Попередження

The form #4 does not exist or it is not published.

Пресотерапія: оптимальний спосіб боротьби із зайвими кіло

Про який метод боротьби з проблемними ділянками і зайвими кілограмами мріють усі жінки? Насамперед ефективний та безпечний. Позбавтеся надмірної ваги, набряків  та целюліту за допомогою пресотерапії.

Саме таку процедуру пропонує до Вашої уваги салон краси «Сіті Шик». Це – гарантія результату для чудового зовнішнього вигляду і здоров'я!

Пресотерапія - процедура для корекції тіла, що базується на принципах лімфодренажу. Це один з найефективніших методів боротьби з целюлітом і підшкірними жировими відкладеннями. По суті, целюліт – це так звані «кишеньки» жиру. Вони містяться трохи нижче поверхні шкіри. І завдяки незначній глибині утворюють невеличкі западини і «шишки». Целюліт найбільше «любить» ноги та сідниці.

Суть пресотерапії - фізична стимуляція. Вона призводить до руйнування жирових «кишень» і подальшого розщеплення жирів. Це повертає шкірі бажані привабливість та гладкість. Пресотерапія - точковий масаж за допомогою керованої системи перемінного збільшення і зменшення тиску у певних ділянках тіла. Система зорієнтована на переміщення венозних і лімфатичних потоків від кісточок до стегон. Цікаво, що під час процедури пацієнт одягнений у спеціальний одноразовий костюм з окремих камер з підключеними до них насосами. Туди надходить повітря, створюючи певний тиск, який контролюється комп'ютером.

Ефект від процедури

Процедура призначена для посилення кровообігу і лімфотоку, зменшує набряки і запалення, знімає втому ніг, покращує приплив кисню до всього тіла і призводить до розгладження поверхні шкіри.

За допомогою пресотерапії можна досягнути швидкого покращення еластичності шкіри, зменшити об’єми і позбутися набряків. Вона зарадить всім, хто відчуває важкість у ногах або сильне м'язове напруження наприкінці робочого дня. Також пресотерапія необхідна людям, які страждають від хронічної венозної недостатності і набряків після травм.

«Плюси» пресотерапії

 1. Безболісність і безпека. Процедура чудово розслабляє і дарує Вам лише приємні відчуття.
 2. Позитивна дія на всі без винятку системи організму. Пресотерапія добре знімає м'язову напругу. Це – ефективний засіб для профілактики варикозного розширення вен на ранніх стадіях недуги. Завдяки пресотерапії у Вас з'явиться відчуття польоту і гарний настрій, зникнуть втома, нервозність та безсоння.
 3. Доступність. Ціна однієї процедури пресотерапії відносно невисока. Вона нижча, ніж вартість більшості інших процедур, які боряться з аналогічними проблемами.

Пресотерапія просто необхідна, якщо у Вас

 • целюліт;
 • локальні жирові відкладення;
 • напруга в м'язах;
 • хронічна венозна недостатність;
 • набряк після операції або травми;
 • профілактика тромбозу;
 • зайва вага.

З пресотерапією потрібно зачекати, якщо у Вас

 • місячні;
 • цукровий діабет;
 • ниркова або серцево-судинна недостатність;
 • запальні процеси шкіри;
 • вагітність;
 • тромбоз, тромбофлебіт;

Особливості проведення пресотерапії

Професійні косметологи салону «Сіті Шик» підберуть антицелюлітні програми індивідуально для кожного клієнта. До них часто входить пресотерапія. Вона ідеально поєднується з обгортуваннями, ручними та ролико-вакуумними масажами, а також іншими апаратними методиками з корекції фігури. Тривалість одного сеансу – пів години. Курс складається з 10-15 процедур. Підвищити їхню ефективність допоможе використання антицелюлітної косметики.

Курс процедур

Щоб результат зберігся якнайдовше, необхідно пройти близько 10-12 сеансів пресотерапії. Оптимальна перерва між процедурами - 2-3 дні. Серед беззаперечних переваг пресотерапії - відсутність до- та післяпроцедурного режиму, а також періоду відновлення. Ви можете вести звичний спосіб життя без жодних обмежень.

Вартість однієї процедури пресотерапії - 180 грн. Погодьтеся, це зовсім небагато. Адже дана процедура здатна подарувати Вам бездоганне, струнке тіло! Завдяки поєднанню двох оздоровлюючих механізмів - фізіологічного дренажу тканин і цілющому впливі масажу - вона є найпотужнішою зброєю у боротьбі із зайвими кіло та ненависним целюлітом!

Ціни на догляд за тілом

ПослугаВартість
LPG масаж тіла від 450
LPG костюм 450
LPG костюм (при купівлі абонементу) 300
Пресотерапія від 300
Спа обгортання KLERADERM від 900
Антицелюлітне термо-обгортання «STIX» від 650
Аромообгортання Decleor від 1100
Обгортання World of Beauty від 900
Моделююче обгортання морськими водорослями (антицелюлітне, глибоке зволоження) (Aquatonale) від 900

Notice: Undefined property: stdClass::$tag_show in /home/citychic/oneb.com.ua/www/components/com_zhgooglemap/helpers/placemarks.php on line 916

Ми стараємося для Вас!
Ми чекаємо на Вас!

Центр здоров'я та краси "Сіті Шик".
Зроблено з любов'ю в Києві.