Пресотерапія: оптимальний спосіб боротьби із зайвими кіло

Про який метод боротьби з проблемними ділянками і зайвими кілограмами мріють усі жінки? Насамперед ефективний та безпечний. Позбавтеся надмірної ваги, набряків  та целюліту за допомогою пресотерапії.

Саме таку процедуру пропонує до Вашої уваги салон краси «Сіті Шик». Це – гарантія результату для чудового зовнішнього вигляду і здоров'я!

Пресотерапія - процедура для корекції тіла, що базується на принципах лімфодренажу. Це один з найефективніших методів боротьби з целюлітом і підшкірними жировими відкладеннями. По суті, целюліт – це так звані «кишеньки» жиру. Вони містяться трохи нижче поверхні шкіри. І завдяки незначній глибині утворюють невеличкі западини і «шишки». Целюліт найбільше «любить» ноги та сідниці.

Суть пресотерапії - фізична стимуляція. Вона призводить до руйнування жирових «кишень» і подальшого розщеплення жирів. Це повертає шкірі бажані привабливість та гладкість. Пресотерапія - точковий масаж за допомогою керованої системи перемінного збільшення і зменшення тиску у певних ділянках тіла. Система зорієнтована на переміщення венозних і лімфатичних потоків від кісточок до стегон. Цікаво, що під час процедури пацієнт одягнений у спеціальний одноразовий костюм з окремих камер з підключеними до них насосами. Туди надходить повітря, створюючи певний тиск, який контролюється комп'ютером.

Ефект від процедури

Процедура призначена для посилення кровообігу і лімфотоку, зменшує набряки і запалення, знімає втому ніг, покращує приплив кисню до всього тіла і призводить до розгладження поверхні шкіри.

За допомогою пресотерапії можна досягнути швидкого покращення еластичності шкіри, зменшити об’єми і позбутися набряків. Вона зарадить всім, хто відчуває важкість у ногах або сильне м'язове напруження наприкінці робочого дня. Також пресотерапія необхідна людям, які страждають від хронічної венозної недостатності і набряків після травм.

«Плюси» пресотерапії

 1. Безболісність і безпека. Процедура чудово розслабляє і дарує Вам лише приємні відчуття.
 2. Позитивна дія на всі без винятку системи організму. Пресотерапія добре знімає м'язову напругу. Це – ефективний засіб для профілактики варикозного розширення вен на ранніх стадіях недуги. Завдяки пресотерапії у Вас з'явиться відчуття польоту і гарний настрій, зникнуть втома, нервозність та безсоння.
 3. Доступність. Ціна однієї процедури пресотерапії відносно невисока. Вона нижча, ніж вартість більшості інших процедур, які боряться з аналогічними проблемами.

Пресотерапія просто необхідна, якщо у Вас

 • целюліт;
 • локальні жирові відкладення;
 • напруга в м'язах;
 • хронічна венозна недостатність;
 • набряк після операції або травми;
 • профілактика тромбозу;
 • зайва вага.

З пресотерапією потрібно зачекати, якщо у Вас

 • місячні;
 • цукровий діабет;
 • ниркова або серцево-судинна недостатність;
 • запальні процеси шкіри;
 • вагітність;
 • тромбоз, тромбофлебіт;

Особливості проведення пресотерапії

Професійні косметологи салону «Сіті Шик» підберуть антицелюлітні програми індивідуально для кожного клієнта. До них часто входить пресотерапія. Вона ідеально поєднується з обгортуваннями, ручними та ролико-вакуумними масажами, а також іншими апаратними методиками з корекції фігури. Тривалість одного сеансу – пів години. Курс складається з 10-15 процедур. Підвищити їхню ефективність допоможе використання антицелюлітної косметики.

Курс процедур

Щоб результат зберігся якнайдовше, необхідно пройти близько 10-12 сеансів пресотерапії. Оптимальна перерва між процедурами - 2-3 дні. Серед беззаперечних переваг пресотерапії - відсутність до- та післяпроцедурного режиму, а також періоду відновлення. Ви можете вести звичний спосіб життя без жодних обмежень.

Вартість однієї процедури пресотерапії - 180 грн. Погодьтеся, це зовсім небагато. Адже дана процедура здатна подарувати Вам бездоганне, струнке тіло! Завдяки поєднанню двох оздоровлюючих механізмів - фізіологічного дренажу тканин і цілющому впливі масажу - вона є найпотужнішою зброєю у боротьбі із зайвими кіло та ненависним целюлітом!

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.