Нарощування вій, або «поцілунок метелика»

Ви, як кожна справжня жінка, мрієте мати виразні очі під густими, довгими і пухнастими віями? Але природа Вам цього не дала? Не сумуйте!

Час забути про туш для вій і зі спокійною душею їхати кудись на відпочинок. Тепер Ви завжди, незалежно від обставин, будете виглядати на «всі сто». І під час плавання в басейні, і в розпал пляжного релаксу. Навіть серед шаленої міській метушні у Вас завжди знайдуться вільні п'ять хвилин на ароматну каву. Адже потреба в підфарбовуванні вій зникне сама собою.

І навіть це не головне. Вії, нарощені у салоні краси «Сіті Шик», виглядають приголомшливо і дуже природно! Нікому навіть не спаде на думку, що вони – ненатуральні.

Можна обрати довжину та колір

У чому ж секрет? Наші майстри нарощують вії не пучками (найпоширеніший спосіб), а окремо, війка до війки. Це – новітня, сучасна методика, принципова відмінна від усіх попередніх. Кожна нарощувана вія кріпиться спеціальним складом до «рідної». Ця особливість дозволяє досягнути ефекту повної натуральності. Увесь процес триває близько двох годин. Тримається ця краса до двох місяців. Але приблизно через місяць може знадобитися корекція (тоді вже виростають нові вії, а «старіші» поступово випадають).

Спеціалісти «Сіті Шик» підберуть оптимальну довжину нарощування вій. Все залежить від індивідуальних особливостей та побажань клієнта. Також можна обрати колір вій - від класичного чорного до екзотичніших варіантів – наприклад, пурпурного.

Незручності - мінімальні

Аби нарощені вії прослужили якнайдовше і Ви виглядали приголомшливого завжди і всюди, наші майстри поділяться порадами із догляду за ними. Вас попросять захищати очі від різних механічних впливів (не терти очі і забути про звичку спати обличчям до подушки), а також знімати косметику з очей за допомогою водорозчинних засобів. Ось, власне, і всі незручності! Ваші очі в обрамленні довгих пухнастих вій, зачарують своєю красою і викличуть неприхований захват в оточуючих!

Спробуйте нарощування вій у нашому салоні. Ви станете ще привабливішою і загадковішою. А спокусливий погляд Ваших очей не залишить байдужим нікого! Нарощування вій у «Сіті Шик» - це гарантований успіх у протилежної статі і заряд впевненості у собі в будь-якій ситуації. З нами Ви виглядатимете бездоганно і на пляжі, і в басейні.

Протипокази до нарощування вій

  • індивідуальна несприйнятливість до складників клею або нарощених вій;
  • ускладнення у вигляді підвищеної чутливості під час нарощування вій – швидше рідкість. Зазвичай таке трапляється під час використання нейлонових вій. Майстри салону «Сіті Шик» використовують для нарощування тільки шовкові вії. Вони виглядають найбільш гармонійно і не спричинять Вам жодних проблем під час носіння.

Навіть якщо нарощені вії Вам набриднуть і Ви захочете їх зняти, це не створить жодних проблем. Якщо нарощування повинен проводити тільки фахівець, то зняти їх можна і вдома! Спеціалісти «Сіті Шик» порадять Вам, як це зробити самостійно. У будь-якому випадку Ви завжди зможете скористатися цією послугою в нашому салоні.

Салон краси "ONE Beauty".
 
Зроблено з любов'ю в Києві.