Дерматонія - вакуумно-роликовий масаж: нова фігура без болю

Дермотонія, або вакуумно-роликовий масаж – одна з найпрогресивніших методик апаратного масажу. Це - поєднання принципів вакуумного впливу та масажної техніки, яка «перекочує» шкірні складки. Така методика успішно бореться з рубцями, целюлітом, втратою еластичності тканин, розтяжками, локальними жировими відкладеннями та багатьма іншими проблемами естетичної медицини. На відміну від вакуумного масажу з його травматичним впливом на судини, дермотонія забезпечує не тільки позитивний місцевий вплив, але й оздоровчий ефект на весь організм.

Курс лікування – завжди індивідуальний. У більшості випадків він складається з 8 до 15 процедур. Вони проводяться щодня або через день. Успішне застосування цієї методики в «Сіті Шик» гарантує високу ефективність терапії.

Коли застосовується дерматонія

Мрієте про струнку фігуру без зайвих кілограмів та целюліту? Спробуйте дерматонію. Завдяки стимуляції клітинного обміну та циркуляції крові такі процедури  прискорюють спалювання жиру в ділянках локального целюліту.

Вас непокоїть ослаблений тонус шкіри? Вакуумно-роликовий масаж стимулює виробіток колагену і еластину. Це підвищує пружність шкіри.
Вас турбують розтяжки? Процедури дерматонії стимулюють фібробласти і покращують трофічні процеси в шкірі, які відповідають за виробіток волокон колагену і еластину в сполучній тканині.

Післяопераційна реабілітація.

Методика допомагає швидко відновити чутливість шкіри і прискорює її загоєння. Налаштування Skintonic дозволяють встановлювати апарат на різні режими роботи. Якщо обрати дуже делікатний, його можна застосовувати уже на наступний день після операції. Тоді як інші - лише через кілька днів.

З дерматонією бажано зачекати, якщо  у Вас - запальні процеси, інфекційні та грибкові недуги шкіри. А також – загострення будь-яких захворювань, онкологія або вагітність.

Вакуумно-роликовий масаж розширює судини, забезпечує ефективний лімфодренаж, покращує живлення тканин шкіри і відновлює нормальний кровообіг у проблемних зонах. Це одна з найефективніших методик боротьби з целюлітом. Процедура дерматонії активує лімфатичну циркуляцію, покращує живлення тканин кров'ю і добре виводить шлаки. Ефект не змусить себе довго чекати. Завдяки вакуумно-роликовому масажу зникають набряки та втома, відновлюється форма грудей, а післяпологові розтяжки стають менш помітні. Вам вдасться досягнути антицелюлітного ефекту і повернути омріяну стрункість. М'язи стануть більш рельєфними, талія - тонкою, шкіра – пружною та здоровою.

Яка відмінність цього апарату від інших?

Для вакуумно-роликового масажу у салоні краси «Сіті Шик» використовують апарат Le Skin V6 (Skintonik). Це – сучасна багатофункціональна система. Вона має чимало переваг порівняно з іншими апаратами, які працюють на вакуумі. 

Вакуумно-роликовий масаж за допомогою системи Le Skin V6 не викликає навіть натяку на дискомфорт. Процедура – зовсім не болюча. Мармурові кульки на насадці камери дозволяють пересувати її по тілу дуже ніжно та акуратно, без травм, синців та подряпин. Фахівець може змінювати інтенсивність вакууму для різних зон. Це дуже важливо, якщо у Вас, наприклад, виражені судини.

Що відчуває пацієнт під час процедури?

Дермотонія на системі Le Skin V6 – надзвичайно приємна процедура. Вона складається із декількох етапів: розслаблення, тонізація, лімфодренаж. Можна проробляти усе тіло, проблемні зони або, наприклад, лише підошову стопи. Завдяки активному дренажу зникають набряки, усувається «синдром втомлених ніг», зменшуються об’єми. Досягається стійкий антицелюлітний ефект.

Вакуумний масаж – удар по зайвій вазі

Дермотонія (вакуумний масаж) допомагає поліпшити контури фігури і стимулює обмінні процеси. Адже з організму виводиться застійна рідина. Хіба не відмінний допоміжний засіб для комплексної боротьби із зайвою вагою?

Процедура дермотонії апаратом Le Skin V6 – надзвичайно зручна і ні в чому не обмежує пацієнта. Єдине, що після її завершення деякий час не можна їсти.

Навіть тим, хто не страждає від надмірної ваги, вдасться досягнути чудового ліфтинг-ефекту, підтягнувши шкіру на животі та сідницях. Апарат має декілька режимів роботи. Тому спеціалісти «Сіті Шик» зможуть підібрати індивідуальний спосіб впливу для кожного пацієнта.

Результати процедури

  • Усунення набряклості
  • Моделювання фігури
  • Лікування целюліту
  • Ліфтинг тіла
  • Лімфодренаж
  • Лікування рубців і розтяжок
  • Порятунок від стресу
  • Реабілітація після травм та операцій
  • Відновлення нормальної роботи судинної системи організму
  • Нормалізація обміну речовин

Процедура Скінтонік ідеально підходить для проведення комплексних програм з корекції фігури та лікування целюліту. Як свідчить практика, такі програми дозволяють досягнути бажаного результату і що найголовніше - зберегти його надовго. У «Сіті Шик» вакуумно-роликовий масаж зазвичай поєднують з пресотерапією і гідромасажем, антицелюлітними обгортаннями та ручним масажем.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.