Відновлення фігури після вагітності

Практично кожна жінка боїться побачити себе в дзеркалі після пологів. Адже там будуть дещо змінені форми: поганий м’язевий тонус, ненависний целюліт, обвисла шкіра, розтяжки… Але засмучуватись і піддаватися депресії через це не варто. Довіртеся фахівцям салону краси «Сіті Шик». Вони допоможуть Вам позбутися зайвої ваги і повернути колишню, таку омріяну фігуру якнайшвидше.  

Завітайте до нас і отримайте професійну консультацію з корекції фігури. Вона – абсолютно безкоштовна. Фахівці салону складуть для Вас індивідуальну програму, допоможуть внормувати режим дня і збалансувати харчування. А сучасна та  цілком безпечна апаратура скоротить до мінімуму шлях до відновлення і додасть до радощів материнства щастя нової фігури!

Повертаємось у форму після пологів

Після пологів трохи зачекайте. Ваш організм ще повністю не відновився, а отже, потребує максимум догляду та уваги. Але вже через декілька місяців Ви можете сміливо спробувати такі процедури:

1. Ручний масаж

Покращує загальне самопочуття та попереджує появу післяпологової депресії. Довіртеся дбайливим рукам наших фахівців – і Ви забудете про біль у спині, слабкість та втому.

2. Гідромасаж

Чудовий ефект ліфтингу для Вашої шкіри. Процедура допомагає швидко схуднути, позбавитися целюліту і відновити форму грудей.

3. Ролико-вакуумний масаж

Паличка-виручалочка для новоспечених мам. Відновлює тонус шкіри, який знизився під час вагітності. Позбавляє набряків, «апельсинової шкірки» та локальних жирових відкладень. Моделює Вашу фігуру практично «з нуля».

4. Пресотерапія (апаратний лімфодренажний масаж)

Без сумніву, одна із найприємніших та незамінних процедур для відновлення фігури після пологів. Допомагає позбутися набряків, «запускає» обмінні процеси, виводить з організму шлаки і токсини.

5. Моделюючі обгортання

Справжній порятунок для молодих мам. Допомагають відновити пружність шкіри у боротьбі з зайвою вагою. Віддавшись у дбайливі руки наших косметологів, Ви зможете розслабитися, відпочити і навіть задрімати під час процедури.

6. Інфрачервона сауна

Чудова стимуляція відновлення шкіри і природнього виведення шлаків з організму.  А отже, позбавлення целюліту. Регулярне відвідування сауни допоможе відновити колишню фігуру.  Лише за 1 сеанс спалюється близько 900 калорій (після інтенсивного бігу за той же час – вдвічі менше).

Не забувайте про хороший сон і гарний настрій, а також щоденний догляд за шкірою обличчя. Після народження дитини вона потребує додаткового зволоження. Спеціально для мам, які годують грудьми, пропонуємо догляд на 100% органічній косметиці PHYT’S та омолоджуючу процедуру кріотерапії. Її ефект нічим не поступається безін'єкційною мезотерапією.

 

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.