швидкі, фантастичні результати, а й сеанс неземного блаженства від косметологів салону краси «Сіті Шик».

Цілюща сила обгортувань відома ще з часів Стародавньої Греції. Втім, тоді ця процедура була майже священним ритуалом і насолодитись нею могли  тільки найдостойніші жінки. Сьогодні все зовсім інакше. Перенестися у світ неймовірних насолод, відчути всі відтінки релаксу і, головне, отримати бажаний ефект від процедури може кожна жінка.

Молодість, енергія та очищення

Обгортування особливо дієві у боротьбі з усіма стадіями целюліту. Це – справжній заряд енергії, очищення та молодості для Вашої шкіри. Такі процедури сприяють виведенню шлаків та токсинів з організму, прискорюють кровообіг і відтік лімфи, покращують обмін речовин у підшкірній клітковині.

Хочете відчути справжній смак насолоди і мати тіло, достойне богині? Спробуйте обгортування «Tone up». Це – екстракт молодості, омріяна краса і дивовижна пружність підтягнутої шкіри!

Ефект + ароматерапія

Завдяки «Tone up» відбувається швидке омолодження шкіри грудей та тіла. А також - її зміцнення та глибоке зволоження, підвищення тургору, усунення ознак гіперчутливості, почервонінь та подразнень. Хімічний пілінг запускає миттєве оновлення клітин шкіри. Як наслідок – швидке та ефективне усунення ознак в'ялості і атонії шкіри в проблемних зонах: внутрішній поверхні рук, на грудях, животі, сідницях. Покращуються і вологоутримуючі властивості шкіри.

Легка текстура препаратів зі спокусливими ароматами Квітів Цитрусів та Солодкої Ванілі перетворює ліфтингову процедуру у сеанс фантастичної ароматерапії, яка перенесе вас у вишуканий світ насолоди і релаксу.

Процедура ліфтингового обгортування: крок за кроком

1. Спочатку наші косметологи рівномірно нанесуть на усе Ваше тіло гліколевий ексфоліант для тіла і бюсту. Він залишається під плівкою на 15 хвилин, а потім змивається теплим компресом.

2. Після цього на атонічні зони наносять Ліфтинговий тонус-концентрат в ампулах для тіла. Він збагачує вітамінами і живить проблемні зони. Ліфтинговий тонус-концентрат не змивається.

3. Наступний етап - нанесення спеціальної зміцнюючої маски на все тіло. Вона залишається під плівкою 20 хвилин. Потім, коли маска попрацює над Вашим тілом та шкірою, наші майстри виконують по ній елементи сліммінг масажу для тіла і моделюючого пуш-ап для масажу грудей і зони декольте.

4. На завершення процедури – делікатне зрошення усього тіла відновлюючим мінеральним лосьйоном. Він чудову тонізує, а також має вишуканий аромат, який буде супроводжувати Вас ще тривалий час після процедури.

Чого очікувати після процедури

  • Стійкий, помітний ефект чітких, підтягнутих контурів силуету;
  • Глибоке зволоження і підвищення тургору шкіри. Високий ступінь еластичності, пружності та формування стійкого ліфтингу;
  • Вирівнювання рельєфу шкіри та освітлення розтяжок;
  • Омолодження шкіри всього тіла, бездоганна гладкість, заповнення і розгладження зморшок, вирівнювання кольору і усунення в'ялості;
  • Відновлення, пом'якшення і заспокоєння подразненої і чутливої шкіри;
  • Ніжна, доглянута та ароматна шкіра.

Обгортання «Tone up» від салону краси «Сіті Шик» - це не тільки ефективний спосіб впливу на шкіру, а й приємна, розслаблююча процедура, яка подарує Вам сонячний настрій і допоможе досягнути бажаного!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.