LPG масаж тіла: швидко і легко повертає красу і молодість Вашому тілу!

Кожна жінка прагне підтримувати своє тіло в ідеальному стані, позбутися целюліту, варикозного розширення вен, набряків, проблем з ногами та спиною. Процедура LPG-масажу допомагає швидко та легко повернути красу та молодість тілу.

Що таке LPG-масаж?

Що таке LPG-масаж? Це найновіша технологія позбавлення целюліту та надання шкірі пружності та еластичності. На сьогодні LPG масаж – один з найбільш затребуваних методів апаратної косметології, які застосовуються для корекції фігури та боротьби з целюлітом. Така його популярність обумовлена тим, що процедура LPG:

 • Ефективна – результати підтверджені не тільки об’єктивно – чисельними клінічними дослідженнями, але й суб’єктивно – міліонами пацієнтів, які випробували цей метод на собі. Більшість лікарів вважає LPG масаж самою безпечною альтернативою ліпосакції (операції з хірургічного видалення жиру).
 • Комфортна – безболісна, м’яка але в той же час глибока дія дозволяє отримати задоволення від процедури та насолодитися її релаксуючим ефектом.
 • Фізіологічна – активізація обмінних процесів, стимулювання тканин організму відбувається природнім шляхом. LPG масаж забезпечує досягнення не тільки естетичного результату але й загально-укріплюючого, оздоровчого ефекту.

Галузі застосування LPG

В медицині LPG масаж застосовується для лікування початкової стадії варикозної хвороби, міозитів, радикулітів, в період відновлення після травм та опіків. В спорті - для укріплення м’язів та зв’язок, їх швидкому відновленню після травм, при підготовці спортсменів до змагань.

Проте найбільшу популярність LPG отримав в галузі косметології, оскільки здатен забезпечити результат при вирішенні таких складних проблем як:

 • Целюліт – усунення видимих проявів целюліту за допомогою LPG є можливим на будь яких його стадіях.
 • Локальні жирові відкладення - «жирові пастки», не реагуючі на дієти та фізичні навантаження, є сприйнятливі до цього методу.
 • Дряблість шкіри - LPG масаж «підтягує» шкіру, підвищує її пружність: в середньому, площа поверхні шкіри в участках, які піддаються активній дії LPG (впродовж курсу з 10 сеансів), скорочується на 20%.

Окрім того, LPG забезпечує:

 • Усунення набряків (має виражену лімфодренажну дію).
 • Суттєве зменшення вираженості післяродових стрій (розтяжок) та шрамів.
 • Покращення постави та координації рухів (за рахунок нейросенсорної дії).
 • Вилікування спортивних травм сухожилль та м’язів, зняття спазмів та болю
 • Досягнення глибокого розслаблення.

Ефект процедури пояснюється:

 • Нормалізацією ліпідного (жирового обміну) в підшкірній клітковині;
 • Стимулюванням вироблення білку еластину;
 • Нормалізацією кровопостачання;
 • Укріпленням стінок кровоносних судин.

В косметології метод LPG застосовується не тільки в програмах корекції фігури але й для догляду за обличчям. Спеціальні маніпули апарату здатні забезпечити дуже делікатну дію на тканини обличчя, шиї, зони декольте.

LPG і масаж мануальний, в чому різниця?

Основу LPG та масажу мануального (який виконується вручну) складає механічна дія на м’які тканини пацієнта. Ефективність дії LPG можна порівняти з ефективністю мануального масажу, виконаного висококваліфікованим масажистом, який знаходиться в хорошій фізичній формі та володіє всіма прийомами масажу. При цьому сеанси LPG менш триваліші за часом.

LPG масаж не потребує застосування масажних олій та кремів. Але перед проведенням процедури потрібно одягнути спеціальний костюм.

Не варто протиставляти ці види масажу. Всі люди різні. Для когось важливо відчути на своєму тілі руки масажиста, індивідуальність їх руху, повторити яку не зможе жоден апарат. А для когось доторк рук масажиста не приносить задоволення, а відчувається як втручання в його «особистий простір». В такому випадку еластичний костюм, через який проводять сеанси LPG, дозволяє зберігати потрібну дистанцію, а відносно невелика тривалість процедури – економить час.

Що більше підходить саме для Вас? Не спробуєте – не дізнаєтесь!

Як відбувається процедура LPG?

На сьогодні апарат LPG Cellu M6 Keymodule 2 - це комп’ютеризований комплекс, який дозволяє підбирати параметри дії в точній відповідності з поставленими завданнями, індивідуальними особливостями шкіри та підшкірно-жирової клітковини. Від агресивного «розбиваючого» щільні жирові відкладення до ніжного, релаксуючого, який застосовується в SPA-програмах.

Маніпула апарату, за допомогою якої здійснюється масаж, складається з невеликої камери, в яку за допомогою вакууму втягується шкірна складка. Ролики, які рухаються в різних напрямках всередині цієї камери, забезпечують розминання підшкірно-жирової клітковини в різних напрямках. Динамічна, пульсуюча дія вакууму підсилює ефект.

Перед проведенням сеансу LPG вам потрібно одягнути на тіло індивідуальний «ендермологічний» костюм з еластичної тканини. Він забезпечує гігієнічність процедури, безболісність ковзання маніпули по шкірі, попереджає її надмірне розтягнення.

До та після процедури бажано випити склянку води для полегшення виведення баластних речовин через шкіру. Їсти до процедури можна але як мінімум за годину. Загалом краще поїсти через годину після процедури або й пізніше.

Проведення LPG-масажу в центрі косметології «Сіті Шик»

Процедура ендермології LPG в косметологічному центрі Сіті Шик складається з 3-х фаз, кожна з яких вирішує конкретну проблему пацієнта.

Перша фаза LPG-масажу викликає загальну втрату об’ємів та оздоровлення. Тіло опрацьовується повністю — від стоп до лопаток по унікальній схемі з врахуванням антропологічних особливостей пацієнта. Результативність першої фази доказується підвищенням імунітету та працездатності, а також нормалізацією роботи всіх життєвих систем організму.

Друга фаза LPG-масажу спрямована на опрацювання локальних зон, в яких потрібно добитися ефекту ліфтингу, а також позбутися целюліту та локального жиру. На цій стадії процедури спеціаліст особливо ретельно пропрацьовує ділянки тіла з целюлітом, завдяки чому відбувається посилення капілярного кровотоку (в 5 разів) та лімфотоку (в 3 рази). Така активна дія на тканини пацієнта не створює ніякого неприємного відчуття.

Третя фаза масажу сприяє відновленню еластичності шкіри локально та або по всьому тілу. Така процедура необхідна щоб після схуднення не відбулось обвисання шкіри (що замінює хірургічне втручання). Результати третьої фази масажу зберігаються довгі роки після курсу сеансів.

Час на проходження сеансу ендермології всього тіла — 35-45 хвилин

Скільки сеансів потрібно для проходження курсу?

В лабораторії LPG Systems розроблено різноманітні «протоколи» - стандартизовані режими дії, оптимізовані для вирішення конкретних проблем. Найбільш відомими з них є «ендермологія», «ліпомасаж», «ергодрайв». В кажному такому «протоколі» вказано в якому режимі, в якому напрямку, скільки хвилин необхідно діяти на ту чи іншу частину тіла. Спеціалісти, які пройшли сертифіковане навчання LPG Systems, та працюють на апаратах LPG зобов’язані притримуватись цих рекомендацій.

Середня тривалість процедури по найбільш популярному протоколу LPG «ендермологія» - 35 хвилин.

Кількість сеансів буде залежати від поставлених цілей, а також наявних у вас проблем та ступеню їх вираженості. Як правило курс складається з 10-15 процедур, які проводяться 1-2 рази в тиждень. Для підтримки досягнутого результату зазвичай рекомендується проходжнення проведення 1 сеансу в місяць. Проте й без «підтримуючих» процедур результат зберігається до пів року.

Переваги в результаті LPG-масажу:

 • Миттєвий результат;
 • Безпечність та безболісність процедури;
 • Можливість локальної роботи з проблемними ділянками;
 • Індивідуальний підхід – вибір оптимальних методів дії;
 • Стійкий результат. Зменшення об’ємів тіла;
 • Видиме зменшення целюліту;
 • Покращення тургору та еластичності шкіри;
 • Зменшення набряків;
 • Лімфодренаж;
 • Покращення циркуляції крови;
 • Моделювання контурів тіла.

Побічні ефекти та протипоказання.

Будь яка дія на організм, яка забезпечує високу ефективність має протипоказання і може приводити до розвитку побічних ефектів. В принципі побічні ефекти LPG масажу та протипоказання до його проведення практично не відрізняються від протипоказань до призначення мануального масажу.

Проведення LPG масажу не потребує ніяких обмежень в повсякденному житті. Його поєднання з фізичними вправами та раціональним харчуванням дозволяє не тільки надати стрункості лініям фігури але й скинути зайву вагу.

 

Давайте спробуємо?

Знайти «свого» лікаря, «свою» клініку, яким можна довірити свої здоров’я та красу - непросто. Можливий тільки метод «проб та помилок» (звичайно, якщо у вас немає рекомендацій від друзів, які ці «проби та помилки» вже зробили).

Проте LPG – досить безпечний метод, с ним можна експериментувати. Ви думаєте, що LPG масаж, проведений різними спеціалістами дає однаковий результат? Сходіть в різні косметологічні клініки та салони краси, познайомтесь з лікарями, зробіть одну і ту саму процедуру.

В нашому центрі LPG масаж виконується на оригінальному LPG Cellu M6 Keymodule 2 та тільки сертифікованими спеціалістами, які пройшли спеціальне навчання.

Потім приходьте до нас – ви відчуєте різницю!

 

 

 

 

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.